Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

sisamato
16. sep 2010

Edusik, to vdaka patrilo tebe, trocha som sa sekla, sory baby....ani mne sa nechce zehlit... 😝

janka1874
16. sep 2010

no neviem či niečo bude z toho žehlenia tiež ešte nie som úplne fit a brutálne ma začína bolieť hlava idem aspoň ako tak ppratať a teda neviem ako ešte dnes dopadnem

@ajka72 Sendy chodí do škôlky od už 3 týždeň a tiež plače každé ráno teda prvé dva dni bola vysmiata od ucha k uchu a potom po víkende to prišlo rev no koncom týždňa bola dva dni doma lebo soplila a tento týždeň zas plače každé ráno ale tiež vraj len ráno tak neviem

mimikuku
16. sep 2010

@edusik ahooooooooj citam ze ste si pisali o tortaaaaach kolko tak vyjde taka torta na 1 rocik ? 🙂

ajka72
16. sep 2010

@janka1874 my sme boli na dovolenke mali nastupiť 6.9. ale nakoľko trochu kašlali nechala som ich doma a nastupili teraz v pondelok prvykrát, v pondelok boli len do 12.00h a boli obidve v pohode ale asi im to celé v utorok došlo a ráno už plakali, boli už na celý deň je to lepšie pre nich lebo všetky detičky ostávaju poobede spať tak nech si zvykaju aj oni na celý deň od začiatku, no a dnes tiež plač ale to až keď som odchádzala keď som ich prezliekala aj cestou do školky, aj v šatni boli v pohode len keď ma videli odchádzať tak spustili veľký plač, no uvidíme ako to bude dlho trvať

edusik
16. sep 2010

@mimikuku no závisí to od kíl, my sme mali cca 8 kg s veľmi krásnou detskou výzdobou a vyšlo ma to na 40Eur. Závisí to ozaj od tvojej žiadosti...

edusik
16. sep 2010

@sisamato nie je zač, brala si aj koláče aj chlebíčky? potom daj vedieť spokojnosť....

dianocka
16. sep 2010

@edusik,a kde presne je ta cukraren?

edusik
16. sep 2010

@dianocka to nie je cukráreň ako taká, je to výrobňa t.j. nemyslím cukráreň typu Aida... na Žižkovej za Steel Arénou v budove Úradu práce v rámci bufetu/jedálne

janka1874
17. sep 2010

@edusik a robia aj také obložené misy? a v akej cene neviete niekto?

sisamato
17. sep 2010

ahojte, dnes mi tam bol manzel objednat dve oblozene misy, jednu sunkovo samalovu a jednu syrovu, plus 40 ks jednodruhoveho zakuska...vraj by to malo vyjst do 50 eur...tak neviem ci vela alebo malo...potom mozem poslat fotky ako to vyzeralo, ale az po utorku 😉

sisamato
17. sep 2010

robia tam ako pisala edusik vsetko, dokonca tam amju aj priestory na oslavy... 😉

edusik
17. sep 2010

@janka1874 robia aj misy - cena závisí od požiadaviek - to sa nedá len tak povedať resp. to ja netuším

janka1874
17. sep 2010

@edusik aha a vieš mi dať tel.č.?

edusik
17. sep 2010

pošlem web do IP

janka1874
17. sep 2010

@edusik o.k.

janka1874
17. sep 2010

@edusik o.k.

ajka72
17. sep 2010

@sisamato určite hoď foto prosím nás čaká oslava 25.9. takže ak to bude dobré a pekné tak tiež zvážim tam objednať

janka1874
17. sep 2010

nás čaká oslava 30.10

gabika7706
17. sep 2010

@edusik sak ked maju web, hod link sem na forum 😉 viacere mozno uvitaju....

janka1874
17. sep 2010

hodím ja veď to sa nič nestane
www.mzb.sk

sisamato
17. sep 2010

Dievcata este taka otazka ktore mate dievcatka, neviete kde kupim pre malu pekne hackovane ciapocky? A mozno aj dajake bolerko? Uz ked oslava tak nech je aj mala paradnica, aj aj tak je uz na bavlnenu ciapocku dost chladno. Dakujem za pripadne odpovede. Na nete som nasla takz link kde baby ponukaju svoje veci, aj pre male deti, neviem ci poznate, su tam nadherne veci, ale mne by to do pondelka nedoslo...www.sashe.sk

gabika7706
17. sep 2010

@sisamato neviem, kde kupis ciapocku v meste, aby si ju mala do pondelka, ale do buducnosti Ti aj YFka vie uhackovat aku len chces, na FB ju najdes ako Háčkované čiapky od YFky

sisamato
17. sep 2010

@gabika7706 vdaka za info, skusim pre buducnost 😉

edusik
17. sep 2010

no baby nevedela som že sa dá dávať takto link - bála som sa či to nie je reklama, aby to admin zbytočne nestopol...

@sisamato tú stránku nepoznám, ja kupujem veľa tu a na MMB, MMA... idem tam pozrieť

ajka72
18. sep 2010

inak dievčatá čo sa chystáte oslavovať ja som dávala dievčatám tortu už aj v dide robiť takého ježka a aj v aide višňovu takého medveďa a boli pekné aj chutné, teraz som chcela dať v aide urobiť dve také slniečka s menami, maju ho aj v albume tam je len jedno veľké slniečko ale keďže ja mám dve babuľky tak asi dám každej urobiť jedno, ale ešte možno skočím pozrieť aj tip od edusik čo sem dávala

janka1874
18. sep 2010

no my sme mali z aidy na Vikiných krstinách a oľutovali sme nič moc chuťovo nebola to objednávala sesterka (malej krstná) vraj prestým bola super tá čo mali oni bola normálne zhrozená že aká je tá torta tak neviem možno to bola len náhoda

gabika7706
18. sep 2010

No my sme z Aidy mali tortu len raz, babke som obj na 80tku, ale to bola katastrofa. Okrem toho, ze tie kremy su margarinove a chutovo teda nic moc, bola celkovo dost odflaknuta. Normalne som sa hanbila jej ju dat 😕 Keby som pre nu bola isla ja, ani ju neprevezmem.

gabika7706
18. sep 2010

@sisamato este ma napadlo...v H&M mali hackovane klobuciky, ale to este skor, nebola som tam teraz posledne dva tyzdne, tak neviem, co noveho maju, uz skor budu mat jesen-zimu, ale skusit mozes.

ajka72
18. sep 2010

no to som prekvapená my sme dávali robiť pred dvoma rokmi na ich prvý ročik medvedíka a bola som spokojná aj s chuťou aj vzhľadom, žeby sa tak pokazili tak musím potom prehodnotiť či tam vobec dám, pred rokom som dávala v dide ježka a tiež bol dobrý
@edusik ty si s akou plnkou dávala robiť torty na tej žižkovej ktorú chuť by si odporučila

sisamato
18. sep 2010

@gabika7706 ok, vdaka 😉

sisamato
18. sep 2010

Inac som rada, ze tema zakuskov, toriet a chlebickov nebola zbytocna... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre