Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

boddez
27. sep 2010

@janka1874 vase nazory si vaaazim...preto sem piisem ...dakujememe 🙂 🙂 🙂 ano ano viem ...kazde babao je ine svojske ...len to che čas ta nasa hlavička mala šišata..dakujeme za radu...a tu tabulku uz mam ...sme v daktorých vedcciach v predu a v daktorrých ako je napriklad hlavička pozadu..ale mame čas...na vsetko... 😀 😀 😀

boddez
27. sep 2010

@janka1874 neboj sa....davam na nu pozor...a no u doktorky ...hmm zmakneme ..to ked chceme byt pekny...🙂)) 😅 😅 😅

chlpacik
27. sep 2010

@janka1874 dakujem za radu, teda ak neotehotniem do konca roka, budem to riesit najskor v centre pre asist.reprodukciu 🙂...
Praje Vám pekny zvysok dna 😉

janka1874
27. sep 2010

@boddez tak potom je všetko ako á byť nie každému drobčekovi sa to páči bojovať na brušku s hlavičkou

aeouliana
27. sep 2010

@boddez: tak ako hovori Janka. na brusku nech nespinka kym sa sama nevie otacat na brusko a spat (hrozi udusnie a syndrom nahleho umrtia).

janka1874
27. sep 2010

jaaaaj ženy namiesto toho aby som pratala si tu sedím a taký bordel tu je že hrúza

janka1874
27. sep 2010

pardón oprava už musím dávať pozor že nie len ženy sme tu 😀 😀 😀 😀

ajka72
27. sep 2010

@aeouliana a aké značky máte tých lyžía lyžiarok

@boddez vitaj medzi nami, je to obdivuhodné že sa takto staráš o svoju Sofinku, silno držím prsty nech ste zdraví a to ostatné príde samo
čo sa týka hlavičky ani moje veľmi nechceli byť na bruško stále sa jedovali, ale treba postupne predlžovať čas na brušku a ona začne dvíhať postupne hlavičku

boddez
27. sep 2010

@aeouliana po prve som stale pri nej a po druhe mame tu podlozku ..ktora jej strazi dýchanie a vsetko potrebne..nebojte sa damy 😝 😝 😝

boddez
27. sep 2010

@ajka72 dakujeme.....no jo budeme skuusat aj na rehabku mame ist lebo ma troku krivy chrbatik...vsetko bude..len uz hce tatik frajerovat ..ze jeho babatko ma hore hlavičku..🙂)) 😀 😀 😀 😀

ajka72
27. sep 2010

ale hlavne nech spinká na chrbátiku ako píšu dievčatá ešte je veľmi maličká aby spala na brušku hrozí to čo už maminy písali

aeouliana
27. sep 2010

@ajka72: nepamatam, zistim, lebo su v pivnici, alebo niekde ani neviem kde.
@boddez: ak mas monitor, tak ok,lae ja by som sa aj tak bala 😝
@janka1874: u nas taky tak...idem varit a upratat. paaaa zatial 😀

boddez
27. sep 2010

@ajka72 vačšinou spinka na chrbatiku....ked je na brusku tak chvilku..len ...nebojte kočky.. 😀 😀 😀

boddez
27. sep 2010

@aeouliana bojim sa aj ja...vsetko je v poriadku... 🙂 🙂 🙂

boddez
27. sep 2010

😕 pačia sa vam naušničky?... 😒 😒 mne sa zapačili hned....jednoduche krasne malinke...nehrozi ze sa zachiti svetrik ...o ne...bude kočka uz len zvladnut prepíchnutie ušiek 🙂 🙂 🙂

janka1874
27. sep 2010

@boddez prepichnutie zvládnete neboj hlavne potom nech ti rovno predpíše framikoin mastičku a pekne večer pred spaním vyčistiť potrieť presúcnúť cez to naušničku nech sa to nezapáli zápel je horší ako prepichnutie na to raz dva zabudne potom je to dôležitejšie starať sa aspoň 2-3 dni a potom už podľa stavu uška
ináč naušky sú peknučké také milé

ja už som aspoň podlahu zmyla ostatné dnes nerobím síce mi treba obed poriešiť pre Viki ale to nejako poriešim 😀

boddez
27. sep 2010

@janka1874 framikoin mame uz doma....pripraveny...a budeme osetrovat neboj...da tatik pozor na uško ..sofinke...uz sa nam mačaju naušničky v liehu...🙂)idem aj ja niečo ukuchtit...pana beka tolko hodin...🙂) 😲 😲 😲 😲

dianocka
27. sep 2010

@boddez,moja Dianka zacala dvihat hlavicku okolo 5 tyzdna a prvykrat sa mi pretocila z chrbatika na brusko,ked mala 3 mesiace.to som ostala v pozitivnom soku.takze od toho dna uz nehrozilo,aby som ju nechala samu na prebalovacom pulte.ale tak ako pisu dievcata,je to u kazdeho babatka individualne.ono vie najlepsie,kedy je uz pripravene dvihnut hlavicku a pod...My sme boli prepichovat uska,ked mala Dianka asi 4 mesiace a bola som pri nej a veru som si aj poplakala.a Dianka chudatko moje strrrasne plakala.Som si vtedy povedala,ze keby som mala este raz dievcatko,uz ju takto netrapim a dam jej prepichnut uska az ako 6 mesacnej,kedy sa nausnicky uz mozu nastrelovat.

boddez
27. sep 2010

@dianocka ako vies aj sofinka ked bola este uplne babatko tak si vedela otočit hlavku a pretača sa sama uz teraz ...nikdy nieje sama. stale ju mam na očiach nehrozi jej nič zle...snad to s tými naušničkami prežijeme v zdravi a snad prezije aj pani doktorka ze ju nedokusem ked bude malinka plačkať... 😎 😎 😎 🙂 🙂

dianocka
27. sep 2010

@boddez teraz som si precitala tvoj pribeh.klobuk dole.Sofinka moze byt stastna,ze ma takeho uzasneho tatina.Inak to co vsetko urobila tvoja byvala priatelka je strasne.Toto nikdy nepochopim ako moze nieco take urobit mama.Treba to brat tak,ze si malu a teba nezasluzila.Drzim vam obom palce.Ale jasne,ze to s nausnickami zvladnete. 🙂

boddez
27. sep 2010

@dianocka hlavne je že Sofka je zdrava a že všetko dopadlo tak ako malo dopadnuť.....sme zdravy spokojny štastný a uživame si jeden druheho...ta žena...nema zaujem a ma zakaz styku....este nech aj sud rozhdne konečne už aby som mal narok aj na prispevok pri narodeni...a vsetko bude v poriadku 🙂 🙂 🙂
naušničky zvladneme poplačka si tatik pomojka bude dobre 🙂 🙂

dianocka
27. sep 2010

@boddez samozrejme,to je najdolezitejsie,ze je zdrava a ze ste stastni.Dieta je naozaj ten najvacsi dar. a vies ako sa hovori,,deti si vyberaju svojich rodicov ".Sofinka si vybrala dobre.Ma v tebe tatina aj maminu.

gabika7706
27. sep 2010

@boddez vitaj 🙂 klobuk dole a drzim palce, nech to zvladas v pohode vsetko, ale zda sa, ze zvladas 🙂 super.
My sme nausnicky Katke nedavali, ked bude vacsia, dame nastrelit ak bude chciet alebo neskor nech si da ona nastrelit kam chce a kolko chce... 😅

@dianocka dakujem 🙂

boddez
27. sep 2010

@gabika7706 😲 😲 😲 🙂dakujeme krasne za mile slova ano zvadam to ..ani neviem ako ..mam doma anjelika ..ktory minimalne plačka je zdrava spokojna a štastna a neskutočne ju lubim 😅 😅 😅 😅

aj ja som tak najprv uvazoval ..ze to necham na nu..ale no ..nejako som sa uz rozhodol snad to zvladneme a snad to prežije aj pani doktorka..🙂))

janka1874
27. sep 2010

ľudkovia naušničky bolia rovnako či teraz či potom takže je to jedno a osobne nepozám ženu čo nemá naušničky

gabika7706
27. sep 2010

@janka1874 ja ja ja 🙂 nenosim uz cca 17 rokov, asi mi uz aj dierky zarastli

gabika7706
27. sep 2010

@janka1874 zle hovorim, teraz som si uvedomila, ze na svadbe som mala (to uz bolo daavno), ale predtym dlho nie a potom tiez vobec

aeouliana
27. sep 2010

@gabika7706: ja si rada dam nausnice a mam tiez uzasnu dcerku a ta tiez nosi nausnicky 😉

gabika7706
27. sep 2010

@aeouliana 😎 mne vadili vzdy a necitila som sa so ziadnymi dobre. Katka obcas nadhodi, ze by chcela, ale ked jej poviem, ze to sa takym pristrojom nastreluje a ze najprv musi mat take gulicky alebo co a az neskor take, co jej budu po plecia visiet, lebo take oringle by chcela 😀 tak ju to hned prejde 🙂 Nuz, tak teda asi nie sme take uzasne ako vy 😝

ssstanka
27. sep 2010

@boddez Rastik,poviem ti tak,ja ked som bola dat prepichnut uska Simonke a Stanke ked boli take malinke obe rucali jak dive a ja snimi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre