Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lindulienka
15. jan 2009

NORIK 1 - vidim, ze ste u Ivetky absolvovali to iste co my 🙂 . Aj my mame za sebou masaze babetiek a chodievame aj na plavanie 🙂 v soboty na 9:00. Prve cvicenie bolo v cajovni len vcera, takze moje predosle info je pravdive, dnes mi to Ivetka potvrdila, ked som to zistovala pre Mystery. Aj ja mam Ivetku "na telefone", ked potrebujem vyriesit nejaky "babatkovsky" problem 🙂

yvka
15. jan 2009

lindulienka: kam chodievate plávať?

lindulienka
15. jan 2009

Yvka - do Sace na FRO, som tam spokojna 🙂 ... chodievame od Saskinho ukonceneho 6 mesiaca. Teraz sme mali pauzu 2 mesiace, lebo Saska uz prestala spolupracovat v bazene ☹ . Ale opat sme sa tam objavili minulu sobotu a uz bola uplne v pohode. Pauza nam pomohla 😀

yvka
15. jan 2009

lindulienka: čo je FRO? Nepoznam KE. Dianka miluje vodu som presvedčená že by ju to bavilo

lindulienka
15. jan 2009

fyziatricko - rehabilitacne oddelenie, kt. je sucastou nemocnice v Saci (aj ked to oddelenie nie je priamo v nemocnici, cestu Ti mozem vysvetlit na stretku 😉 )... plavanie je super, detickam sa vo vode velmi paci, plave sa kazdu sobotu o 8:00 prip. 9:00 a v stredu o 8:00 za poplatok 170 Sk (rodic a dieta) neviem kolko eur ☹ , co je celkom prijatelna suma v porovnani s inymi plavaniami

norik1
autor
16. jan 2009

Lindulienka - hej hej tak to sme sa museli "stretavat" ale my sme chodili na 8. rano - bolo menej ludi...tiez sme teraz mali mesiac pauzu - maly bol chory a teraz zasa zacal pokasliavat tak neviem neviem... ved detaily rozoberieme na stretku 😀

sasenkat
16. jan 2009

tiez sme na tom podobe co sme absolvovali s Ivetou
az teraz citam ze cvicenia zmenili posobisko

my chodime plavat na KVP do ViaVitae
ale uz sa chyszam aj do Sace soboty aby sme plavali 2x v tyzdni - norik dohodneme potom ze by sme sli spolu 🙂

my mozme ist na stretko okram pondelku a piatku - to uz mame iny program poobede 😉
tiez sa na vas tesime

sasenkat
16. jan 2009

mystery my chodime do stonozky cvicit na fitloptach a to sa nam paci, je srada, zabava
na predporodu pripravu som tam nechodila, okrem Ivety v metropole som chodila este do starej nemocice na Rastislavovu na rehabilitacne k p. Beresovej a bolo tam tiez super

norik1
autor
16. jan 2009

Jasne Sasi ideme spolu dohodneme sa na stretku 🙂

janka1874
16. jan 2009

no na nejaké plávanie by sme aj my išli len keď naša slečna je taký spachtoš že ani nevieme ako by sme to vyriešili

sasenkat
16. jan 2009

jaka a ani o 8 rano ie je sendy hore?

janka1874
16. jan 2009

vstávame o 8.30 ni niekedy aj o 7.00 🙂

janka1874
16. jan 2009

len zákon schválnosti určite v ten deň keď by sa išlo plávať by spalaaaaaa a inokedy vstane to mi robí stále keď máme niekam ísť určite mi to urobí aj keď bude to stretko

sasenkat
16. jan 2009

no ved to ze nase deticky su nevyspytatelne
aj u nas je to niekedy tak ze ked si nieco naplaujem tak si sasenka zmeni rezim 😀

sasenkat
16. jan 2009

uvidime na stretku, ved aj miule sasenka akurat vtedy chcela spat a potom sme uz isli prec

miresta
16. jan 2009

ahojte kočky,

yvka - dobre že si navrhla termín a už sa všetky prispôsobíme.

Aj keď ja asi nedôjdem, pretože o včerajšej kontrole to nedopadlo dobre, maličká má chytené priedušky a ja mám zápal sliznice nosnej dutiny, samý hlien a k tomu má doktorka podozrenie na čierny kašel........no ale budem mať výsledky v pondelok, tak možno uvidíme, podľa toho ako nám zaberú antibiotiká.

norik1
autor
16. jan 2009

Ješkove oči Miresta to kde ste chytili??? Sprav si cibulovy sirup ten je fajny na hlieny a kasel, aj my s Filipom ho teraz pijeme... a da sa to aj popri liekoch....

kamilecka
16. jan 2009

Ahojte

vidim ze sa bavite o plavani,my sme chodili do Barce plavat,uz ani neviem ci to tam funguje,lebo mali niejake problemy stale. Ja by som aj chodila plavat,ale zasa neviem ci pre tehu je taka studena voda v poriadku a zasa do Sace bez auta tak to asi tazko.

Veru vsade je to teraz sama choroba,hlavne teraz ked sa trochu otepluje. Ja neznasam tie dzaby co su teraz vsade bleeee

janka1874
16. jan 2009

miresta jooooj to je nám ľúto skoro sa uzdravte do kelu som sa tešila na Vás že Sendy by mala rovesníšku skoro rovnako starú ale hlavné je zdravie veď stretnúť sa môžme hocikedy hlavne sa skoro uzdravte

kamilecka ani ja neznášam také počasie vlastne ja vôbec zimu nemusím

kamilecka
16. jan 2009

Skore uzdravenie aj my prajeme vsetkym

Janka ja zimu mozem ale pokial sa nezacne topit sneh a je clapkanica,to fakt nieeeee

Furcianky chodite niektora do MC Slniecko?

andrea.m
16. jan 2009

miresta skore uzdravenie prajem 😉

dnes ked sme šli zo škôlky tak Filipko obišiel všetky mláky a Tami ani jednu 😖

tie džabanice nemusím ani ja. alebo nech je sucho alebo 2 metre snehu.

yvka
16. jan 2009

Ahojte
Miresta: júúúj, to neni moc dobre ☹ , tešila som sa na vás. No ale čo už, stretnúť sa môžme aj inokedy. Hlavne sa poriadne uzdravte. A je mi vás ľúto. Viem aké to je keď ti je samej na prd a so všetkých síl sa staraš o malinkú. Pomáha ti niekto?

kamilecka: to ako v tom bazéne bola studená voda???

miresta
16. jan 2009

Ďakujem vám všetkým babenky.

yvka - nepomáha mi nikto, pretožem mamičku mám chorú a setry, tie pracujú. No mažel sa snaží chodiť teraz skôr domov. Dáme stretko inokedy.

janka1874 - nič neboj, dohodneme sa niekedy na kávičku. 🙂

janka1874
16. jan 2009

beriem ťa za slovo miresta 🙂 🙂 🙂

monika1
16. jan 2009

Ahojte 🙂
baby dnes sme boli v Dargove no mam zlu spravu...ten detsky kutik zrusili ☹ ☹ ☹ neni tam ani nic napisane ze by sa prestahovali,proste hola miestnost ☹ ☹

miresta skore uzdravenie aj my prajeme 😉

a zimu ani ja nemusim,hociaka slnecna je tak mne je stale zima 😀 takze sa uz tesim na jar a leto ani nehovorim 😎

yvka
16. jan 2009

No tak to je blbé, máte nejaký iný návrh??? ☹ A ja som sa už tak tešila 😠

lindulienka
16. jan 2009

Ahojte, aj ja som sa velmi tesila ☹ . Ja by som navrhovala MC Delfinik na Terase za OC Galeria. Su tam od 15:30 do 18tej. Dokedy trvali predosle stretka?

lindulienka
16. jan 2009

Oni tam sice v stredy mavaju Hanicku - pripravku do folklorneho suboru, snad sa to kona v telocvicni. Potom by mala byt herna volna. Ak by ste suhlasili s tymto miestom, tak ja by som to vopred preverila, ci by sme tam mohli spravit stretko.

zuzana355
16. jan 2009

ahojte kočky ja len rýchli kuk 😉 😉 no ten Dargov ma sklamal tak to prečo museli zrušit ved tam bolo fajn 😖 hmmm tak my sa prisposobýme vymyslite neaku náhradu.

Adi zoberieš aj Filipka aby som vedela či zobrat Lukaša aby tam nevytrčal medzi babatkammi.

kamilecka
16. jan 2009

AHojte

tak my sme doma z oslavy,moja babka ma 80tku,tak sme trochu boli pooslavovat 🙂 Davidko tam behal,lietal,pacilo sa mu 🙂 A doma zalomil v postielke za minutku 🙂

A neprestahovali vam to centrum inde? Cely Dargov je teraz v pohybe.

Zuzana335 minule na stretku boli aj velke deticky,takze si myslim ze to nikomu nebude vadit,aj ked my nejdeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre