Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

edusik
18. sep 2010

@ajka72 my sme mali ovocnú - chuť ako domáci lekvár ešte aj s maličkými kúskami ovocia, veľmi ľahká a nevtieravá chuť - ja neznášam tie maslové plnky, a ozaj sme mali veľmi lahodnú chuť - ináč prvá torta z ktorej som si dala viac ako 2 lyžičky 🙂). Pri objednávaní som sa zabudla dohodnúť aká bude (dohadovali sme len tvar) a nakoniec som bola absolútne spokojná, a vlastne si ani teraz neviem vybaviť, či tam bola aj tá margarínová "zložka" alebo nie ...

aeouliana
19. sep 2010

@edusik: vacsina beznych ludi nevie odhadnut, ci je v torte maslo, alebo margarin 😀 ... tot moj nazor.

janka1874
19. sep 2010

ja to síce tiež niekedy neviem porovnať ale niekedy mám zas pocit že jem len margarín 😝 ja osobne uprednostňujem maslové torty

aeouliana
19. sep 2010

@janka1874: suhlas 😀. margarinove plnky su take hutnejsie a mastnejsie. ked jes kolac z Aidy, napr. kremes, ostanu Ti mastne pery 😀)))))))

janka1874
19. sep 2010

no veru pri niektorých takých plnkách mám pocit že jem maslo ale to možno ja celkovo lebo u nás sa vôbec margarínové maslo neje

ajka72
19. sep 2010

inak mne osobne v aide koláče nie veľmi chutia, ale tá torta-višňová bola vtedy naozaj na moje prekvapenie chuťovo dobrá a aj pekne vyzerala ale to bolo pred dvoma rokmi tak asi sa pohoršili lebo aj teraz keď som jedla nejaký koláč tak hádam len punčovy a doboška boli dobré ale krémeš bol otras a možno tie linecké kolieska sa ešte daju zjesť ale zmrzlinu maju výbornú všade inde kde som jedla zmrzku nebola taká dobrá ako v aide

ajka72
19. sep 2010

tak uvidím kde nakoniec dám urobiť tie torty slniečka pre moje dievčatá 😒

ajka72
19. sep 2010

zajtra pojdem pozrieť na tu žižkovu a možno ma oslovia aj výberom tvarov a nebudu to slniečka ale niečo iné však dám vedieť

edusik
19. sep 2010

@aeouliana juj ale ja som myslela, že bola taká jemnučká, že už ani neviem či vôbec tam nejaká maslová či margarínová (to je jedno) vrstva bola..

edusik
19. sep 2010

@ajka72 album nemajú veľmi široký, ale ak im donesieš obrázok, tak Ti urobia hocičo

aeouliana
19. sep 2010

@edusik: v pohode. to bolo len konstatovanie na temu maslo/margarin 😀 hlavne je, ze chutila 😉

dianocka
20. sep 2010

Krasny slnecny den prajem vsetkym.Pozeram a citam,ze stale bezi tema torticky a kolaciky.Dobre,dobre...
Ako sa inak mate?My vyborne,vonku vyzera ,ze bude nadherne pocasie a konecne nas caka babie leto.Tak si to uzime.Pekny tyzden prajem.

ewana73
20. sep 2010

pozeram dievcata,ze sa bavite o tortickach.ja som pre mm k narodeninam objednavala odtial a bola som velmi spokojna aj moj mm. 🙂 dokonca pani co mi ju urobila mi ju doniesla az domov.sice za 3eur ale vyhovovalo mi to lebo som sa nechcela po nu terigat s malym a ked prisiel mm domov,bolo to uzasne prekvapko.a vsetko som vybavila cez net pekne z domu. 😉

ewana73
20. sep 2010

jej a link som nedala 😀 tak teda http://www.tortyodmamy.sk/

dianocka
20. sep 2010

Ahojte,robili ste uz pre svoje deticky narodeninove party s ich kamaratmi?

gabika7706
20. sep 2010

@dianocka nie 😎

aeouliana
20. sep 2010

@dianocka: ani my.
@ewana73: to je stranka na milion cukrarok 😀

gabika7706
20. sep 2010

@aeouliana, @ewana73 tiez ma to napadlo, tak napis u ktorej si dala robit tortu, nech pozrieme konkretne 😉

edusik
20. sep 2010

no keď sme pri tej stránke, tak táto bola pre moju malú k 1.rôčku :
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/husen...

aeouliana
20. sep 2010

@edusik: Anastaziinu pracu poznam. ma krasne torty. 😀

ewana73
21. sep 2010

@gabika7706 http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/6422/images&p... moj mm "fandi" simpsonovcom,tak to bolo take srandovne prekvapko 😀

ewana73
21. sep 2010

ta cierna HS

aeouliana
21. sep 2010

@ewana73: no a Denisku poznam osobne..Kavecany 😀

ewana73
21. sep 2010

@aeouliana ano?aky je svet maly 😀 ,inak velmi mila a ustretova pani. 😉

aeouliana
21. sep 2010

@ewana73: urcite a velmi sikovna 🙂

sisamato
21. sep 2010

No dievcata tie fotky tych mis tu ani nedavam, nie toboz tych zakuskov...edusik sory, ale ja som bola maximalne nespokojna...este som takto doserega narezane zakusky nevidela...jeded sirky druhy dlhsi...jeden bol dokonca rozrezany na dve kocky...otras, normalne som sa to hanbila davat na stol...a k tym misam, jedna bola syrova, stala 19,50 a druha sunkovo salamova za 23,50...neboli az tak zle urobene, ale nehororazna suma a ladovy salat bol dokonca na konci listkoch oschnuty az cierny, a tych paradajok som tam msuela hladat...skoda ze som pri prebrati nebola s manzelom osobne, ale zajtra tej pani zavolam...vsetko ma stalo nehoraznu sumu, ale vobec to tej urovni nezodpovedalo...takze dievcta ja tu restiku ci co to je VOBEC NEODPORUCAM...moj osobny nazor, mozno mal niekto dobru skusenot, ale ja som sa s takym este nestrela...ostavam verna DITE.

sisamato
21. sep 2010

a ceresnicka na konci bola ta ze manzelovi strcila rucne napisanu ,,fakturu,, na obycajnom papieri s mini peciatkou...fakt som sklamana, ta salama a sunka nezodpovedaloa ni standardu...lutijem tie prachy...do kelu...

aeouliana
21. sep 2010

@sisamato: dobre vediet.dik za info 🙂 skoda zlej skusenosti 😒

gabika7706
21. sep 2010

@sisamato ups, no skoda 😒 a je fajn, ze si napisala svoju skusenost.

edusik
21. sep 2010

@sisamato to som v šoku, veeeeľmi mi je to ľúto, ja som také niečo nezažila... ozaj sorry...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre