Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

gabika7706
10. aug 2010

@ajka72 ja kupujem plachty tu http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=38219 aj pogumovane aj obycajne.

ajka72
10. aug 2010

@gabika7706 ďakujem aj ja mám odtiaľ tie pogumované, len ja som do školky chcela hoc už aj používané a za lacnejšie keďže mi ich treba 4x

ssstanka
10. aug 2010

Ahojte,dnes sa na Vas obraciam s prosbou ci neviete niekto o nejakych organizaciach alebo charitach kde by som mohla poziadat o nejaky financny prispevok .....lebo to mam doma veeelmi huste ☹

sisamato
10. aug 2010

@evicka1 oki vdaka

sisamato
10. aug 2010

@gabika7706 super link, skoda ze som o tom skor nevedela, lebo mame kolisku s rozmermi 40x90 no a problem je do toho kupit plachtu...takze i ja dakujem za info, pa.

evicka1
10. aug 2010

@ajka72 ajka ti velmi v tomto neporadim. a ako to ze do skolky musis niest plachty? u nas nenosis vobec nic, len dieta 😀
@ssstanka to je mi luto ze to mas doma fin na hovienko no o ziadnej takej organizacii ja neviem. rada by som pomohla ale nemam ako

ajka72
10. aug 2010

@evicka1 keby len plachty aj paplonik, vankušik a obliečky plus náhradné do skrinky rovno na porazenie

evicka1
10. aug 2010

@ajka72 to mate nejake sukromne jasle ci co?
aj u nas na terase teda u nas byva tam kamoska do skolky nic nenosia

ajka72
10. aug 2010

@evicka1 nie štátne

dianocka
10. aug 2010

ahojte baby.citala som skomoleniny vasich deticiek.super.moja Dianka zacala rozpravat na 1 a pol roka a to tak cisto a krasne,ze tych skomolenin sme mali mozno dokopy 5.No a nadherne rrrrrrr hovori od 3 rockov,co je kazdy v soku ked ju pocuje rozpravat,no a ja som na nu samozrejme straaaasne pysna.My sme boli v nedelu na golfe a vcera na chate,kde sa Dianka fajne vyclapkala v bazene.Akurat vecer ma tak super seklo v krizoch,ze som celu noc nespala a dnes len lezim v posteli a prevalujem sa a moja zlata Dianka sa o mna stara.

gabika7706
10. aug 2010

@evicka1 ked sme byvali na Mieri a chcela som dat Katku do skolky na Park Mladeze, tam bolo treba aj MADRAC ale speci rozmer na tie ich lehatka, takze to davala kamoska normalne v Rempe robit ci kde. Plus komplet vybavu. Ale tu riaditelku uz odvolalai minl.roku tak neviem, co tam je teraz. My na Safarikovu nenosime nic, len gumenu podlozku som davala, lebo Katka mava(la) nehody pocas spanku.

sisamato
11. aug 2010

caute,
nechodite sa poniektore korculovat s kocikom na Anicku? 🙂

mirrinka
12. aug 2010

Ahojte.My sa dnes asi na tú Aničku vyberieme,ešte sme tam neboli,tak to pôjdeme preskúmať....včera som na detskom ihrisku začula ako sa dve maminky rozprávali,že tam je krásne.... pozerala som na mape,tak to máme peši asi nejakých 13 minút,tak sa prejdeme - snáď nepoblúdime 😀 😀 😀 😀

sisamato
12. aug 2010

@mirrinka ahoj, i ja som dnes mala chut tam ist tak uvidim ako nam to vyjde... 🙂

janka1874
12. aug 2010

ja sa dnes tiež chystám poobede smerom na Aničku ale nie až ku areálu asi skončíme na rybe lebo idem s deťmi sama tak tam v areáli ich obe neustrážim

janka1874
12. aug 2010

ja sa dnes tiež chystám poobede smerom na Aničku ale nie až ku areálu asi skončíme na rybe lebo idem s deťmi sama tak tam v areáli ich obe neustrážim

janka1874
12. aug 2010

zas mi to tu hodilo 2x 🙂
soráč ženy a mimochodom už sme doma stačilo výletovania

dianocka
12. aug 2010

janka1874,ten detsky areal na Anicke je stale rovnaky?som tam bola naposledy koncom maja a bol zatvoreny,lebo ho prerabali.takze ci sa tam udiala nejaka zmena.
ja som dala predvcerom a vcera dcerke bazen na balkon,lebo vdaka mojim seknutym krizom som sa vonku neodvazila ist,ale dnes sme uz boli doobedu na ihrisku a je pekne teplucko.

janka1874
12. aug 2010

@dianocka zmeny sa tam udiali síce teraz neviem čo všetko pribudlo lebo mesiac už sme neboli doma ale ináč tam pribodlo požehnane takých drevených domčekov spolu so šmýkalkami a nejaké hojradčky plastové a pieskovisko bolo naposledy zatienené a nové občerstvenie a potom klasika trampolína a tak

dianocka
12. aug 2010

janka1874,no super,tak to sa tam asi zajtra vyberieme.cize je tam dost tiena?lebo som chcela ist zajtra na dopravne ihrisko na Alejovej ale odradza ma to,ze tam nikde nie je tien.a mam tu sesternicu s detmi a oni su take blondave ,ze uprednostnia ten tien.a bazeny tan nie su v tom areali?

dianocka
12. aug 2010

baby neboli ste niektora v Hajduszoboszlo ?My sa tam chystame na predlzeny vikend,tak ci nahodou nemate nejake info.diky

mirrinka
12. aug 2010

tak už sme doma.... nevládzem.... ale je tam fakt pekne,dokonca sa malá vozila aj na poníkovi 🙂

dianocka
12. aug 2010

@mirrinka,sucitim s tebou.mame to my mamky narocne.deticky nas vedia pekne vystavit.

aeouliana
13. aug 2010

@gabika7706: aj na Obrancov mieru treba nosit aj matrac. my tiez nosime postelne pradlo.
@sisamato: ja chodim korculovat, ale len cez skolsky rok ked mam Sasku v skolke, lebo s 2 detmi to by bola sebevrazda 😀))))))
@mirrinka: hlavne, ze sa malej pacilo 😀
@janka1874: vitajte spat, chybali ste na Anicke 😀 , Saska nema koho ucit nove triky na smykalke 😝

ajka72
13. aug 2010

ahojte dievčatá neurobíme buduci týždeň nejaké stretko hoc aj na Aničke

janka1874
13. aug 2010

@aeouliana dík si zlatá len neviem čo nové ju ešte treba naučiť zbojníčku malú 😀 😀 už sa skoro aj po stojačký šmýka opica malá

sisamato
13. aug 2010

@mirrinka nam to nakoniec nevyslo...ale mate pekne foto...ja si na take s mojou malou trojmesacnou Simcou musim este pockat 🙂

evicka1
13. aug 2010

cau cau zenusky
pozeram ze sa tu mate vsetky fajnovo to je ale dobre
my sa chystame na vikend niekam sa este okupat sice len do madarska ale aj to potesi... a potom ako pise ajka by sme sa mohli vidiet. je vtipne za sa vzdy dohadujeme skoro mesiac 😀
vcera sme boli korculovat na jazere a nasla som tam taku super hospudku, teda ono to su nejake chaticky je to otvorene tri tyzdne takze vsetko cistucke vonavucke hlave wcka. maju tam pieskovisko , kolotoce hombalky trampolinu. personal tam bol cisto chlpasky ale nemohla som sa stazovat. pozorny az az 😀 😀 😀 je to tam skvle tak ak ste niektora z poblizka tak doporucujem...
krasny den vam prajeme

ajka72
13. aug 2010

@evicka1 a kde presne je ta hospudka na začiatku alebo na konci jazera, niekde pri jazere?

gabika7706
13. aug 2010

Ahojte,
ad stretko, ja som za, okrem stredy mozme kazdy den 🙂

ajka72
13. aug 2010

dievčatá boli ste niektorá v Maďarsku tu Nyíregyháza Sóstó-Zoo Óceanárium

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre