Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
12. apr 2010

verím deny že už máš toho plné zuby byť doma tak dlho a ešte k tomu s chorými detičkami u nás keď je jedna chorá môžem čakať že bude o dva tri dni druhá a z týždňa su hneď dva týždne pobytu doma, tiež huggies nám nevyhovovali myslím že dievky mali červené dupky a tiež ich prečurali a niekto na ne nedá dopustiť my sme dlho používali tie s domayi, resp. sme ich striedali s tescovými, ale potom som tescové prestala používať a prešli sme na babylove

ajka72
12. apr 2010

a tiež sa stalo že nakoniec som bola chorá aj ja ale to je najhoršie lebo potom absolutne nevládzem sa o deti poriadne starať a keď sa snažia mi pomocť, muž, mamka tak predsa mama je mama a v určitých prípadoch sme nenahraditeľné resp. dietky požaduju len teba a nikoho iného

lindulienka
13. apr 2010

Mile mamicky, 24.4.2010 o 16:00 sa v OPTIME budu konat PRETEKY LEZUNOV. Ak mate 7 - 10 mesacne dietatko, kt lozi po styroch a mate chut sutazit, prihlaste sa na stranke OPTIMY a sutazte o zaujimave ceny 🙂

aeouliana
13. apr 2010

ajka: no ja som tiez chora a nejak sa to nelepsi...dufam, ze do vikendu budem ok 🙂 juuuj, uz by bolo na case dat stretko. a evicka sa nejak neozyva 😝

lenka_66
14. apr 2010

dobry den , chcem sa opytat ci neviete nahodou o neakom mieste v ke kde by sa dala robit stretavka mamiciek s kocikmi
dakujem

evicka1
14. apr 2010

cau cau cau
tak som tu... dnes je den parada. vcera sme s hugom sadili zemiaky som znicena ale rano sme si dopriali spinkali sme az do deviatej 😎 a teraz sa spinka obedny spanok... tak dufam ze da tie dve hodky...
deni som pozerala no teda danko uz je veliky chlap. uz to nieje to miminecko....
aji a co vy? ja mam dost dnes ked prsi a mame sediet doma a co ty s dvojickami? to musi byt na palicu...
nio kocky sup sa do formy nech sa kona to nase rande? dame to nejak na buduci tyzden. v pondellok nemozem ale inak mozem furt vzdy cely tyzden

mauzos
14. apr 2010

Lenka podla toho kolko kocikov budete mat. My zvykneme chodit do velkej Aidy na Hlavnej, na konci ako su tie boxy. Vosli sme tam uz s 3 dvojickovymi kocikmi 😝

ajka72
14. apr 2010

evicka my sa držíme, čakáme na lepšie počasie a už tak dlho pripravované stretko 😉

aeouliana
15. apr 2010

aj my 🙂

dianocka
15. apr 2010

ahojte baby tak dufam,ze v septembri ked sa mi podari otvorit detsky kutik s malou kaviarnickou,tak si mozete robit kavickove stretavky u mna.samozrejme myslim aj na priestor pre kociky a deticky si kludne mozete nechat v kutiku.bude to kutik od 6 mesiacov.ak mate nejake napady alebo pripomienky budem len rada.diky

mauzos
15. apr 2010

Dianocka a kde to planujes otvarat? Uz mas priestory?

lenka_66
15. apr 2010

mauzos , dakujem.

dianocka
15. apr 2010

Mauzos,priestory uz mam slubene,ale zatial to nechcem konkretizovat,pokial to nie je na 100%,ale bude to na terase.keby nie ta byrokracia atd...uz by to bolo otvorene

evicka1
15. apr 2010

ahojte
no zeny to je na palicu toto. hugo konecne zaspal boli sme aj do obeda von a po obede ked bude prsat ideme do toho mc delfinik na terase. som na to zvedava...
co tak robite doma? ja uz nemam ani napady ako huga zaujat...
dian: drzim palce.
ja mam kamosku ta sice zije v cr ale si otvorila kutik aj centrum v jednom. maju rodiny baracik a to je parada. nejake tie trapne kutiky co su v napr v obchodnych domoch kde mas sto guliciek a nejaku smykalku tak sa mozu schovat 😅 a predstavte si k nej jazdia zeny z druhej strany prahy len aby tam mohli dat deturence aby mohli na nakup... este tam ma aj kaviaren super obsluhu... no paraaaada
to len tak mimo temu, lebo viem ze tuna vseobecne na slovensku a obzvlast v kosiciach nieje realne 😀

dianocka
15. apr 2010

evicka1,dakujem pekne a verim ze mi to vyjde.To ti davam za pravdu,ze u nas na Slovensku su tie detske kutiky fakt biedne.Kedze mam malu dcerku,tak rovnako ako vsetky mamicky malych deti viem presne co by v takom kutiku malo byt a samozrejme nechcem zabudnut ani na mamicky.Lebo fakt potrebujeme trosku vypnut a pokecat.

evicka1
15. apr 2010

njn zeny ucast bieda. clovek by povedal, ze tu budete a nik nikde
my sme boli po obede vonku a asi si viete predstavit ako moje dieta vyzeralo. mame velky dvor s travnikom-teda teraz to vyzera ako kupalisko alebo by sa tam dali organizovat zapasy v blate... no prasiatko v chlieviku sa moze ist skryt

ajka72
16. apr 2010

dievčatá všimli ste si plagáty že v Košiciach je papagaj šou z Maďarska od 9.4. do 9.5. vedla carrefuru my sa chystáme len nech je teplejšie bola ste už niektorá na tom?

dianocka
17. apr 2010

ajka 72 my sme na tom boli.je to super,trvalo to 45minut a stan je vyhrievany takze vo vnutri nie je zima.program je urobeny tak,ze deticky sa v ziadnom pripade nenudia.moja mala vydrzala v pohode sediet cely cas a velmi sa jej to pacilo a nam s manzelom tiez.

evicka1
17. apr 2010

ahojte
my sa tam dnes chystame , no nie dnu len na tie auticka co su vonku... myslim zeby hugo tam neobsedel jedine ked ho prilepim lepidlom 😀
co robite dnes? mna tu caka este hromada veci na zehlenie. to je tak na tri hodiny 😅

dianocka
17. apr 2010

evicka 1 a ten tvoj Hugo je take sidielko?To zehlenie Ti nezavidim 😝

ajka72
17. apr 2010

dianocka a koľko stojí vstupné, kde ste sedeli resp. kde je dobre sedieť aby sme niečo videli, stačí kupiť lístky pred predstavením?

evicka1
18. apr 2010

dobre ranko
no dianocka hugo je sidielko riadne kazdy co ho videl tak ze mu bitanstvo srsi z oci... 😀 😅
aji si to tam uzijte. vcera bola znama s detmi a poslala videjko a super. no chlapci maju skoro 5rokov
krasny den ...

dianocka
18. apr 2010

ajka72 vstupne pre deti je 5e a pre dospelych 7e,ked si dobre pamatam.Listky sme kupili pred predstavenim ,ale je lepsie prist skor kvoli miestam,lebo kto prv pride ten sedi lepsie.Najlepsie je sediet v sektore oproti bazenu ,lebo najlepsie uvidite aj na predstavenie papagajov.A tak ten prvy alebo druhy rad,ked chces aby aj dieta dobre videlo.

evicka1
20. apr 2010

ahoj zeny
tak idem zase za vami. cez vikend ste asi vsetk vymreli ked tu nik nebol
aji ako bolo na papagajoch?
deni: a co vy? uz ste zdravi???
no pocitam s tym ze tento tyzden sa uz konecne uvidime...

ajka72
20. apr 2010

evicka na papagaje idem dnes o 17.00h napíšem potom ako bolo 😉

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aeouliana
20. apr 2010

evicka: Saska uz konecne chodi do skolky. mozem sa vidiet tento tyzden, len nejak to musime naplanovat,lebo vo stvrtok a piatok idem s Dankom plavat do Presova (stvrtok na 10 a piatok na 12), t.j. vo stvrtok budem v Ke asi okolo 11:30 a piatok o 13:30. este teoreticky zajtra po 13:00 by som tiez mohla ist..co Vy na to baby? Ajka daj potom vediet co a ako, aj my chceme ist na tu sou. 🙂

janka1874
20. apr 2010

tak my určite nikam nemôžeme Sendy má zápal spodných močových ciest takže smola sme na atb
a deni prečo chodíte plávať až do Prešova?

evicka1
20. apr 2010

no jani to je smola- ty sa furt nejak ulejes 😀
deni: to co ta napadlo chodit plavat do presova? a kde tam
mozme v piatok no moje dieta chodi spat o jednej do tej tretej ...takze mesto cca okolo 4tej alebo do obeda do tej jednej
aji: ako bolo na vtacikoch?

ajka72
21. apr 2010

dievčatá bolo dobre na vtáčikoch len vzhľadom na dlžku predstavenia 45minut drahé vstupné dospelý 7 eur a deti od 2 rokov 5 eur my sme povedali že deti mali len teraz dva roky tak neplatili, vystupovali papagaje a tuleni, ktorí plávali a vyskakovali vo vode pre deti je to zážitok, vonku je kolotoč tak aj tam sme boli a aj dnu v carrufury na vláčiku, ja v piatok môžem zatiaľ nemám nič na čase sa prisposobíme len aby bolo pekne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre