Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

edita33
14. aug 2009

ahojte,,monika moja suseda ma dceru ktora ma tiez epi,,vlastne mala,,teraz bude mat 5 rokov a akosi z toho vyrastla,,od malicka viem ze ju casto kriesili,aj sanitka tu behala stale,,ale uz dááávno nic jej nebolo,,tak mozno aj tvoja z toho vyjde,,opytam sa jej ze ako je na tom sarka,,a potom ti mozem napisat,,a prvy rok viem ze do skolky nechodila ,,to je fakt,,ale od vtedy v pohode,aj na ihrisku vyvadza ako besna,a ani stopa zeby niekedy prekonavala epi,,,mozno to ide nejak tym vyvojom,,alebo co,,

zuzana355
15. aug 2009

ahojte nikde nikto 😕 tak je teplučko všetky sa flakate jak vam dobre my sme u svokrovcov išla som polievať kvety ako spravna nevesta a aj popratat len keby nemali dvojposchodový dom všetko ma boli 😠

zuzana355
17. aug 2009

ahojte wau no toto tak vy kde ste všetky sa flakate 😀

dea
17. aug 2009

ahojte.........tak my sme doma.........dnes som cely den nieco robila, nebol cas na net 😝

janka1874
18. aug 2009

ahojte
tak som si konečne našla trošku času aj na Vás ale neboli sme doma

miresta stretko by mi viac vyhovovalo nabudúci týždeň niekedy tento je nejaký uletený a ešte aj do poľska chceme ísť tak neviem

miresta
18. aug 2009

ahoj kočky, tak my tiež pobehujeme kde sa dá. Dnes sme doma, tak pozerám, ale že nemám čo čítať. Je nás tu akosi pomenej.

janka1874- o.k. , mne je to jedno, len budúci budem môcť len vo štvrtok a piatok....mám toho na budúci dosť. V pondelok mám už program - maľujeme,utorok idem na ten test s cukrom, v stredu mám už stretko. Tak uvidíme...aj aké bude počasie. Mne je dnes inak trochu divne, bolí ma brucho, a som strašne ospalá, ani sa mi variť nechce, no ale idem urobiť francúzske zemiaky.

papa dievčence, držte sa... 🙂

simka9122008
18. aug 2009

Tak to by bolo fajn sa konečne stretnúť

janka1874
18. aug 2009

miresta aj ja som dnes akomechom udretá aspoň viem že nie som sama

kľudne môžme buď štvrtok alebo piatok ešte sa dohodneme podľa počasia 😀

zuzka111111 predpokladám že sa pridáš aj ty

hanculka
18. aug 2009

Ajojte, chcem sa Vás spýtať taku odbočnu otázku od temy.....neviete náhodou u Vás v Košiciach vraj je zrušený blšak? chystám sa a neviem či sa mi oplati ...Ďakujem 🙂

simka9122008
18. aug 2009

To fakt? 😲 no takú informáciu by som aj ja chcela vedieť, či je to pravda

zuzana355
18. aug 2009

ahojte 🙂
ej ha vy ste sa rozkecali 😀 😀 😀 no blšák funguje ale len tak napoly nie je tam už tolko stankov ako bolo kedysi je to na polovicu prázdne.
jeeeeeeeeeeej stretko aj ja chcem sa už tešíme nam je to jedno 😀 risposobýme sa 😉 už sa chystáme síce do školy veci nakupujeme a malemu sa tak nechce 😀

miresta
19. aug 2009

ahojky baby,

hanculka - ja som bola na blšáku minulý týždeň a normálne beží, je to menej ako niekedy to je pravda, ale v pohodke nakúpiš. Akurát že majú len letné vecičky ešte. Ale bez obáv môžeš ísť.

janka, simka, zuzana.....a kto sa ešte pridá - na stretko sa teším podľa počasia upresníme či vo štvrtok, alebo piatok.

No idem žehliť, maličká mi spinká tak nech urobím čo najviac. 🙂 pekný deň, 😉 🙂

nera
19. aug 2009

Ahoooojte, akosi nikdy nestíham, ale teraz obe moje princezničky zaspinkali a tak mám trošku času,
predovšetkým vďaka za typy ohľadom tortičiek.... 😵
no ešte by som sa chcela spýtať, či by ste mi neporadili, kde je v KE dobrá predajňa s autosedačkami...bola som v babätkove, v optime, v boncianbaby....no neviem kde by bol ešte dobrý výber, chcela by som vidieť všelijaké a všade mali tak maxi dve -tri a dosť, ako za sociku - buď bereš alebo ideš
Chcela by som nejakú pre stašiu, lebo obe nejak vyrástli z tých čo teraz majú...staršia mala do 18kg a mladšia vajíčko...no Dianka už má aj 15kg, tak rozmýšľam buď nad tou od 9-36 alebo 15-36 ešte neviem, preto by som chcela vyskúšať a uvidíme...a Olivinka so svojimi skoro 12 kg už fakt potrebuje väčšiu.
Vopred vďaka za rady.... 😵

janka1874
22. aug 2009

no ako vidím tu si na Janky nikto nespomenul tak ja dodatočne ak tu nejaké máme všetko naj naj naj kedže som dva dni nemala prístup na net tak je to oneskorene ale predsa 😀 😀 😀 😀

zuzana355
23. aug 2009

jeeeeeeeej ospravedlňujem sa hlboko jani všetko nalepšie dodatočne k meninkám ach jaj skleroza 😅 😅 dufam že si poriadne oslávovala 😉

janka1874
23. aug 2009

no zuzka boli sme z drahým na výlete v poľsku bez malej tá žúrovala u našich za mňá 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
23. aug 2009

prajeme vsetko naj Filipkom k meninam 😵

simka9122008
23. aug 2009

Ahoj Lovacka, tak všetko naj tvojmu Filipkovi aj ostatným a takisto dodatočne všetko naj Jankám

andrea.m
24. aug 2009

lovačka dakujeme. 🙂

monika spýtaj sa na šafarikovej to je škôlka pre deti z rôznými zdravotnými problémami. tam by ti emku mali zobrať ale vraj sa tam dlho čaká. no možno by si ju mohla už teraz zapísať na další školský rok.

janka1874
24. aug 2009

to tu už fakt nikto nechodí
nejako to tu poriadne flákame v poslednej dobe no ako to vyzerá v s tým stretkom na Aniči vo štvrtok kto vlastne príde

simka9122008
24. aug 2009

Takže vo štvrtok poobede stretko na Anči, super tešíme sa, kto sa ešte pridá?

zuzana355
24. aug 2009

jaj na aničke prideme tešíme dufam že bude tak akurád počasie adi prídeš a berieš filipka 🙂

jeane1
24. aug 2009

ak sa nám nič neprihodí tak prídeme aj mi 🙂

simka9122008
24. aug 2009

Kočky, no na štvrtok hlásia dážď 😒

zuzana355
24. aug 2009

😕 no fajn uvidíme do štvrtka.

edusik
24. aug 2009

Ahojte baby,

zapojili sme sa do súťaže o svadbu, pošlite nám prosím svoj hlas a posuňte nás do finále. Sme pár č.3. Kliknite na tento odkaz, zaregistrujte sa a zahlasujte za nás, a ak môžete poproste aj svojich kamarátov. Veľmi pekne Vam ďakujeme



http://www.funradio.sk/sutaze/vyber-par-ktory-v...

Edita a Tomáš

andrea.m
25. aug 2009

zuzka ked pôjdeme tak beriem aj filipka.

zuzana355
25. aug 2009

a idete či nie ako platí to stretko lebo ja sa teším možno viac ako deti 😀 😀

kamilecka
25. aug 2009

Ahojte

konecne mame po krstinach,Sarah a Davidko boli zlatucky, Sarah sa usmievala ked ju farar krstil a prespala celu hostinu v restike 🙂
Na stretko nejdeme, ja si musim zvyknut ze mam kociar,jedna ruka na kociar jedna na Davidka 🙂 A busom sme este nesli tak musim niekedy poskusat aby sme aj my chodili na stretko.

Dodatocne Jankam a Filipkom vsetko naaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀

janka1874
25. aug 2009

no nejako sa zas nikto poriadne nehlási ale ja s tým predbežne počítam no uvidíme ešte vo štvrtok podľa počasia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre