Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

yesno22
20. jan 2009

hmm...tak ja zajtra nem mozem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...mam "pracovne stretnutie" a neviem ho prelozit ani presunut...ale postrehla som nieco o pravidelnych stretkach tak vas beriem za slovo 😉

jeane1
20. jan 2009

ahoj yesno, ja by som zas šla len neviem kde to je 😢

norik1
autor
20. jan 2009

Jeane pribune tu nejaky navod, Lindulienka slubila myslim...

Tak vseobecne je to na Laboreckej 2 - OC Galeria zozadu. Tam je nejaka ex skolka a v tych priestoroch....

norik1
autor
20. jan 2009

Ha co som nasla:

Ahojte mamičky z Košic,
boli ste sa uz pozriet v našom materskom centre Delfinik na Laboreckej 2 (za OC Galeria vchod cez DITU)?
Mame herňu, telocvičňu s trampolinou,da sa hrat aj vonku v zahrade na pieskovisku.
V stredu mavame cvicenie pre detičky na fit loptach,v utorok babyangličtinu,detsky bazarik,občerstvenie - čaj,káva v cene vstupného a iné.
Viac info na www.tadam.sk
nejake foto: http://picasaweb.google.com/oz.panter

Tešíme sa na vašu návštevu v pracovných dňoch od 10.00 do 18.00 (pauza od 13.00 do 15.00)

norik1
autor
20. jan 2009

Takze v areali skolky...

sasenkat
20. jan 2009

myslela som si ze to bude nejaka byvala skolka

ale kedze pojdeme spolu tak sa nestratime ... a ked to nenajdeme tak sa budeme gulovat a stavat snehuliaka 😀 😀 😀

norik1
autor
20. jan 2009

hej ved sneh je mokry dost... inac je to oproti mojej robote, takze viem kde 🙂

lindulienka
20. jan 2009

Ahojte, ano MC Delfinik je v budove byvalej materskej skolky ...
Manzel uz pripravuje "mapku", tak ked to bude mat hotove, tak to sem hodim 🙂

zuzana355
20. jan 2009

ahojte kočky tak sa tešíme na zajtra snát prežijem zubarku v zdravý aby som došla do centra 😀 dám si niečo na upokojenie a bude to OK.
tak na tu 16.00 by som to mala stihnut

lindulienka
20. jan 2009

Ahojte, posielam slubeny odkaz na mapku na kt. je zobrazene MC Delfinik http://spisak.internetkosice.sk/delfinik.jpg
Ako som spominala, je to byvala materska skolka na Laboreckej ulici c. 2, vstup je zboku (zo zapadnej strany 🙂 ), cez zelenu brana s gulou, kt. je vsak vzdy otvorena 🙂 . Je to pri cukrarenskej vyrobni DITA. Ked prejdete cez vstupnu zelenu branu, dajte sa do prava k drevenym dveram, kt. su vstupom do "skolky". Herna MC sa nachadza na prizemi uplne na konci chodby. Kociare mozu parkovat v satni prip. na chodbe. Vo vnutri je teplo, takze detickam stacia papucky a pancuchy prip. ja Saske zvyknem na pancuchy natiahnut elastaky.
Uz sa na vas velmi tesim 😀

fibus
20. jan 2009

ahojte mamuse, tak mi nedojdeme pre nas je to dost od ruky, 😒 , skoda, ze ten dargov zrusili, a z jazera by sme cestovali celu večnost tak mozno nabuduce. prajeme prijemnu zabavu a tesime na fotky 🙂

janka23
21. jan 2009

Ahojte maminky aj skoromaminky 😵 😵 😵 Ak by ste niektorá mala záujem mám kontakt na fantastickú fotografku v košiciach, ktorá sa zaoberá fotením detičiek a tehotných žien. Pošlem Vám link na jej prácu aby ste sami posúdili. Mne robila vianočný darček (fotky) pre manžela 😀 😉 a bola som nadmieru spokojná 😵

simka9122008
21. jan 2009

No super Jani tešíme sa a cenovo?

janka23
21. jan 2009

simka pošlem ti to IPčkou, oki? 🙂

miresta
21. jan 2009

Ahojte maminy,
tak ako sa máte, my sme mali zase včera behací deň po lekároch, ešte stále nie sme uplne zdravé. Dnes mám volať ohľadom malej výteru a ja budem mať zajtra výsledky z krvi, tak som zvedavá.

zuzi111111 - jasné že sa teším na prechádzky, ja by som sa ti ozvala aj skôr, no nie sme zdravé a nechcem aby som vás nakazila, keď ani neviem čo mi je, keď to neprechádza.

janka1874 - ako sa máte? Pokúsim sa dnes hodiť reč so sestrou. Potom ti napíšem do IP.

pekný deň všetkým

simka9122008
21. jan 2009

No dúfam že keď sa vyzdraviete aj my tak sa všetky maminy košičanky stretneme, rada by som ťa Miresta spoznala, veď bývame v jednom meste a ešte sme sa nestretli

janka1874
21. jan 2009

Ahojte
tak my na stretko neprídeme nemáme ako ale na budúci týždeň ak tiež bude to už prídeme len dnes nemáme auto 🙂
miresta pohoda zdravie je prvoradé a moja hlava počká 🙂 🙂 🙂
pošlite aj mne kontakt na tú fotografku

mystery7
21. jan 2009

ahojte kocky, odkedy mam zhanat deckeho lekara? viete mi poradit nejakeho dobreho? byvame pri tip tope

janka1874
21. jan 2009

mystery to nikde nie je povedané od kedy len v nemocnici musíš vedieť meno detského takže asi tak 😀

mystery7
21. jan 2009

vdaka za fotky 😉

viete mi aspon niekoho odporucit? lebo to sa musim ist s tym doktorom aj dohodnut ci nas vobec vezme

janka1874
21. jan 2009

podľa mňa stačí ak si nájdeš kontakt a zavoláš ísť tam nemáš prečo a neviem kam patríš podľa obvodu možno ani tá nie je zlá čo by si k nej mala chodiť

norik1
autor
21. jan 2009

Ked byvas pri Tip tope tak skoc na Tatransku, tam su dobre doktorky - Ja mam Trebisovsku, je super, aj Kissova je vraj ok a kolegyna ma na poschodi tiez na K - Kacmarikova alebo take nejake meno - tiez je spokojna.

Ak mas ale dobru doktorku, pocitaj s tym, ze ma stale plnu cakaren 😵

Ja som tam prisla tesne pred porodom, spytala som sa a oni ze jasne, po prepusteni z nemocky sa treba hlasit a dohodnut sa, ci prides ty s dietatom, alebo doki k tebe domov...no a v nemocke nahlasis meno doktorky lebo jej budu posielat vysledky na fenyketonuriu... staci aj zavolat 🤐 😵

majka35
21. jan 2009

norik, aj my chodíme ku Trebišovskej ... 🙂 tá jej plná čakáreň ma tiež štve, ale ja sa vždy objednám prednostne za 150,-Sk, radšej zaplatím, akoby som mala s chorým dieťaťom trčať v čakárni ... 😖

adka.b.
21. jan 2009

Ahojte zenicky..na tuto stranku pisem prvy krat....
su tu vsetky co uz maju babo??
...niekto z JAZERA ?

kamilecka
21. jan 2009

Ahojte

skoda ze nieje nieco priamo v centre,dost mamiciek ma galeriu od ruky

dea
21. jan 2009

ahojte.....neviem ci stihneme, deanka len teraz zaspala.............

kamilecka z furce sa tam da ist 50, je to rychly spoj, cize len 4 zastavky 😉 horsie uz domov, lebo len do 18.00 chodi 50tka 😒

kamilecka
21. jan 2009

Dea 🙂 aj minule som sla akoze rychly spoj 🙂 A dokonca aj vynechal takze som namiesto 5 minut cakania na zastavke stale 25 minut na zastavke 😀 Napisala som aj staznost kedze som na zastavke skoro odpadla a napisali mi ze v ten den sa im pokazilo 5 autobusov..........tak neviem ci to mala byt utecha.

dea
21. jan 2009

kamilecka 😀 😀 😀 no tak to potesi 😅 😅
ja som tak naposledy sla do galerie.........tam som sla trolejom 16zastavok 🙄 som myslela ze tam ani nedojdeme 😅 a naspat som vystihla 50tku...........tak som bola uplne stastna 😀 ze sme tak rychlo boli doma 😝

kamilecka
21. jan 2009

No tak to ti verim 🙂 Neviem ci by som vydrzala ist ku Galerii trolejom 😀

norik1
autor
21. jan 2009

baby este par krat sa vyspime a uz sa bude dat stretko aj vonku robit... ten Dargov bol idealny, ale ked nic ine v meste nie je? alebo ma niekto este tajny tip?

Mystery som si spomenula - ta doki na poschodi sa vola Kovacikova 😀
Majka vsak dobra doki? ja si tiez priplatim, nemam nervy tam cakat, ale zatial som bola vzdy objednana alebo len do poradne, takze zatial no problem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre