Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

monikaaerik
1. feb 2011

@dianocka
dobrý deň, ano? detsky kutik? tak super, my s Emy sa určite zastavíme, a pohrajú sa s Diankou? no ako tešíte sa na vystúpenie?

nice202
1. feb 2011

@dianocka ahoj, a od kolko rokov to bude?

dianocka
1. feb 2011

@monikaaerik ,jeeej dobry den.tak to sa tesim,ze vas vidim na konikovi.Dianka sa bude tesit na Emku,casto ju spomina.Dodatocne jej prajeme vsetko naj,naj k meninam.tesime sa na vystupenie,hlavne my s manzelom.pekny den.vidime sa zajtra na tanecnej 🙂
@nice202,budu tam moct chodit aj deticky s rodicmi od 6 mesiacov.snad sa mi to do toho priestoru vsetko pomesti,chcem vyjst v ustrety vsetkym vekovym kategoriam od 6 mesiacov do 12 rokov

nice202
1. feb 2011

@dianocka no super! a kde presne bude ten detsky kutik?

dianocka
1. feb 2011

@nice202, v OC Galeria na prvom poschodi v starej casti,tam kde boli predtym fast foody.vedla Via life obchodiku.

janka1874
1. feb 2011

@mirrinka ja som síce rodila v 2009 ale ja som si vlastné oblečenie teda tepláky najprv nedoniesla a potom mi to museli doniesť z domu lebo som nechcela behať po chodbe v pyžame takže kľudne si zober tepláky nikomu to nevadilo my sme všetky 3 na izbe tak chodili
a vecičky tak na to ti už odpovedala sisamato ale viem že také ako príbor a toaletný papier a tak to som si brala všetko

akknaj
1. feb 2011

Ahoj maminy, mam 2 mesacnu babulku a rada by som nasla nejake maminy na kocikovanie z KVP vo volnom case a vymenit si skusenosti.Janka

gabika7706
1. feb 2011

@mirrinka zide sa Ti aj tanier, hrncek, ja som mala aj termosku, na chodbe bola kanvica...

@dianocka zajdeme niekedy 🙂

dianocka
1. feb 2011

@gabika7706 ok tesim sa 🙂

sisamato
1. feb 2011

@dianocka super, urcite prideme, drzim palce nech sa dari 😉

mirrinka
1. feb 2011

@gabika7706
@sisamato
@janka1874 ďakujem,idem si to všetko napísať 😀

sisamato
1. feb 2011

Ahojte kocky,
ja mam zas taku otazku, kde by ste mi odporucili profesionalne fotenie s detmi? Vopred vdaka 😉

ajka72
1. feb 2011

@dianocka super určite prídeme aj my ak budete mať v sobotu alebo v nedeľu otvorené ale predpokladám že ano cez týždeň by sme to asi nestíhali škôlka, taneční, anglina ale cez víkend sa určite zájdeme pozrieť

sisamato
1. feb 2011

@mirrinka inac, mas vybraneho porodnika alebo ides na ostro?

mirrinka
1. feb 2011

@sisamato nie,idem naostro,aj tak nikoho nepoznám,takže je mi to jedno 😉
ja som videla teraz nedávno v tescu v džungli nejaký ateliér,asi nový lebo predtým to tam nebolo 🙂

dianocka
1. feb 2011

@sisamato dakujem pekne.budem rada,ked pridete 🙂
@ajka72 ano budem mat otvorene kazdy den od 9.00 do 21.00hod.aj na vas sa tesim 🙂

ninnaricci
2. feb 2011

@dianocka super bude kútik...blahoželám, že sa ti to konečne podarilo...a určite sa prídeme pozrieť 😉 držím palce nech je všetko podľa tvojích predstáv 😵

ewana73
2. feb 2011

@dianocka jeej super konecne sa ti to podarilo,aj ja blahozelam,konecne nieco aj pre mensie deti,aj my urcite prideme 🙂 .

dianocka
2. feb 2011

@ninnaricci, @ewana73 dakujem vam.aj ja som veeeelmi stastna,ze sa mi to nakoniec podarilo.budem vas vsetky informovat,ked budem otvarat.dodacie lehoty ihrisk su strasne dlhe,tak verim,ze najneskor v polovici aprila otvorim.ale vydrzala som cakat dva roky,tak teraz tie dva mesiace su uz v pohode.

danulka007
2. feb 2011

@dianocka Dobry den, ja mam rocnu dcerku a tesila som sa, ze budete brat deticky od 6 mesiacov, ale ako som si tu precitala, tak opat len v doprovode mamiciek. Ved jeden kutik s takymi podmienkami uz v Galerii je, tak to znamena, ze tam budu dva kutiky s rovnakymi pravidlami?

dianocka
2. feb 2011

@danulka007 samozrejme,ze budem brat aj mladsie ako 3 rocne deticky bez doprovodu rodicov.Kedze mam malu dcerku,tak viem aka je to pomoc,ak si mamicka moze na chvilku niekde odbehnut a dietatko necha v dobrych rukach.

danulka007
2. feb 2011

@dianocka Dakujem za odpoved, len preto som tak reagovala, lebo ste sa v predchadzajucom prispevku vyjadrili, ze budete brat deticky od 6 mesiacov bez doprovodu rodica a nasledne v druhom prispevku uz pisete, ze s doprovodom rodica. Ale vasa terajsia odpoved ma potesila a tesim sa, kedy vam uz budem moct svoju rocnu dcerku priniest do kutika a ja si v klude vychutnam kavu !

sisamato
2. feb 2011

Ahojte,
dnes som pochopila ze tituly su cloveku na nic ak nevie ako s detmi...preco mi nik nepovedal ake je dolezite mat dieta na bruchu aby sa naucilo plazit a lozit?????????????????????????????????????? 😢

janka1874
2. feb 2011

@sisamato čo sa deje ve´d loziť nemusí každé dieťa to nie je nejaké pravidlo alebo čo

gabika7706
3. feb 2011

@janka1874 lozit alebo plazit sa nemusi, ale do sedu sa ako da, rovno z lahu? 😉 Mne sa deti neplazili, rovno lozili, ale aby sa dali preskocit obidve fazy, to sa mi velmi nechce verit ...
@sisamato a to ste ako travili cele dni? Len lezala na chrbte? Dobehnete to, len ju budes musiet asi viac motivovat. A co pediatricka? Mne uz teraz pri druhom nasa velmi neradi nic 😒 (vsak som skusena matka 😀 ) ale pri prvom si pamatam, ze na kazdej poradni sa vypytovala, co uz vie, aj mi radila, co a ako robit, ale dost som cerpala aj z casopisov (mama a ja, Dieta) a z internetu... Drzim palce.

dianocka
3. feb 2011

@danulka007 aj ja sa tesim a budem rada,ked pridete s dcerkou.na upresnenie budem brat deticky od 6 mesiacov do 13 rokov.pri tych mladsich detom,nebude problem,ak bude chciet rodic ostat s dietatkom v kutiku.v ostatnych pripadoch sa samozrejme postarame o deticky.ved na to tam budeme.

sisamato
3. feb 2011

@janka1874 je to pravidlo Janka...je to sakramenstky dolezite...ale to soms a dozvedela trasne enskoro...

sisamato
3. feb 2011

@gabika7706 ani nechci vediet...lehatko, umele sedenie...strasne...moja pediatricka sa ma na nic nevypytovala...iba ju popocuvala a tak vseobecne...az pred tyzdnom mi kamoska posle clanok o tom a ja som skoro odpadla...

dianocka
3. feb 2011

@sisamato a to vas tvoja pediatricka ani neposlala na neurologiu?a kolko ma tvoje babo?

sisamato
3. feb 2011

@dianocka poslala az ked som si precitala pred tyzdnom ten clanok a sama som jej povedala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre