Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
16. feb 2011

tak k naušniciacm ja som ich dávala obobom babám už v porodnici prepichovať a hlavne som nekupovala turecé a iné zlato ale len české resp. slovenské ja som našla super obchodík za dobré ceny na detské naušničky v Dargove dole

a manducu som začala používať až neskôr nie od narodenia ale kamoška to tak používala (od nej mám vlastne požičanú) a moc si to pochvaľovala

ssstanka
16. feb 2011

ahojte,dlho som tu nebola no ako vas tu citam mate akurat premna aktualnu temu....ja momentalne zvazujem ci zaobstarat pre maleho valibuka klokanku,satku ....sama neviem co...Jakubko ma uz cez 5,5kg a to ma 7 tyzdnov a par dni

ssstanka
16. feb 2011

baby,nie je tu niektora z vas zo sidliska zelezniky? sem sme sa prestahovaly a vobec nikoho tu nepoznam a este chcem dat Stanku do skolky a neviem sa rozhodnut do ktorej?

janka1874
16. feb 2011

@ssstanka ahoj si tu dlho nebola ako a má manžel po tom úraze
tak pre teba a Jakubka je niečo také ako stvorené ja som to tiež len kôli tomu mala že už som nevládala Vikinu na rukách nosiť a potom som celkom podľahla aké je to super
no a ostatné neporadím

cukor
17. feb 2011

@ssstanka ...ahoj ......ja som zo sidliska železniky a tiez mam dcerku ktorá má 6t+3 dni.tak to su rovesníci.a kde bývaš?

gabika7706
17. feb 2011

@ssstanka klokanku urcite nie, volila by som nejaky ergo nosic alebo satku http://www.nosime.sk/nosenie_deti.pdf

janka1874
17. feb 2011

@ssstanka veru klokanku nie len keď tak ergo alebo šatku ako ti už radila gabika7706

sisamato
17. feb 2011

Este mam cas, tak citam a studujem to nosenie...
Inac zajtra mame prvu lekciu plavania, nakoniec sme sa rozhodli pre kidfit v PO. Tak dufam ze nebudu ziadne slzicky a zvladneme to, hlavne aby to pomohlo ju rozhybat. Potom poslem fotky 🙂

ssstanka
17. feb 2011

@janka1874 ahoj,uz sa ma celkom fajn,zotavuje sa,rahabilituja no a este ho caka operacia...dufam,ze to uz bude posledne

janka1874
17. feb 2011

@ssstanka a už je doma pri Vás?

ssstanka
17. feb 2011

@janka1874 ano,doma je uz nieco cez pol roka

janka1874
17. feb 2011

no ja som evidovala ešte časy keď bol v nemocke tak potom už sa nejako postupne dá do poriadku neboj 😉

dianocka
19. feb 2011

Ahojte dievcata,tak Dianka ma za sebou prve verejne tanecne vystupenie 🙂 Som na nu veeeeelmi pysna.Bola uzasna 🙂 A samozrejme vsetky deti boli super.Perfektny zazitok.

cukor
19. feb 2011

ahojte...baby kde nosíte detičky do škôlky?sú aj nejaké anglické a kolko to stojí?chcem si spravit nejaký prehlad.

dianocka
19. feb 2011

Baby neviete poradit dobru cukrarku,ktora robi marcipanove torty s roznymi motivmi?Potrebujem to doslova na poslednu chvilu.Na buducu sobotu.Dakujem 🙂
@cukor moja dcerka chodi na Safarikovu a ja som velmi spokojna a co je dolezitejsie,Dianke sa v skolke velmi paci.Co sa tyka anglickych skolok,tak podla skusenosti niektorych rodicov,tie skolky nestali za vela.Takze neviem.

cinamon7
19. feb 2011

@dianocka ja ti mozem dat kontakt na Veroniku, aj my u nej davame robit krasne torty na rozne prilezitosti, jej cislo 0911870325

dianocka
20. feb 2011

@cinamon7 dakujem pekne,idem jej volat 🙂

ajka72
20. feb 2011

ahojte dievčatá-maminy dávam vám do pozornosti

Beseda o zúbkoch alebo čisté zuby nebolia

Beseda o zúbkoch alebo čisté zuby nebolia

V rámci plánovanej besedy prebehne hravou formou preventívna prehliadka zubov dieťaťa a jeho obľúbenej hračky. Celý program bude pod vedení odborníkov v oblasti dentálnej hygieny. Ukážu deťom návod, ako si správne umyť zúbky na zväčšených modeloch chrupu a na ich obľúbenej hračke a taktiež na ich vlastnom chrupe, pre rodičov je pripravená prezentácia a pre deti maľovanka s touto tematikou.
Žiadame, aby si deti doniesli svoju vlastnú zubnú kefku a plyšovú hračku.

Kedy a kde?

21.2.2011 o 10:00 na Milosrdenstva 4
o 17:00 na Hviezdoslavovej 7

Vstupné: vrámci vstupného do herne

Dúfame, že týmto spôsobom sa umývanie zúbkov dostane do podvedomia detí a stane sa dennou rutinou.

Čisté zuby nebolia

Na kefku si pastu dám,

vždy z nej trošku ochutnám.

Jahodovú najviac ľúbim,

kúskom znej si čistím zuby.

Nedám šancu čiernej diere,

dvakrát denne kefku beriem.

Po raňajkách, po večeri,

do zrkadla zúbky cerím.

susisus
20. feb 2011

@ajka72 a to je pre ake velke deticky?

sisamato
20. feb 2011

@ssstanka ahoj, blahozelam k malickemu 🙂 a tesim sa tiez ze si tu po dlhej dobe. Mna tiez skor presvedcili tie ergo nosice

ajka72
20. feb 2011

@susisus vek sa tam neuvádza takže je to na rodičoch

sisamato
20. feb 2011

@susisus ahoj, ak sa zaregistrujes na stranke MC Stonozka tak ti budu taketo info chodit priamo na mail... 😉

sisamato
20. feb 2011

@dianocka blahozelam Dianke, urcite to musi byt pre teba ako maminu super pocit 😉

sisamato
20. feb 2011

My sme boli v piatok na to plavanie v PO, manzel bol s nou vo vode, ziadne slzicky, iba 3 deti tazke parada 🙂, verim ze jej to pomoze...inac za 3 tyzdne na brusku jej zosilnel chrbatik, snazi sa natahovat za hrackami, som rada ze na bruchu vydrzi, aj ze to uz pochopila aj moja mama, ze iba tato poloha je ta najlepsia...je to niekedy pre mna strasny pocit pocuvat a vidiet ako ine deti uz v 10.mesiacoch lezu, stoja, chodia a my len zaciname...je mi z toho nanic, ale co uz...ona je aj taka flegmaticka...nikto sa nikoho nebude v dospelosti pytat kedy chodil...

ssstanka
21. feb 2011

@sisamato dostaly sme nosic od jednej pani,nie je sice znackovy ale sama som videla ten rozdiel medzi klokankou a nosicom...takze chodim jak klokania matka s Jakubkom v nosici a mala Stanka hned vedla mna nalepena...no uzasny pohlad to je na nas 🙂)

dianocka
21. feb 2011

@sisamato tak to mas pravdu.raaaastla som a Dianka ma strasnu motivaciu 🙂 .bolo to fakt super.No vidis,netrap sa a tes sa z malej.Uz to bude len lepsie 🙂

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisamato
22. feb 2011

Ahojte, tak zajtra ma byt beseda v MC Stonozka o ockovani, co si o ockovani ako takom myslite?

gabika7706
22. feb 2011

@sisamato dost diskutabilna tema 😉

dianocka
22. feb 2011

@sisamato tiez si myslim.co mamicka ,to iny nazor na ockovanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre