Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

cukor
23. mar 2011

@buburka ....ja som dostala taku depku z toho ci to vsetko zvládnem v den pôrodu.a trvalo to u mna celý pobyt v nemocnici a dostala som sa z toho vdaka manzelovi.takze som rada,ze mam pri sebe človeka,ktorý mi je velkou oporou ,velmi mi pomáha a hlavne sa so mnou vela rozpráva.bez neho by som to nezvládla.takze ti nezávidím ked nemás pri sebe takúto oporu ale my baby vsetko zvládneme.....takze len uspešne porodit a potom sa ti obráti život hore nohami. 😉

mirrinka
23. mar 2011

Ahojte baby,no mne sa to už tiež kráti,do termínu mi zostáva 10 dní,ale ktovie kedy to príde,lebo drobcovi sa nejako nechce von z bruška,zato koncom februára sa už chystal 😀 už tri týždne pobehujem na 3 cm otvorená a nič...normálne som už vyskúšala všetky babské recepty na urýchlenie ale asi je to fakt tak,že drobec rozhodne o tom,kedy sa vyberie na svet 😀 😀 😀
@buburka
@sisamato v ktorej nemocnici budete rodiť? 🙂

buburka
23. mar 2011

@mirrinka hm..parada...tak to uz kazdu chvilu 😉 Drzim palce! Ja sa chystam do starej na Rastislavke

mirrinka
23. mar 2011

@buburka ďakujem 🙂 ja som bola nedávno hospitalizovaná v novej nemocke,tak asi tam aj pôjdem rodiť... dúfam,že už dnes ( to si hovorím každý deň - ale asi ťažko 😀 😀 😀 )

dianocka
23. mar 2011

@mirrinka drzim Ti palce,nech Ti vsetko dobre dopadne.Ten cas strasne rychlo leti.Ved len teraz si mi hovorila ,ze si tehotna.Lianka bude s kym,ked budes v porodnici?

mirrinka
23. mar 2011

@dianocka ďakujem 🙂 Lianka bude u našich na dedine,aj teraz bola ked som bola v nemocke,chodila tam do škôlky 🙂 🙂

dianocka
23. mar 2011

@mirrinka no takze sa urcite tesi.v skolke sa jej paci?aspon jedna vyhoda,ked uz v Ke skolku nema ,tak si ju uzije u vasich 🙂

ewana73
23. mar 2011

@dianocka a u teba to ako vyzera s otvorenim kutika?lebo uz sa tesime,ze budeme mat kam chodit.blizi sa april 😉 .

dianocka
23. mar 2011

@ewana73 vyzera to dobre.Otvaram zaciatkom aprila.Presny datum este radsej nehovorim,lebo to nezavisi len odo mna.Aj ja sa na Vas vsetkych tesim 🙂

jankapardon
24. mar 2011

@dianocka ahoj , ja si Vás sem tam čítam, viem, že minule ked si chcela otvarať tuším v Galerke bol nejaký problém, tak sa to nakoniec podarilo, super, sa teším . A nemožeš aj nam dať vedieť, kde budeš otvarať, nejako som to prehliadla, určite by sme aj my došli sa pozrieť. Držím prsty , nech všetko dobre dopadne🙂

ewana73
24. mar 2011

@jankapardon neboj,dianocka nam da urcite vsetkym vediet ,verim,ze to bude super kutik aky tu este nikde nieje a budeme tam vsetky mamky chodit so svojimi detickami. 😉

dianocka
24. mar 2011

@jankapardon dakujem.Ano bude v Galerke na prvom poschodi,tam kde boli kedysi fastfoody .Urcite Vam dam vediet,ked otvorim 🙂
@ewana73 dakujem,tak ja verim,ze to bude super kutik 🙂 .Snazim sa ho tak urobit.Budem velmi potesena,ked tam budete vsetky chodit.Inak budu aj tvorive dielne,narodeninove oslavy,mini diskoteky ....

sisamato
24. mar 2011

@mirrinka
a
@buburka
ja idem rodit do novej, termin mam 16.4. A baby, ved mi vsetky 3 cakame chlapcekov, aka pekna nahoda 😉 . My sa este nevieme zhodnut ci Risko alebo Tomasko, hoci Risko sa mi viac paci. My zeny to mame fakt tazsie, ale zase, bez chlapov to nejde... 😉

mirrinka
25. mar 2011

@sisamato ja idem tiež do Novej,ktovie možno sa tam ešte stretneme,ak to na teba príde skôr 😀 😀 ale nie....mne včera doki povedal,že do týždna som tam 😅

vivienkata
26. mar 2011

ahojte kočky je tu niektora z juhu? 🙂

cukor
26. mar 2011

@vivienkata ....ja byvam na zeleznikoch. 🙂

vivienkata
26. mar 2011

@cukor aj ja ,

daducha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvojtanikova
26. mar 2011

@daducha no ahoj, ja som sa hned mrkla a uz teraz ma mrzi ze som o tebe nevedela skor, pred mesiacom sme mali krstiny. No ale jasne ze pocas roka este bude prilezitost, tak sa uz teraz tesim. Prosim ta vies napisat aj orientacne ceny? Napriklad ten vlacik Tomas, aebo taka klasicka okruhla s nejakym motivom hore - k vyrociu a tak... Ked nechces verejne, mozes do IP. a z ktorej casti KE si?

sisamato
26. mar 2011

@janka1874
a
@gabika7706 baby, dnes som na akcii vesela planeta kupila tu manducu, manzel si ju tam vyskusal a nevedel si ju vynachvalit 😉 tie prachy nelutujem...

janka1874
26. mar 2011

@sisamato tak to je super tešíme sa a predpokladáme že budete spokojní všetci

gabika7706
26. mar 2011

@sisamato super, nech vam teda dobre sluzi 🙂 Za kolko ju tam predavali?

ssstanka
26. mar 2011

@vivienkata aj ja

sisamato
27. mar 2011

@janka1874 a
@gabika7706 , mali ju ako na web stranke za 96, plus k tomu nausnice a super pancusky 🙂

gabika7706
27. mar 2011

@sisamato my sme k nasej dostali navleky na nozicky, co som dovtedy ani netusila, na co sa pouziva 🙂

sisamato
27. mar 2011

@gabika7706 ups, ano, su to navleky, nie pancusky 😉, dnes sme v nej nosili Simku, ma 9 kg, a pacilo sa jej v nej, ona este nechodi (koniec 11. mesiaca), takze to este aj pri nej vyuzijeme 🙂

janka1874
27. mar 2011

@sisamato skutočne je to fantastická vec

sisamato
27. mar 2011

@janka1874 😉 ano 🙂 uz si to pri malom uzijem, dufam ze v tom bude chchiet byt, ae mylsim ze je to aj o zvyku.

dianocka
28. mar 2011

ahojte,boli ste na Veselej planete?

sisamato
28. mar 2011

@dianocka no jasne 😉 , co mi najviac vadilo bol ten neznesitelny hluk...mali by s tym neico robit, to mi s manzelom sme mali co robit, nie toboz male deti... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre