Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
27. feb 2009

veru lebo ja obsadzujem jul a august

janka1874
27. feb 2009

no postupne zuzka 355 berie
mare, apríl, máj jún

ale ako prvá mala apríl monika1

potom ešte máj norik1

ja (janka1874) júl a august

no a zuzuka111111 september

a hľa robotka až do jesene no dea a miresta vážne o tom pouvažujte jasné že nie zadarmo ale normálne veď niekto má prehľad o cenách či nie?

andrea.m
28. feb 2009

ja rdšej ani nepíšem koľko by mi trebalo.marec tri.apríl jedna, máj dve, jun jedna, august dve....strašne je toho veľa

jeane1
28. feb 2009

janka 1874 a na mňa si zabudla? 😠 aj aj som si prosila napiecť 😝 😝

janka1874
28. feb 2009

jooooj jeane1 prepáč nejako mi to ušlo sorry

takže oprava na august ešte jedna pribudla
no a aďka je samostatná jednotka ona zaplní celý rok sama 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
28. feb 2009

dea a miresta tým Vás ale nechceme odstrašiť len ukázať koľko by si ste malí zákaziek 😀 😀 😀 😀 a že finančná kríza 😀

monika1
28. feb 2009

janka super si to rozpisala 😀 len nase pekarky sa asi zlakli 😀 😀

dea
28. feb 2009

ahojte 🙂 🙂

no baby trosku sa krotte 😀 😀 ked si to podelime s mirestou, tak pohoda 😝
monika ta torta bola jedla 😀 😀 😝 😝 co nechcel verit ze je to upecene a z marcipanu? 😀 😀
tuto som robila mramorovy korpus, a plnka bola a la trasena torta s jahodami, ale macka pu som robila tiez mramorovy korpus(resp. vzdy robim mramorovany, ten je najlepsi) a plnku som robila parizsky krem, cize ladove kastany a slahacka, svokrovi s tou flasou som robila anananoso-kokosovy(ten bol mnaaaaaaam) potom este klasika maslovo-pudingovy, teraz v marci budem robit otcovi puncovu tortu........tu nemam este odskusanu, tak potom dam info 🙂

ine plnky som zatial neskusala........no a robila som este aj nepecenu, z piskot, kyslej smotany a ovocia.........to som robila deanke tu kitty 🙂

monika kedy v aprili by si to chcela??

v maji baby nemozem 16/17 maja, lebo budeme s deankou v londyne 🙂 🙂

no baby ale viete o tom ze ja nie som ziaden profik, sice kazdu tortu skusam nieco ine, sem tam nejaka chybicka tam je 😅 😅 cize nie je to 100% ako z cukrarne 😅

monika1
28. feb 2009

no dei mozes si urobit ponukovy list s cennikom 😉
no svokra ma 17.aprila narodky ale neviem kedy bude velka oslava,to budem vediet neskor 🙂 lebo 19.aprila ma Adamko 😀 ale to isto nieco mama upecie 🙂

dea
28. feb 2009

dobre monika, ja len aby som vedela, lebo aj kamoska chce april, ale to zvladnem 😉 😉
ved to sa este dojedname na vsetkom, aj ake farby chces atd 😉 😉 tyzden dopredu budem len ruzicky robit 😀 😀 na tejto ich bolo 40 😝 😝 😝

janka1874
28. feb 2009

dea neboj budeme sa krotiť a ako som čítala tie plnky až sa mi sliny zbiehajú 😅 😅 😅
a to že nebudú ako 100% z cukrárne ja osobne beriem ako výhodu a domáce je domáce 😅

zuzka111111
28. feb 2009

ja som chcela od tejto cukrarky ale uz nemala cas az koncom marca http://www.torty.kat.sk/ sialene torty robiii
a totoooo 😀 http://www.torty.kat.sk/ 😀 😀 😀 😀

martinabarak
28. feb 2009

Fuuuj, to je uz sialenstvo. Na toho diviacikasa zle pozera a nie to este jest...... 😕
🙂

dea
28. feb 2009

no zuzi s nou som si pisala...............tak ona je v tom uz fakt proooooooooofik, a to prasa, tak to je uz umelecky vytvor 😕 moj muz mi povedal, ze on by to ani nezjedol,.lebo by cakal chut masa a nie torty 😀 😀

zuzka111111
28. feb 2009

no to prasa akurca by som si tiez cakala na slano 😀 😀 😀 😀

janka1874
28. feb 2009

no vyzerá to krásne, ale asi by som to ani ja moc nejedla ja mám rada tortu ako tortu takú už na pohľad sladkúúúúúúú

janka1874
1. mar 2009

Ahojteeeee
zjavne je každý niekde vonku keď je tak krásne

Nellinke všetko naj naj naj k 1. rôčiku veeeeeeeľa zdravíííííííčka a lááááááááásky prajeme 🙂 🙂 🙂 🙂

yesno22
1. mar 2009

Krasnu nedelu prajem 🙂
Nelly zelame vseeeeetko najnajnajnajnajlepsie 😵

janka1874
1. mar 2009

no podľa počasia je fakt krásna ale my dnes bojujeme ani nevieme s čím ale asi zúbky ale Sendy je taká nervná a taká urevaná že už sme hotový a to sme na ňu dnes zajtra ja už teraz tŕpnem čo to bude zajtra keď už bude drahý v práci

majka35
1. mar 2009

Ahojte ... boože, ten čas strááášne letí ... Nelly už má rok ... tak prajeme všeeetko najlepšie! 🙂

andrea.m
1. mar 2009

nellynke všetunko najsamlepšie 😀

zuzana355
1. mar 2009

nellynke prajeme všetko najlepšie k prvému ročku nech ju mamka s ockom počuvaju 🙂

kamilecka
1. mar 2009

Ahojte

Nellke vsetko najlepsie,hlavne nech pocuva mamku 😉

norik1
autor
1. mar 2009

Nelly posielam pusinku k narodeninam 🙂

norik1
autor
1. mar 2009

...posielame 🙂 😀 😀 😀

norik1
autor
1. mar 2009

Zuzka ta pani ma torty aj na MMB - a sa do nej pustili za tu tortu s kamionom plnym osemnastiek.... ludia su strasne zavistlivi..... ale torty robi naaaaadherne 😵

ttina
1. mar 2009

ahojte...prave som pozerala tie torty...juuuj skoda, ze som o tej pani nevedela v auguste...mala mala rok...tak snad sa podari na dva roky 😉
norik...preco sa do tej pani pustili?

ttina
1. mar 2009

inak prepacte, ze som sa sem tak "votrela" 😉

dea
2. mar 2009

Ahojte..............

nelly prajeme vsetko naj 😵 😵 uff ale ten rok rychlo zbehol 😕

norik, to fakt sa do nej pustili???to fakt musi byt uz len zavist, ked nevedia ocenit tu robotu+napad...........ako ja ju fakt obdivujem, co z toho marcipanu dokaze vykuzlit 😕 taketo veci ja nikdy nedokazem 😅 😝

janka1874
2. mar 2009

no pozrela som si jej galériu no fakt sú náááááádherné tie torty 😀 😀 mňam hneď by som si dala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre