Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

sisamato
8. apr 2011

ahojte baby,
ja idem na vas s takouto otazkou...kde je podla vas cenovo a celkovo prijemna restauracia na usporiadanie krstin? dakujem... 😉

gabika7706
8. apr 2011

@sisamato my sme mali posedenie v Leziacej Bosorke 🙂

sisamato
10. apr 2011

@gabika7706 vdaka za tip.. 😉

dianocka
11. apr 2011

@sisamato my sme mali krstiny v Clube 66 a bolo tam super.Tym,ze to nie je velmi velke,tak viac menej sme mali celu restauraciu rezervovanu pre seba,co bolo super 🙂

sisamato
11. apr 2011

@dianocka ahoj, vdaka za tip 😉

danulka007
12. apr 2011

navštívila som dnes novo otvorený detský kútik v OC Optima, je to nádhera odporúčam ho všetkým mamičkám najdete ho pri kníhkupectve Phanta Rhei, je to niečo čo Košiciam veľmi chýbalo.

olivia111
13. apr 2011

@danulka007 a uz je otvoreny?a nie nahodou pri piratskej lodi?lebo tam sa otvara detsky kutik Tramtaria

danulka007
13. apr 2011

@olivia111 je to medzi pantha rhei a predajnou stiellman, je to obrovský dvojposchodový moderný kutik s perfektným vybavením, to pri lodi je zatvorené a to vraj malo byt uz dávno otvorené

olivia111
14. apr 2011

@danulka007 ja viem,ze detsky kutik pri piratskej lodi otvaraju na buduci tyzden 🙂 .Co znamena obrovsky dvojposchodovy kutik?A to kde tam je?Je to niekde zasite?

danulka007
14. apr 2011

medzi tými dvomi predajnami sú krásne olepené dvere s detskými obrázkami a nad dverami visí veľká opica so šípkou detský kútik, vojdi do tých dverí.

olivia111
14. apr 2011

a to ste ta ista firma ako pri piratskej lodi?mozeme tam chodit aj s malymi detickami?je tam pre nich nieco na hranie?

danulka007
14. apr 2011

Neviem či je to tá istá firma nepýtala som sa to a nie je tam problém prísť aj s maličkými deťmi.

cinamon7
15. apr 2011

aj my sme uz boli v novom detskom kutiku, tiez ho chvalim a v ten den sme neplatili nic, maly odtial ani nechcel odist 🙂

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninnaricci
16. apr 2011

dnes sme boli obzrieť ten nový detský kútik pri knihkupectve...a ja z neho až taká nadšená nie som
...vôbec nie je dvojposchodový..je to len spravené akože poschodie kde sa ide na šmýkalku
...pre väčšie detičky je super vybavený...majú tam playstation...wi...a iné hry...super kino je tam...ale to je asi tak všetko
...a hlaaaavne...cez víkend tam berú detičky od 3r.
...cez týždeň vezmu aj mladšie...len cez víkend nie...ani s rodičmi...našťastie sa nám ich podarilo ukecať...a na chvílku sme boli dnu...nooo mňa nepresvedčil...drobec keď chcel ísť na šmýkalku musel výjsť doooosť schodmi...hore aj dole...a až tak na šmýkalku...sa mi to nepáči
...celkový dojem...fajn pre väčšie deti...ale ja som čakala viac

@dianocka už si moja posledná nádej 😉 dúfam, že tvoj kútik splní moje očakávania

izira
16. apr 2011

@dianocka Ahoj 🙂 som tu po prvykrat - myslim toto forum a mam otazocku...co konkretne otvaras? nejaky detsky kutik, babycentrum? a ak ano, kde to bude? dakujem katka

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuziatko
16. apr 2011

@ninnaricci tak to v tej Optime nie je nič pre nás. Neviem prečo sa robia detské kútiky kde nemôžu byť rodičia 😠 😠

Chcelo by to niečo na tento štýl : http://www.hopsasa.sk/

@dianocka akurát ideme po veľkej noci do ke, tak sa prídeme kuk. Som zvedavá 😉 😉

ninnaricci
16. apr 2011

@zuziatko ...iba cez víkend tam môže detičky od 3r...cez týždeň sa tam môžeš ísť zahrať..noo myslím si, že pre tvojho drobca asi ešte nie...fakt neviem čo by ho tam zaujalo...ale skús sa tam pozrieť keď budeš v Optime
...ešte čakám na ten kútik pri lodi...noo ak to bude z tej istej firmy...neviem či tam bude niečo viac

...ja som asi na niektoré veci velmi náročná 😀 😀 😀 ale veď ide o moje jediné dieťa...tak chcem pre neho to najlepšie 😉

zuziatko
16. apr 2011

@ninnaricci to kde je pri lodi ??
Dianocka písala, že tam by to mala mať aj pre také menšie deti. tak som zvedavá 🙂

A jasné každá mamina je náročná na svoje dieťa. Myslím, že v BA to majú mamičky lepšie. Tých možností je tam, viac. V KE sa to len pomaličky rozvíja a napreduje.

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisamato
30. apr 2011

Ahojte,
tak ja som pred tyzdnom porodila nadherneho valibuka Riska (3970g a 51 cm). Porod bol strasne tazky, ale co uz, mam to za sebou... 😉 . Teraz si vsetci zvykame, ze mame doma novorodenca a takmer rocne dievcatko 😉 .

gabika7706
30. apr 2011

@sisamato blahozelaaam 🙂 Chlap ako hora. Tak nech ste vsetci zdravi a nech si rychle zvyknete a najdete system. Drzim palce.

sisamato
1. máj 2011

@gabika7706 velmi pekne dakujem 😉

janka1874
2. máj 2011

@sisamato držíme palce a nech si detičky rýchlo zvyknú a pomáhajú mamine aby ste vedeli pekne fungovať 🙂

dianocka
2. máj 2011

@sisamato blahozelam a Riskovi prajem vela zdravicka a stasticka 🙂

cukor
2. máj 2011

@sisamato ...blahozelam...prajem riškovi vela zdravia a tebe vela mliečka 😉

mirrinka
5. máj 2011

@sisamato blahoželám 😉 veľa zdravíčka 🙂 my máme už 5 týždňov tak už sme si aj zvykli,že máme doma bábätko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre