Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

dianocka
3. aug 2010

mirrinka,ahoj a kde byvas?

mirrinka
3. aug 2010

@dianocka ahoj.bývame na Severe - aspoň myslím 😀 😀 😀 snažím sa tu zatiaľ zorientovať 😀

dianocka
3. aug 2010

mirrinka,prisli ste tu kvoli praci?

mirrinka
3. aug 2010

áno,sčasti aj kvôli práci....dianočka,ty kde bývaš? býva niekto z vás na Severe?
idem teraz s malou trochu von na detské ihrisko,hrozne sa mi nechce,ale nedá mi s tým pokoj už od rána 😀

dianocka
3. aug 2010

mirrinka,ja byvam na Terase.dcerku davas od septembra do skolky?

dianocka
3. aug 2010

baby ,ste aj na facebooku?ze si vas dam medzi priatelov.

mirrinka
3. aug 2010

dianocka,no to je ten najväčší problém - bola som sa pýtať v jednej škôlke tu blízko,ale tam maju plno,dalšie,ktoré sú poblízku,sú teraz cez prázdniny zatvorené.... dúfam,že sa mi podarí niečo zohnať...skúsim ešte aj v septembri,na zač.šk.roka,či sa niečo neuvoľní......
na Terase býva aj bratova priateľka, takže viem kde to je 😀 ináč tu nepoznám asi nič,okrem Hlavnej,lebo tam sa nám s Liankou akosi podarilo dostať,takže sme tam boli už dvakrát 😀

dianocka
3. aug 2010

@mirrinka,no to je problem so skolkami.tak snad sa ti podari nieco najst.inak Kosice su v podstate male mesto,o chvilu tu budes ako doma.mas od septembra pracu?

mirrinka
3. aug 2010

no,zatiaľ nemám,a ani nemôžem ísť do práce kým nechodí malá do škôlky - nemal by sa mi o ňu kto starať...zatiaľ je všetko na manželovi 😉

dianocka
3. aug 2010

tak to poznam.ja som sice uz po materskej,ale este stale nepracujem.planujem si otvorit detsky kutik,tak dufam,ze to vyjde.

mirrinka
3. aug 2010

waw,tak to dúfam aj ja,že ti to výjde,držím ti prsty aby sa to podarilo.... a kedy ho plánuješ otvoriť? aby sme prišli pozreť 😀

dianocka
3. aug 2010

dakujem,tak dufam a verim,ze koncom oktobra,ale podrobnosti este nechcem hovorit,aby som to nezakrikla.nooo,budem rada,ked prides potom pozriet

aeouliana
3. aug 2010

@ssllaavvkkaa, @evicka1, @mystery7, @ajka72, @dianocka, @gabika7706, @vierka3, @mirrinka: zajtra ideme s @gabika7706 na dopravne ihrisko (pri blsaku). pravdepodobne poobede. neprida sa niekto? 😀
@mirrinka: ja byvam na severe. 🙂 kam chodite na ihrisko?

mirrinka
3. aug 2010

@aeouliana ihrisko máme blízko pri bytovke na Strakovej ulici 🙂

aeouliana
3. aug 2010

@mirrinka: tam su dve ihriska. jedno s velou smykalkou a jednym pieskoviskom a druhe s malou a dvoma pieskoviskami. my chodime na obe. mozno aj dnes pojdeme (okolo 17).

mirrinka
3. aug 2010

my chodíme na to s jednym pieskoviskom a veľkou šmýkalkou....tiež dnes ešte pôjdeme,ale až trošku prestane páliť slnko...tak sa snád uvidíme 🙂 🙂 🙂

gabika7706
3. aug 2010

@mirrinka vitaj, my sme do oktobra byvali na Mieri (Severe), no uz sme na Terase 😖 Tiez sme na to ihrisko chodievali 🙂 Pridte zajtra na dopravne, dievcata sa isto zahraju.

aeouliana
3. aug 2010

@gabika7706: asi tam budeme len my. rano brnknem 😎 uz sa tesim. Saske som nepovedala, bude prekvapko. DVD som nestihla kuk, tak neskor, ak to je ok.
@mirrinka: my sme napokon sli na zahradku, snad inokedy 🙂

gabika7706
3. aug 2010

@aeouliana jasne, DVD nesuri 🙂 Zajtra tlf 😎

ssllaavvkkaa
3. aug 2010

@aeouliana o kolkej idete na dopravne ihrisko?

ajka72
4. aug 2010

ahojte dievčatá čítam vás po dlhom čase lebo len včera sme sa vrátili z liečenia z Tatier bolo dobre ale sme radi že sme doma, čítam že ste mali stretko tak hádam nabuduce sa aj my pridáme

evicka1
4. aug 2010

ahoj zeny
tak po 7 dnoch mam zase net. poviem vam nemat pocitac je obcas aj vyslobodenie 😀
my sme boli vcera na dopravnom ihrisku a bolo to tam fajn. hugo len v tom skakacom hrade chcel byt uz ani motorka ho velmi nebrala 😢
tak dufam, ze dame coskoro rande... ako sa vydarilo to vase

mirrinka
5. aug 2010

Ahojte 🙂
@aeouliana ja som tam vtedy na tom ihrisku bola,aj som sledovala,či ťa náhodou neuvidím ...teda najskôr by som ťa asi spoznala podla detí ... kedy sa narodila tvoja Saška? lebo pozerám,že má tiež 4 roky ako moja 🙂

baby,ako bolo na tom dopravnom ihrisku? a kde to vlastne je? 😀

aeouliana
5. aug 2010

@ssllaavvkkaa: boli sme poobede. okolo 15:30. sorry, nepozrela som uz v ten den net. 😒
@evicka1: aj unas bol hrad hitom, ale aj preliezky a vsetko ostatne.
@ajka72: vitajte doma. no mohli by sme dat aj dalsie stretko ja som za.
@mirrinka: na ihrisku bolo super. baby sa vylietali. Saska je junova (28.6 mala 4 roky). dopravne ihrisko je na Alejovej (pri blsaku, ak vies kde to je). 🙂

evicka1
5. aug 2010

ahojte
ale teda pride mi dost blbe ze za trampolinu a aj za ten hrad trebalo platit. sice 60centov mam ale ide o princip. 😕 ale kseft parada
a co inak ste vsetky vsetci zdravucky???

ajka72
5. aug 2010

@aeouliana o.k. tak niekedy na buduci týždeň by sme mohli dať nejaké stretko verím že sa pridaju aj ostatné

dianocka
5. aug 2010

ahojte,my sme vcera skoro cely den obehavali cestovky a hladali dovolenku.ked sme isli okolo kruhoveho objazdu videla som gabiku7706 ako ide s detmi na dopravne ihrisko,ale mne mala par minut pred tym zaspala,tak sme isli domov.dufam,ze najblizsie sa mi uz podari stretnut sa s vami a spoznat vas.

aeouliana
5. aug 2010

@ajka72: super, tesim sa.
@dianocka: a nasli ste nieco? kam sa chystate?

ajka72
5. aug 2010

@dianocka a kam chcete ísť ?

dianocka
5. aug 2010

@aeouliana,@ajka72,ja sedim ne nete a hladam last minute kazdy den uz asi mesiac,takze pomaly by som sa uz mohla zamestnat aj v cestovke.Ale kazdy rok chodime na last minute a zatial sa nam to osvedcilo a dost sme usetrili.Bud pojdeme do Tuniska alebo na Djerbu,kedze minuly rok sme boli v Turecku.V Tunisku sme boli sice pred dvoma rokmi,ale velmi sa nam tam paci.Pekne ciste plaze,bielucky piesok,a hlavne detske bazeny a animacne programy pre deti a detske kluby.Ved ideme na dovolenku hlavne kvoli dcerke.Takze este stale sledujem ceny a cakam.Chceme ist tak okolo 14. alebo 19.augusta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre