Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

dianocka
28. mar 2011

@sisamato mne viac ako hluk vadil ten vydychany vzduch.inak distali ste letacik na detsky kutik Playhouse Didi?

rabiva
29. mar 2011

ahojte, rada by som sa opytala, ci niektora z vas v case tehotenstva chodila do MC Delfínik na kurzy bud Bruskovanie alebo Tanec s bruskom? Ak ano ake to tam je? Oplati sa? 😉 kludne aj do IP, vdaka

ewana73
29. mar 2011

aj my sme boli na veselej planete ale na to,ze tomu robili taku super propagaciu vsade,mna osobne to nejako nenadchlo 😖 . hluk vadil aj nam a hore jeden smiesny bar,kde ked som sla kupit nieco na pitie mali vsetko len chladene a vyber otrasny... vraj nechladene sa minuli ... no super organizacia.

@dianocka my sme ziadny letak na detsky kutik nedostali ani som si nevsimla,ze by to tam niekto rozdaval.

sisamato
29. mar 2011

@dianocka ano dostali, tesime sa, urcite niekedy zajdeme 😉

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninnaricci
29. mar 2011

ahojte...my sme boli na veselej planéte v nedeľu keď tam nebol hlavný program...kedže máme ešte malého drobca a báli sme sa, že tam bude v čase hlavného programu veeela ludí...
..takže hluk tam nebol
...ja som bola celkom spokojná...drobci sa celkom fajn aj vyhrali v kútiku...síce nič moc...ale kto chce tak sa zahrá 😉
...osobne by som takéto aktivity uvítala častejšie...ako bolo aj hravenisko...aj veselá planéta 😵

@dianocka dostali sme leták...bol vložený v nejakom programe...hneď som vedela, že je to tvoje 😉 a velmi sa už tešíme na kútik...prídeme sa pozrieť určite 😉

dianocka
30. mar 2011

@ninnaricci to mas pravdu,mohli by byt taketo akcie castejsie.To som rada s tym letacikom a tesim sa na Vas 🙂

ewana73
30. mar 2011

@dianocka my sme boli v sobotu asi okolo 15 a ten program sme dostali ale letacik v nom nebol,to by som si urcite vsimla a hned by som si pomyslela,ze je to tvoj. 😉 ale nevadi .

janka1874
31. mar 2011

čaute ženy kde sa dajú kúpiť nejaké dobré ale také teplejšie teplákty okrem tesca tam sú disť tenké tie cheroke

gabika7706
31. mar 2011
janka1874
31. mar 2011

@gabika7706 a nie sú tam moc drahé na likvidáciu v škôlke?

gabika7706
31. mar 2011

@janka1874 neviem, co stoja take vacsie, ale Martinovi tam kupujem teplaky za 4,95 €

vivienkata
31. mar 2011

@janka1874 a aku velkost potrebuješ ?

janka1874
31. mar 2011

@vivienkata 104 pre staršiu do škôlky

vivienkata
31. mar 2011

@janka1874 napisala som ti internu postu

janinah
3. apr 2011

Dievčatá košičanky,prosím,napíšte mi polopate,ako sa dostanem autom k tej železničke,ak pôjdem cestou od Prešova...ďakujem 🙂

janka1874
3. apr 2011

@janinah akože k akej železničke nechápem myslíš železničnú stanicu?

gabika7706
3. apr 2011

@janka1874, @janinah asi mysli Katku z Cermela na Alpinku? http://www.detskazeleznica.sk/ Ta este nepremava...

janka1874
3. apr 2011

@gabika7706 no to som chcela vedieť že či myslí to alebo stanicu
ináč som kuk IP a dám ti vedieť

mirrinka
4. apr 2011

Ahojte.tak my sme už včera prišli domov aj s našim malým uzlíčkom 🙂 🙂 🙂

gabika7706
4. apr 2011

@mirrinka blahozelam, pekne meno ste uzlicku dali 🙂

@janka1874 OK

mirrinka
4. apr 2011

@gabika7706 Ďakujeme 🙂 🙂 🙂

janinah
4. apr 2011

dievčatá,myslím detskú železničku na Alpinku,od mája by mala byť v prevádzke,chcem tam ísť s malým,ale neviem trafiť,pôjdem cestou od Prešova

janka1874
4. apr 2011

@janinah tak a máme v tom jasno takže od Prešova zídeš u tej hlavnej príjazdovej cesty a pojdeš na smer Spišská Nová Ves alebo Rožňava po ľavej strane minieš Hyper tesco potom pôjdeš ces prvú svetelnú križovatku rovno stále smer Spišská Nová Ves alebo Rožňava bude druhá križovatna (Národná trieda) stále ideš rovno a na 3 budeš odbočovať smer Spišská Nová Ves to znamená že budeš odbočovať v pravo pre kontrolu tam chodia električky takže sú tam aj koľajnice no a pôjdeš už smerom von z mesta okolo Futbalového štadiónu potom tam bude plno rodinných domov a si von z mesta a potom to už nemôžeš minúť stále sa drž smer Spišská Nová Ves
dúfam, že som to napísala zrozumiteľne

janinah
4. apr 2011

@janka1874 ďakujem pekne,myslím,že som pochopila...a ako budem vedieť,že som už tam?je nejaká tabuľa alebo vlačik uvidím alebo čo?

janka1874
4. apr 2011

@janinah uvidíš vláčik ten vidno po ľavej strane a snažila som sa tak to napísať aby si to pochopila tak som rada že sa podarilo ale od Prešova je to jednoducho lebo nemusíš cez celé mesto a tak

cukor
5. apr 2011

@mirrinka ..blahoželám...prajem martinkovi vela zdravíčka.....a mamke vela mliečka 😉

mirrinka
5. apr 2011

@cukor dakujem krásne 🙂

ajka72
8. apr 2011

ahojte dievčatá neviete mi poradiť kde v Košiciach robia chuťovo dobré ale aj vzhľadovo pekné studené misy, brat bude krstiť syna a čakáme rodinu aj z ďaleka tak chceme na ponúknutie ďakujem

sisamato
8. apr 2011

@mirrinka juchuuuu, tak blahozelam z celeho srdca a prajem vam hlavne vela zdravia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre