Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

mata1976
17. jan 2010

este som zabudla ze su to pampers

ajka72
17. jan 2010

dievčatá kedy dávame tu aničku ?

janka1874
17. jan 2010

no my pampers nekupujeme tak to om fakt nepozerala

aeouliana
18. jan 2010

mata: pozriem, idem do maleho. ja tiez pouzivam pampers.

ajka: okrem piatku a utorku mozem. 🙂

ajka72
18. jan 2010

inak mne prišiel na mail zoznam prednášok ktoré sa budu uskutočňovať v MC stonožka, s roznymi záujimavými témami skusim to tu skopírovať, keby ste náhodou mali niektorá záujem

25.1.2010 16:30 – 18:00 Odmeňovanie detí, povzbudzovanie
Tresty ako výchovné prostriedky?
22.2.2010 16:30 – 18:00 Detský strach a plač
22.3.2010 16:30 – 18:00 Moje dieťa klame
12.4.2010 16:30 – 18:00 Ako sa vyhnúť nežiaducim prejavom správania u detí?
10.5.2010 16:30 – 18:00 Spory medzi súrodencami Boj o moc: „Ja som tu pánom“!

janka1874
18. jan 2010

ajka zaujímavé prednášky možno by nebolo zlé sa zúčastniť 🙂

evicka1
18. jan 2010

ahojte
aeou: do tatier ideme od 30teho do prveho. tak myslis ze by som si tie miny sane mohla poziciat ?

ajka72
18. jan 2010

janka ja tiež zvažujem že pojdem pozrieť keby si išla daj vedieť,
inak so nakukla do temy Košice-šaca a vyčítala som že v Dargove je nejaký detský kutik nechcete náhodou zmeniť Aničku za teplučko trošku sa obávam že nám bude zima ak budeme dlhšie ale ak nie tak môže byť aj Anička 😉

ajka72
18. jan 2010

inak bola som v tescu ale po pamperskách ani chýru ani slychu všetko vypredané ☹

moukuska
18. jan 2010

ahojte Kosicanky, ja sa pridavam ku snazilkam, budeme skusat od juna/jula dufam ze sa podari na 2. pokus!

andrea.m
18. jan 2010

moukuska a prečo nie rovno na 1x...a vitaj medzi nami len tak mimochodom 🙂

evicka1
18. jan 2010

adi: to v dargove je myslim klasicky detsky kutik kam das dieta pocas nakupovania. aspon som to z ich stranky tak pochopila 🤐
moukuska: tak vela zdaru a dobra rada netlac na pilu 😅

ajka72
18. jan 2010

evicka no ale oni tam predsa nenechaju také malé mimča tak neviem možno sa tam skočím pozrieť ako to funguje 😉

aeouliana
18. jan 2010

evi: vtedy mozes. 🙂

ajka: ja somto tiez tak pochopila ako evka s tym detskym kutikom. 😒

moukuska: drzim palce 😀

ajka, janka: prednasky v Stonozke byvaju velmi dobre. isla by som aj ja aspon na niektore...ale podla toho ktory den to vychadza (pondelky, utorky a stredy nemozem, lebo Saska ma vtedy kruzky a musim ju tam vozit). 😉

aky ste mali den? ja dost perny. vypadla som z domu o 10:30, prisla o 16:00, zas vypadla o 16:20 a vratila sa o 18:30...doma som ani prstom nepohla..nestihacka 😀

ajka72
18. jan 2010

auouliana tak to ako kojaca matka s 2 mesačným miminom si mala naozaj pestré ešte že máš prenosné fľašky vždy poruke 😀

no aj ja som to tak pochopila, že keď ideš nakupiť ale nechápem potom či tam nechaju 5-6 mesačné mimina však záhadu sa pokusim rozlusknuť keď vyjde čas pojdem kuknuť

no neviem či niečo z aničky bude Janka sa nejako neozýva na aničku a tak neviem či potom nie je lepšie mesto, niekde pri tescu alebo ísť do toho Vincenta ale čas kvoli evicke neviem či jej to vyhovuje aj poobede resp. tak okolo druhej, čo vy na to?

ja chcem ísť do Mc určite vo štvrtok, išla by som aj v stredu len mám ísť doobeda k jednej kámoške a aj zajtra by som išla kuknúť tu angline ale tiež mám niečo, auouliana ak by si zajtra išla tak prosím pozisťuj infošky ohľadom tej angliny, a v piatok doobede tiež nemám nič tak ak dievčatá rozumne vstanú tak možno tiež skočím

aeouliana na aké kružky dávaš Sašku? a kde?

ja tiež rada pojdem na tie prednášky lebo sa mi zdaju všetky témy záujimavé

ajka72
18. jan 2010

uha tak som sa pomýlila vo veku tých detičiek čo idu do toho dargova su trochu vačšie vyše roka maju ale aj tak určite ich tam nenechaju

evicka1
18. jan 2010

ahojte
no vidim ze anicka jaksi taksi nevychadza. no kludne mozme len do toho mesta mne to nejak nevdi aj tam sa hugo vybeha
ten vincent je dost na nic. bola tam vcera segra s kamoskou a ta ma decko a to ich zrusili ako ziadost na byt. detsky kutik rusia pretoze tam chodili same matky - cize nic moc zakaznici a sedeli o jednej kave aj dve hodiny
njn
aeou: ako manduca? spokojna?
co robite v stredu?

ajka72
18. jan 2010

evicka v stredu doobedu idem ku jednej kámoške ale poobede sme voľní 😉

aeouliana
18. jan 2010

ajka: idem zajtra do Stonozky na pol 11. mam sa tam stretnut s kamoskou. pozistujem co a ako. Janka uz ma vo vyhlade nejaky skate na kociar, takze sa k nam asi uz skoro prida. len neviem, ci uz tento tyzden. ak nie, tak potom mozeme ist do mesta miesto na ANicku . ten Vincent ma tiez laka. no pobehala som dnes pol mesta 😀 aj s malym. najprv zohnat kamoske odsavacku, potom vybavit krstiny a nakoniec Optima, vymenit Saske cvicky 😉
Saska chodi pondelky a stredy na gymnastiku (na Popradskej) a utorky na anglictinu (Helen Doron).
tiez si neviem predstavit dat rocne dieta do detskeho kutika...inak som im napisala. jedna babula odpisala, pytala sa kde sa stretavame my, tak som jej napisala, ze zatial HLavna (Med Malina), Stonozka a ze hladame nieco kam by sa s detmi dalo chodit ked j vonku blb pocko 🙂

ajka72
18. jan 2010

aeouliana a od kedy chodí na tu gymnastiku, a aj anglinu, v školke nemajú nejaké tanečné kružky, prípadne anglinu?

no to je škoda s tým vincentom tak kde by sme išli prípadne tu stredu, myslím aj tebe vyhovovala streda aeouliana, ?

ajka72
18. jan 2010

uha teraz čítam že saška ma v stredu gymnastiku tak vyhovovala by vám streda tak okolo tej druhej?

evicka1
18. jan 2010

o ono ked bude kosa v stredu tak mozme do ajdi
alebo ja viem ze sa vam to zda daleko ale v tej kike to bolo super.aji myslim ,ze pre dvojky a huga ideal.a vlasne pre vsetky samostatne deticy - myslim ze dankovi to bude jedno kde spi 😀 maju tam plno vela lopticiek a myslim ze sa da pozret aj na stranky http://www.nasa-ke.sk/sk/restauracia-v-kike/ zeby sme si dali prechadzku

aeouliana
18. jan 2010

ajka: na gymnastiku len teraz, na anglinu chodime uz rok. v skolke maju kruzky, ale beru do nich deti az od 4 rokov 😠 od septembra chcme skusit este folklorny subor (ak bude mat talent a vezmu ju)..tiez beru az od 4-5 rokov.

ajka72
18. jan 2010

aeouliana na stretku ťa ešte viac povyspovedám na tie kružky 😅 tiež by som moje dievky chcela zamestnať tak zbieram infošky dík keď zajtra pozrieš tu anglinu ak by trebalo náhodou detičky prihlásiť do skupiny tak mi len cikni ja ti prezvoním a dám ti vedieť podľa toho čo zistíš čas, koľko to stojí či ich tam prihlásiš aj bezo mňa samozrejme ak budeš môcť

janka1874
19. jan 2010

ahojte
ste sa riadne počinili ohľadom písania nestíham Vás normálne
no pracuje sa na tom skate ale určite to nebude ešte tento týždeň a už by som mala mať aj auto prezuté na zimné gumy zajtra tak potom sa už ozveme lebo to už budeme pojazdné
na Aničku to je super nápad ale podľa mňa keď bude trošku teplejšie fakt neviem kde by sme sa zohriali

a k tomu dargovu tam sme už mali stretko ešte keď tam bol starý detský kútik a v pohde sme tam mohli sedieť a debatovať a deti sa hrali tak neviem ako je to teraz

janka1874
19. jan 2010

nám bude potom aj kika vyhovovať autom pribehneme hocikde 😀

evicka1
19. jan 2010

ahojte.
jani dost skoro prezvuvate auto, ved je skoro koniec zimi.... 😅 vravis ze sa tu toho vela popisalo, no ja mam ten pocit ze ani nie. skor je to o tom ze tu mam monologyi 😀
konecne hugo zaspal, sme si nejak rano posunuli budicek a cez obed nie a nie zaspat. tak snad tomu da aspon dve hodiny

ajka72
19. jan 2010

tak dievčatá zajtra dávame nejaké stretko aida alebo ten Dargov ja môžem okolo tej druhej alebo potom vo štvrtok v tom čase ak vám to zajtra nevyhovuje

evicka1
19. jan 2010

aji mi tak okolo druhej vstavame ... takze mozem najskor az o tretej

aeouliana
19. jan 2010

ja zajtra poobede nemozem, vo stvrtok teoreticky ano. a skor mi vyhovuje cez den, lebo o tej 16:00 - 16:30 chcem byt uz doma ked Saska pride zo skolky. Ajka, pytalasom sa na tu anglinu. vecer napisempodriobnosti..teraz velmi nestiham. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre