Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

kamilecka
30. aug 2009

Monika necakaj ze ho surodenec velmi zmeni 😉 Ved je to este male babo a nemoze sa s nim hrat 🙂 My nastupujeme stredu, resp. stvrtok lebo nemam babyvak alebo klokanku,kedze som nezohnala nikde,tak pojde asi az od stvrtka

jeane1
30. aug 2009

mi už zarezávame v školke ☹ a keby bol tretí surodenec tak pri peťke určite neprežije 😢 😀 😀 ta nepusti nikoho ku mne tak je žiarlivá 🙂

andrea.m
30. aug 2009

jeane ani u nás by dalšie dieťa neprežilo

jeane1
30. aug 2009

😀 😀 adi vitaj ako sa máte 🙂

jeane1
30. aug 2009

kami a nemáš na kočiari odopínatelné vajíčko ja som tak chodila na poschodie 🙂

andrea.m
30. aug 2009

šokovo.tami ide v stredu 1x do škôlky, filipko do školy a ja sa zajtra dozviem či mám a od kedy mam prácu 😝
nenudíme sa

simka9122008
30. aug 2009

Adi tak držím palce máte to fakt pestré, ale zvládnete to neboj

jeane1
30. aug 2009

neboj to sa chce nato vyspať a poobede už bude všetko ok 😀

andrea.m
30. aug 2009

to dúfam...potom napíšem pojmy a dojmy 🙂

jeane1
30. aug 2009

moje dojmy už boli ked som sa dozvedela aku má dávidko novu triednu a že im pribudne ešte jeden cudzí jazyk 😀 a v tretom ročníku asi budem poriadne trápiť toho svojho synáčika 😖

simka9122008
30. aug 2009

Mne sa ešte ani nezdám že malý nastupuje prvykrát do školy 😲 , asi my to dôjde až v stredu ráno 😀

andrea.m
30. aug 2009

jeanne a aké to boli dojmy? ja som len rada že filipko ma polku triedy spolužiakov zo škôlky.

jeane1
30. aug 2009

uvidíte to bude peknéééééééé 😀

andrea.m
30. aug 2009

sa tešíííííííííííííííííím

simka9122008
30. aug 2009

tak to určite, zase budem plakať ako keď sa lúčili v škôlke, bože ten čas letí 😝

jeane1
30. aug 2009

triedna bude super to som sa potešila ,len si neviem predstaviť ako sa bude učiť naraz anglinu a pridali mu aj nemčinu,no a k tomu naša slovina a vybrane slová fuuuuj tolko jazykov 😢 😢 keby dali z matiky niekolko druhov to hej to ho bavi ale toto

simka9122008
30. aug 2009

Jeane, neboj zvládnete to, aj keď tie nároky na deti sú desné 😒

andrea.m
30. aug 2009

jani prečo 2 cudzie jazky?

jeane1
30. aug 2009

to su nove smernice vraj to idu skúšať po prvý krát 😢

by ste neverili ako sa teším ked idem do školky pre malú taký bezstarostný život 😀 😀 jesť spať hrať 😀 😀

simka9122008
30. aug 2009

No mne tie časy skončili, no o rok si ich zopakujem pri malej a Dávid sa už učí sám, či ho ešte kontroluješ?

jeane1
30. aug 2009

adi chodí do jazykovej triedy to mal anglinu hned na začiatku a až v piatom mu mali pridať nemčinu a kukaj sem už ju máme v treťom 😠

chcela som pridať fotky ake slivky sme dnes zbierali ako tenisové loptičky 😵 ale neviem zmenšiť fotky 😠 tak dám zajtra

jeane1
30. aug 2009

ja sa s ním neučím vobec 😝 ale už budem musieť asi ☹ .Len som kontrolovala či má všetko ako má mať

simka9122008
30. aug 2009

No tak potom šikulka, super

jeane1
30. aug 2009

Simka ved aj Peťko bude šikulka,nášho škola bavila uvidíme či ešte bude 😀 a to chodí ešte na akordeon a ľudovky 😀

simka9122008
30. aug 2009

wau, no super, ja by som chcela malého na nejaký šport, možno futbal

jeane1
30. aug 2009

jááááj to treba behať 😀 😀 nie nášho to moc nebaví ešte tak basketbal aj to musí počkať kým dorastie

simka9122008
30. aug 2009

no náš je strašne ulietaný a on miluje futbal

andrea.m
30. aug 2009

filipko je ulietaný tak sme ho dali na karate lebo trafiť loptu bohužiaľ nevie.

jeanne fiipko ide na jazykovú školu tak som zvedavá čo vytasia na nás. teraz od prvého bude mať angličtinu a informatiku.

zuzka111111
31. aug 2009

jaaj ani mi nehovorte ze plakali cely skolsky rok .... no bude ju nosit stevo tak ja plac nebudem musiet vidiet ...len v stredu pojdeme vsetci 😀 😀

adi chcela by som take co maju lepak aby si to vedela sa ma zapnut ...lebo ona vsetko sama a ked neviem tak velky nervak.... 😀

musime este dnes dokupit tie papuce plachtu vesiak a mame vybavu do skolky...tak si drzme palce...

inak deti vam davaju medzi 2..3 alebo 3...4rocne??

andrea.m
31. aug 2009

lilka pôjde podľa veku do najmenšej triedy medzi 2-3 ročné. ked musí byť lepák kúp jej normál sandály mne sa veľmi osvedčili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre