Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzkaprofant
21. jan 2010

dakujem za info ohladom plavania 😵

janka1874
21. jan 2010

tiež som tak vedela že dargov je zrušený preto som sa čudovala že či tam zas niečo urobili aj som to tu tuším písala že si to preverte žienky
no neviem ako by sme sa aj my vedeli pridať už by som Vás rada stretla ale u nás doobedu neviem neviem no niekedy sa odhodlám a riskneme už mám auto tak to bude jednoduchšie 🙂

rifle tehu sa chystám ja predať tak aj by si mala záujem pošli IP 🙂 pomeriam a možno sa dohodneme

evicka1
21. jan 2010

ahojte
tak dietatko haji idem zbalit veci a reklamovat boticky-som teda zvedava. no pekne ma to nastvalo a s batou koncim
adi: mne ide aj na namestie. no teraz citam ze ten dargov je zatvoreny... tak mozme tu aidu dala by som si nieco sladke no tam sa deti nevyhraju. a este ta stonozka tam sa da tiez vypit kava 😀 a trosku sa aj zbavit deti 😅 v med maline je to malicke a hlavne v case obeda je tam srumec... a vincent je v cudu... alebo sa len tak prejst a potom niekam na obed ... ked nebude kosa... dnes tam je tak fajn
aeou: aku myslis restiku na alzbetinej???

aeouliana
21. jan 2010

kamoska mi hovorila, ze tam je nejaka rumunska restika ci co a ze ma tiez detsky kutik. niekde blizko babkoveho divadla 🙂 ide sa tam ale po schodoch, ale ze personal pomoze preniest kociarik. v Stonozke velmi asi nepokecame, ale pre deti dobre 🙂

zuzkaprofant
21. jan 2010

dievcata este otazocka sa vam tak zamiesam kde su v ke dake centra pre deticky alebo dake pekne ciste ihriska ja budem u nasich na terase tak ci tam nieco poblizku je lebo ja nemam sajnu a este otazocka ze ako to je skociarom ked sa ide na nakup da sa ist vsade alebo velmi ani nie

ajka72
21. jan 2010

ahojte dievčatá takže my sme boli dnes v MC, bola tam učiteľka z MŠ už na dochodku ale boli len dve detičky okrem nás, pred týždňom ich bolo 6 kuskov, no bolo celkom fajn, síce moje si museli trochu privykať ale potom to celkom šlo, spievala učiteľka, hovorila básničky potom s prštekom kreslili s takými farbami na papier -mala vystrihnuté rukavice a čiapku a potom ich vešali na nástenku rýchlo to zbehlo, no zajtra ja neviem ostáva stonožka i keď dnes tam bola trochu zima, potom tá reštika čo píše denisa i keď ja s mojim kočiarotankom neviem či sa tam dostanem alebo tá aida tak babo raď kde ísť 😀

evicka1
21. jan 2010

ahojte
no boli sme v tej bati. ja teda neviem no v kosiciach som este nevidela ochotnu predavacku a ta stara pi... 😠 no ze je moja chyba ze sa mi rozpadli neprimerane pouzivanie. tak som na nu kukla a vravim jej ci zije v kosiciach, ze u nas nebol ani sneh aby premokli alebo nieco podobne aby sa to rozpadlo. no bola husta... tak som ju teda pekne poprosila nech mi napise reklamaciu ze je to na posudeni odbornika a nie na posudeni neprijemnej predavacky kedze mozem tovar do 7 dni vratit s udanim dovodu, tak ze uvadzam dovod ze stoja za nic ze chcem peniaze.obcas nestiham chapat... aspn som si kupila v ny tricko-trosku ukludnit nerv treba
no aji tak to je fajn, ze ste sa boli aspon pozret . uvidis ci pojdete aj na buduce.
a co teda zajtra? kedy sa mam vytrepat z domu a kam?

ajka72
21. jan 2010

ja neviem tak sa stretneme pred stonožkou a rozhodneme sa kam pojdeme má byť dosť mrazivo tak určite niekde do teplučka na veľké prechádzky bude veľkáááá ziiiiimaaaa, okolo tej pol desiatej možno ja aj o desiatej však evi keď tak choď dnu, ale ak navrhujete niekde inde prisposobim sa dľa mojich možností 😀

dea
21. jan 2010

Ahojte 🙂 🙂 fiiiiiiiiha nova tema 😀
majka no ja nic nerobimm...............momentalne mam choru deanku doma 😝 takze vegetujem 😎

evicka1
21. jan 2010

no kocky ja pojdem zajtra az na 10:10 od nas pretoze musim rano k dr a to nestiham nejak... sry
kocky nasla som nieco pre nas...je tam krasne a nie draho... ja tam chcem ist
http://www.pizzeria-calabria.sk/index.php?ids=8...

ajka72
21. jan 2010

evicka môže byť to je myslím na stanici ty tam asi o ktorej budeš,

evicka1
21. jan 2010

mne to stoji pri jakabovom palaci tak cca o pol jedenastej, vybehnem tie schody s malou pauzou 😅 na prvy sup to nedam, takze tak pol a pet som tam 😀
a blba otazka kolko nas ide?

janka1874
22. jan 2010

Ahojte
vy sa asi stretkujete a u nás sa spinká aj by bodlo urobiť obed ale neskoro som vybrala rybu tak je ešte zamrznutá 😀
a kde mám parťáčku zuzana355 😀 😀 😀

aeouliana
22. jan 2010

nie sme, nie sme...zimaaaa je 😀

evicka1
22. jan 2010

ahojte
dnes sme to rande vzdali. von je zimicka-sice nam nevadi ale ono sa niekde flakat tri hodiny 😅
my sme boli dve hodiny vonku na dvore a tak-no zamrzla som-fuj to, hugo bol ale krasne teplucky. tvaricka vystipana... hej kocky nepouzivate nejake kremy do mrazu pre mimi?
od rana som sedela u mudry no tri a pol hodiny... este ze to je len raz do roka 😝
tak krasny den prajeme. po obede nas caka maraton po meste vybavovacky a tak no nechce sa mi ....som leniva ako vos 😀 😎 😅

evicka1
22. jan 2010

zeny co ste nam vonku zamrzli ze tu nik nebol ? 😒
my sme boli skoro 4hodky von no poviem vam este teraz ma mrazi 😀 sakra skoda ze nemam toho chlapa teraz by sa hodil
tak uzivajte vikend ja sa idem flakat do skolicky

ajka72
22. jan 2010

evicka ja som mala problém prihlásiť sa na MK, hádam to už bude o.k. držím prsty v škole nech ti to rýchlo ubehne, my sme boli doma, ja som si popratala, pohrala s deťmi a idem ich uložiť, pekný víkend všetkým 😵 😵 😵

aeouliana
23. jan 2010

aj my sme vcera poobede vybehli na 2 hodky von..dobre sme vymrzli 🙂 a tiez mi nesiel MK. ale dnes je naaadherne 😀 ..boli sme doobedu von a uvidime co dal ked deti vstanu 🙂

aeouliana
23. jan 2010

no dnesne poobedie jedna hruuuza. maly plakal s obcasnymi prestavkami (papanie a asi na hodku v manduce) az do 19:00 ked mi zaspal v manduce a spal do 22:00. vdaka Bohu za manducu! OPRAVUJM..vdaka Evke za manducu!!!! 😀

aeouliana
23. jan 2010

aj vlasy som si konecne stihla zafarbit 😝 sice o pol noci, ale predsa..idem spat, som KO..dobru noc vsetkym a krasne ranko 😀

evicka1
24. jan 2010

dobre ranko kocikcy
no ja som hotova. v skole jedna hruza cesta druha a doma tretia 😀
vecer som cakala 20minut na vlak no kocky vonku bolo -21.som sa nadychla a normalne sa mi zlepil nos.
do obedu sme boli von na dve hodiny. bolo luxusne boli sme hore pri konikoch trosku mimo domcekov no bolo fajn. hugo vymrzol zjedol obed a zaspal tak snad si da dve hodky
ja sa idem trosku ucit. 😝
aeoul: som rada, ze manduca pomaha. ja som fakt rada, ez som do nej vrazila 2200Kč - jedna z mala super investicii...
co robime cez tyzden? okrem štvrtka mozem kazdy den...
uzijte si vikend

ajka72
24. jan 2010

zdravím kočeny
dnes som bez detí sú u svokrovcoch, manžel vyvára takže si vegetím konečne som si urobila manikúru, chcem si vkľude nalakovať nechty a jednoducho len tak vegetiť, no verím že to stretko buduci týždeň zrealizujeme, môžeme aj do tej pizerie čo navrhla evicka, čo ja viem v utorok okolo pol jedenástej, vyjadrite sa.... 😅

aeouliana
24. jan 2010

caute baby..my sme dnes tiez boli trochu vymrznut doobedu...ja mozem okrem utorka (pride kamoska) a stredy (mam poradnu s malym). aj ja by som si uz chcela spravit manikuru 🙂 mozno dnes o polnoci zas 😀

ajka72
24. jan 2010

no potom mne to vychádza na piatok, utor. streda nemôže denisa, štvrtok doobedu ja a ani evicka tak predbežne dohodnime piatok i keď dovtedy sa môže ešte hocičo zmeniť 🙂

aeouliana
24. jan 2010

ok, evka...v piatok si este tu (nech stihame tu manducu a boby)? ta pizzerka mi tiez vyhovuje 🙂

evicka1
24. jan 2010

no piatok do obeda snad.dufam, ze vsetko stihnem nakupit a ze uz nikam nebudem behat 😝

evicka1
25. jan 2010

dobbre rano
ako sa mi tu samej dobre komunikuje 😀
aky mate den? si predstavte moje dieta o pol jedenastej zaspalo. normalne chodil a stale padal tak som sa ho pytal ci chce ist spinkat a on ze ano, tak som ho dala do postielky napocitala do desat a ono to spinka 😅
to bude dlhy den ked nepojde po obede spat...

janka1874
25. jan 2010

evicka mne malá do roku a 9 mesiacov spávala 2 krát po 2 hodiny 🙂 tak možno je len unavenejší a v pohode bude spať aj poobede

aeouliana
25. jan 2010

no my dnes mame zas toooco... maly plakal asi od 11:00..takze vsetky plany co budem cez den robit su v $#@!*&... 😝 obliekla som ho a sli sme von..jedine tak zaspal...asi som nemala jest tie pecenove halusky 😒

aeouliana
25. jan 2010

a aby som toho nemala malo. Saska sa docurala na gymnastike. pre tolke cvicenie nestiha ist na wcko 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre