Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

simka9122008
22. máj 2009

Dea supiš fotka, šikovná si dole klobúk

simka9122008
22. máj 2009

Baby mňa teraz napadlo, že ja v pondelok neprídem, lebo o 16.00 máme rodičko, kvôli školskému výletu ☹

miresta
22. máj 2009

ahojky baby,

dea - torta pekná. Komu si robila? Ja čo som robila prsia, tak som ju robila oveľa väčšiu aspoň podľa obrázku. Pani ktroá si ju objednala, tak chcela veľké prsia. 😀 😀 Super si šikulka.

No baby v pondelok ja neviem, uvidíme ako choroba. 😉

mandyk
22. máj 2009

vonku? na zdochnutie.a foto?keby som mala nejake kulturne 🙄

dea
22. máj 2009

miresta robila som pre kamosku.pre jej svokra.........no torta bola velka.........mala skoro 4kg 😝 😝 cici boli take dvojky 😀 😀 stacili 🙂 🙂

kamilecka
22. máj 2009

Ahojte

Dea si sikovna fakt 🙂 Ja som na MMB videla ze zo srandy davaju do jedneho prsa alkohol 😀 No pobavila som sa dobre.Ale je fakt sranda co vsetko sa da upiect 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5760

Skoda ze nerobite to stretko niekedy rano,doobeda. Dnes inak super pocasie,tak fajne fuka,mi nebolo aspon az tak teplo vonku na prechadzke 😀

luci79
22. máj 2009

Ahojte,
vstupujem vam tu do temy kedze som kosicanka 😵 😵 😵 ..ja by som sa chcela opytat na nejake materske centrum na furci?alebo nieco podobne.... 😵
dakujem

ssllaavvkkaa
22. máj 2009

ahoj luci79 😉

byvas na furci? v ktorej casti - ja byvam pri modraku.

tu baby spominaju delfinik - ale to je na terase. na furci je centrum na jegorovom nam. funguje tusim utorok a stvrtok od 15.00. je to vraj niekde medzi blokmi. este som tam nebola, ak chces mohli by sme to ist hladat spolu. 🙂

kamilecka
22. máj 2009

Luci

my chodime na Charkovsku ul do Slniecka

http://www.cvctechnik.sk/kruzky/charkovska/slni...

Inak kosicanky furcanky, mala spomienka 😀

http://www.cvctechnik.sk/kruzky/charkovska/slni...

janka1874
22. máj 2009

kamilecka doobedu sme to nedávali kôli pracujúcim maminám

jeane1
22. máj 2009

ahooojte, mi sme sa vrátili z delfínika a bolo supééér,a aj gulášik bol mňamy 😝 deti sa vyšantili na skákácej blbosti,na bycikli,zahrali sme si volejbal,pošmýkali 🙂 a zistili ako su niektorí chlapi prasce 😖 čo sa týka jedenia ale čo už aj takí sú, počasie bolo akurát aj pofukovalo aj teplunko bolo proste som si aj posedela a oddýchla 😵 😵

andrea.m
22. máj 2009

a my sme ratovali práve vychádzajúve stoličky 😠 mňa snád porazí. ja sa s tými mojími deťmi snád nedostanem z domu 😠 😠 😠

norik1
autor
22. máj 2009

my sme dnes boli prvy krat v piesku a potvrdzujem ze bol vsade 😀 ibaze Filip este stale vsetko kuse a hryzie a formicky v piesku neboli vynimka..... adi my este ani jeden jediny zub....uz aj chodi a zub nikde..

jeane1
22. máj 2009

neboj norik zuby vyjdu a potom ti aj hlavu zje 😀 😀 😀

janka1874
22. máj 2009

norik poznala si nejaké dieťa čo nemá zúbky? neboj budú len aby chúďatku neliezli všetky naraz lebo budeš mať o zábavu postarané

no a návštevy piesku poznáme veľmi dobre Sendy sa najlepšie baví ak si nadávkuje piesok do vedierka a potom ho celé na seby vysype 😀 😀 😀 😀

sasenkat
22. máj 2009

ahojte kocky!
no filipko v pieskovisku bol fakt perfektny 😀 😀 😀
sasenka si zas hodila piesok komlat do tvare, takze potom nic nevidela len plakala a tiekli jej sople .... ale aj to treba zazit 😝

stretko by aj mne viac vyhovovalo v utorok ako pondelok - co vy na to ??????

janka1874
23. máj 2009

no my zo zuzkou zas nemôžme v utorok lebo to máme salsu

čo tak v stredu

simka9122008
23. máj 2009

Mne streda vyhovuje

andrea.m
23. máj 2009

tak v stredu nemôžme my lebo treba filipka odniesť na trening. piesok nekomentujem, ja ho môžem predávať ked prídu deťuchy zvonka.

simka9122008
23. máj 2009

Tak ja potom fakt neviem na aký termín sa dohodneme ☹

janka1874
23. máj 2009

no to už ani ja
asi by mala napísať každá ktorý deň vyhovuje a tam kde nás bude najviac tak ten to bude

andrea.m
23. máj 2009

okej. tak my ja môžem pondelky a štvrtky vždy 🙂 ináč ma filipko aktivity a treba ho doprevádzať a bez neho na stretko to by bolo srdce zlomené.

simka9122008
25. máj 2009

Halooooooooooo košičanky kde že ste ? 😲 😲 😲

janka1874
25. máj 2009

no simka to by aj mňa zaujímalo nejako sa nikto k ničomu nevyjadruje tak ja to asi vzdávam nechcem nikoho nútiť na stretko
dnešné sa asi tým pádom nekoná kedže sa nikto nevyjadruje
my aj tak nemôžeme prísť lebo sme boli na očkovaní a vraj nemáme dnes na slnko

kamilecka
25. máj 2009

Ahojte

nezufajte, tak si dajte stretko viac dni, napr. aj pondelok aj stredu a kto moze ten pride aj aj 🙂 😀 Fakt skoda ze sa neda doobeda,ale uvidime ked sa doh

kamilecka
25. máj 2009

Nedopisalo mi to 😀

ked sa dohodnete na dnoch tak mozno jeden prideme 🙂

andrea.m
25. máj 2009

janka ved som sa vyjadrila.....my pondelok a štvrtok poobede,ostatné dni doobeda

andrea.m
25. máj 2009

tak zle som sa vyjadrila. pondelok aj štvrtok môžme aj doobeda aj poobede a ostatné dni len doobeda.

janka1874
25. máj 2009

adi ale zas sme pri tom že sa asi stretneme len my dve 😀 😀 😀 😀
no mne je to v podstate jedno okrem utorka 😀 😀 😀

kamilecka
25. máj 2009

No vidite: zaciatokvmate dobry,az na to ze od stredy sa ma ochladit a prsat

Strvrtok:

-Andrea
-Janka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre