Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
10. sep 2010

@gabika7706: ani ja som Sasku nikdy nedala do kutika a ani Danka isto nedam. 😀

janka1874
10. sep 2010

ja som tiež Sendy ešte do kútika nedala a tiež až raz sme mali stretko košičaniek v dargove ale to sme si boli kúpiť kávu a tam sme si sadli deti sa hrali a my kecali ináč nehrozí kútik
no a tej pani by som ja pri svojej povahe teda jasne vysvetlila kde je sever

janka1874
10. sep 2010

ja som tiež Sendy ešte do kútika nedala a tiež až raz sme mali stretko košičaniek v dargove ale to sme si boli kúpiť kávu a tam sme si sadli deti sa hrali a my kecali ináč nehrozí kútik
no a tej pani by som ja pri svojej povahe teda jasne vysvetlila kde je sever

ajka72
10. sep 2010

@gabika7706 čítam práve že je potrebné si zakupiť vstupenky v haligande, to priamo na mieste sa nebude dať?

jankapardon
10. sep 2010

joj baby, šak nemôžte všetky kutiky takto kritizovať 😀 😀 😀 , ja som Frederika, ked bol menší, davala do kutikov teda od cca 4 rokov, mne sa lepšie nakupovalo a aj on sa vyhral, aspon sa so mnou nenudil, aj Veronku budem davať ked bude väčšia 😵

gabika7706
10. sep 2010

@jankapardon ja som nic nekritizovala, len som povedala, ze som same dieta do kutika nedala a nedam 😉

@ajka72 neviem, my uz mame kupene listky

ajka72
10. sep 2010

@gabika7706 jaj to je iné tak nám sa tam asi ani nevyplatí ísť ak ich nemáme škoda akosi je to nedomyslené nie každý ma možnosť ísť kupovať lístky vopred na uplne inom mieste, vy ste kupovali v tej haligande na jazere?

janka1874
10. sep 2010

@jankapardon neviem ale nemám pocit že by niekto kritozoval všetky kútiky

ja osobne som tiež vyjadrila len svoj názor že deti tam nedám ale to nikomu svoj názor nebudem nanucovať len som mala možnosť niekedy sledovať tie slečny čo sú tam a ďakujem pekne za takú starostlivosť alebo lepšie povedané za taký dozor

jankapardon
10. sep 2010

jasne, ved nikomu neberiem názor.....ja som to poňala tak všeobecne, ved viem, že ste nekritizovali všetky detské kutiky....jednoducho som to len chcela trochu odľahčiť, 🙂

ajka72
10. sep 2010

ja som tiež mala možnosť sledovať tie slečny v kutiku, kde som moje dvojky dala ale tak že som tam ostala sedieť a pozerala na ne, chcela som to kvoli tomu aby som videla ako sa dievčatá zapájaju medzi deti, a teda im aj umožniť byť medzi viacerými deťmi lebo oni dve si veľakrát vystačia samé, a keď boli medzi viacerými deťmi tak sa tak nevedeli zapojiť, od pondelka ideme do školky tak som zvedavá ako to tam bude, a tiež niektoré slečny, nie však všetky čo som mala možnosť vidieť, veľký pozor na deti nedávali a pritom mali tam mix malé deti a veľké deti, jedine na tie veľké deti kričali, a že ak neprestanu budu volať rodičov ale inak žiaden nejaký záujem o deti, dokonca tie menšie mali niekedy problém vyjsť po schodíkoch ak tam nejaké boli a až som upozornila aby im pomohli tak sa rozhybali, ale bola tam jedna slečna ktorá sa s deťmi hrala, snažila sa ich zaujať hrou, ale tu sme zažili len jedenkrát,

janka1874
10. sep 2010

@ajka72 no asi také slečny som tam videla aj ja preto ma to odradilo vôbec ju tam dať

aeouliana
10. sep 2010

@janka1874: taky tak 😒 sme proste nekutikove mamy 😀

janka1874
10. sep 2010

@aeouliana 😀 😀 😀 😀

dianocka
10. sep 2010

@gabika7706,pekne si to povedala na tu slecnu.mne bola Galeria doteraz veeelmi sympaticka,ale budem sa tesit na Aupark.Ja zase Optimu velmi nemusim a najma odkedy otvorili novu cast.ide mi na nervy to,ze musim nachodit kilometre pokial sa dostanem z jedneho konca na druhy a potom opat spat pre auto.ja davam Dianku do kutika od 3 rokov a to,ze nie som s nou?ved ani v skolke nie som.v kutiku ju mam moznost aspon sledovat,co v skolke nie je mozne.

gabika7706
10. sep 2010

@janka1874 , @aeouliana 😀

@ajka72 ano, bola kamoskina kolegyna, kt. tam nedaleko byva tie listky kupit, lebo ked som do Haligandy volala, ci sa da rezervovat a zaplatit pred koncertom, tak nie, ziadne rezervacie 😠 a ze sa predavali listky aj v Optime na nejakom dni Avonu a aj na leteckom dni, tak sme si mali moznost kupit aj tam. Tak Avon ja mam tatam, co by som uz na tom v Optime robila a na leteckom dni bola Katka s tatom, ale to som rada, ze doniesli program, nieto este listky nejake 😀

dianocka
10. sep 2010

@janka1874,ta slecna to napisala rovno na blog Galerie.
baby ma nestvite a ja som pre vas chcela otvorit kutik ☹
podla mna sa budu dat kupit listky aj v kulturparku.my sme sa tiez chystali,ale to asi nebude vo vnutri ale vonku.tak neviem,neviem,lebo vonku nam nadherne leje 😢

dianocka
10. sep 2010

@gabika7706,my sme na tom leteckom dni boli a nikto nam neponukol,ze je moznost si kupit listky.rozdavali len ten program.

gabika7706
10. sep 2010

@dianocka ale ako ju mas moznost sledovat? to sa tam ona hra a Ty sedis a pozeras na nu? 😕 to je na co dobre? V skolke na nu dava pozor personal na to urceny a vyuceny 😉 a myslim, ze sa to s kutikom neda vobec porovnavat.
My zas novu Optimu mozeme 😉 Vo Vicole sa najeme, pri lodi dame kavu, Katka sa tam vyhra ...Tiez nachodime kilometre, kedze sme len MHD alebo peso 😉

gabika7706
10. sep 2010

@dianocka na ten koncert su podla mna listky uz vypredane.

gabika7706
10. sep 2010

@dianocka ja som mala pocit, ze chces otvorit taky kutik, kde si budu aj maminy moct dat nejaku kavu, ci?

dianocka
10. sep 2010

@gabika7706,samozrejme,ze tam nesedim cely cas,ale par minut ju sledujem co robi a potom idem na nakup.mrzi ma,ze v skolke takato moznost nie je.ano tak ako pises,chcela som taky kutik,kde by si mamicky pokecali,dali kavicku,pohrali sa s detickami a tak...ale ako vidis nepresvedcila som.Inak aj my si robime taky skoro celodenny vylet,ked ideme do Optimy.A vyzera to tak,ze zajtra bude jeden z tych dni ako sa tak pozeram von oknom.

gabika7706
10. sep 2010

@dianocka no tak ked mozem ist niekam, kde si ja dam kavu, posedim s kamoskami a deti sa hraju, to je nieco uplne ine ako nechat dieta nejakej studentke ...
volala som do Haligandy, koncert je pod sapito, tak snad neprechladneme kurnik, Katka sa na to tak tesila, tak uz to nechcem teraz rusit 😖

aeouliana
10. sep 2010

@gabika7706: veru, Jozo bol na obed a uz boli vypredane. ale pri tom pocku mi asi ani nie je luto. a este k tomu som si roztala horne viecko na oku, zajtra budem mat modrinu asi tak na pol ksichtu 😠

dianocka
10. sep 2010

@gabika7706,isteze preto si aj najprv preverim a posledujem ako sa k Dianke spravaju a az tak odchadzam na nakup.fuha,takze pod sapito?tak to my ostavame doma, v tom pocasi to za to nestoji.

janka1874
10. sep 2010

@dianocka tomu ja tiež nehovorím kútik keď si tam maminy môžu pokecať to je niečo iné ja len nedám dieťa do kútika ako do záložne prídem položím idem preč a potom si prídem pozrieť čo všetko spáchalo 😀 😀 😀 😀

ajka72
10. sep 2010

veru ani ja po tom čo som videla na vlastné oči by som moje dievčatá nenechala v kutiku samé, ten účel čo som ja vtedy sledovala sa mi splnil, ale že by som ich nechala a v pokoji išla nakupovať tak to veru nehrozí

@dianocka to čo si ty chcela bola dobrá vec, dobrá nápad ale ako vidieť bez pochopenia druhej strany treba veriť že raz sa takého niečoho v Košiciach dožijeme

janka1874
10. sep 2010

len aby to už nebolo pre nás neskoro deti budú v puberte 😀 😀 😀 😀

gabika7706
10. sep 2010

no tak nakoniec bolo v tom stane tak teplo, ze sme aj deti povyzliekali...ale vonku blatooo 😒

@aeouliana co si robila?! 😕

aeouliana
10. sep 2010

@gabika7706: juj, no to mi nikto ani neuveri 😀 . mam kos na smetie zabudovany v skrini..on je na takych cudlikoch. ja som chcela stlacit smetie a bola som nejaka zamyslena ci co, tak som pritlacila kus viac, kos rupol a moja hlava sa ocitla na rohu linky. ale to, ze mam roztate viecko som zistila asi az po pol hodine 😀 )))..nejak ma to bars stipalo.

janka1874
10. sep 2010

@aeouliana dnešný deň zjavne stojí za všetky drobné

gabika7706
10. sep 2010

@aeouliana tak som si to predstavila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre