Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

adulienka
8. okt 2009

ano uz je skolak a zatial sa mu paci a natalka uz od dvoch rokov chodi do skolky,ale nemala som problem s nou.mala tam adamka takze si velmi rychle zvykla 😅 😀

jeane1
8. okt 2009

adulienka ahoooooj 🙂 ty si tu fakt už nie rok ale roky rokúce nebola 😀 😀 detúrence ti vyrástli ako keby si ich do vody máčala 😀 😀 inak ako už ste vo svojom 😉

adulienka
8. okt 2009

ahoj jeane,no to je pravda 😅 deturence nemacam do vody ani ja tomu neverim,ze su take velke 😀 ano uz sme v novom v novembri bude rok 😀 a este mame strasne vela prace na dome,ale dom musi teraz pockat l 😀 ebo mame strasne vela prace 🙄 internet nemam doma takze uz nebudem odpisovat,lebo o chvilu idem po deti a domov 😵 zajtra ked budem mat cas tak sa tu este ukazem 🙂 papa

nezabudka84
8. okt 2009

aj my sa pripajame ku gratulaciam, vela, vela vsetkeho dobreho 😀

janka1874
9. okt 2009

tak čo košice dnes to tu nejako zaspalo

janka1
9. okt 2009

ahooj janka 😉 🙂 ja este nespim ako sa citis??? jaaj ake mas uz pekne tt aj ja chceeem 🙂

zuzana355
9. okt 2009

ahojte tu som aj ja fakt dnes nikto 😕

zuzana355
9. okt 2009

vy asi všetky pracujete alebo rodite straštne s vami 😀 😀

janka1
9. okt 2009

zuzka ja som tu nejako sa mi nechce spat 😖 tak sedim a klikam kade tade a nakupujem 😀

dea
9. okt 2009

Ahojte.........

tak ja tiez nemozem spat............Deanka chodi od minuleho piatka do skolky....tak prve tri dni sme chodili rano s placom 😝 😝 ale teraz sa uz do skolky rano tesi 😵 este len vstane a povie: mami uz je rano? idem do skolky? 😵 😵 no ale musim napisat ze v skolke bola 6 dni a uz je chora 😅 😒 takze neviem ci sa stihneme cez vikend preliecit, ak nie tak budem cerpat prvu OCRku 😒

zuzana355
9. okt 2009

jeeeeeeej jani žeby niečo pre malého alebo už vianočné darčeky dnes som bola v Lidl a tam už mikulaškovia a salonky no dosť skoro 😕

zuzana355
9. okt 2009

jaj Dei v školke je to tak a nie len tam začneš chodiť a hned chorobi držím prsty nech sa stihnete vyliečiť cez víkend a šikulka ked neplače 🙂

dea
9. okt 2009

no veru za chvilu budu obchody preplnene vianocnym tovarom 😀 😀 my vzdy vykladame vianocny tovar po vsech svatych 😅 😝 😀 teraz sa mi to zda este skoro 😝 😝

no veru snad sa deanka prelieci.......tak zatial jej sople tecu a kasle, teplotu nema....tak som nasadila homeopatika, aj vitamic C......no tak som zvedava ci to zaberie 😠

zuzi a luki ako? noha ho boli ci je to uz lepsie?

zuzana355
9. okt 2009

tak dnes sme boli na kontrole dosadrovali mu to a o 3týždne kontrola jemu to je ako za trest ani behať ani korčulovať síce prší vonku ale aspon vie že nabudúce kedd poviem nebehaj tak aj počuvne snáť moja predstava 😀 😀

dea
9. okt 2009

juuuuuuj no tak to ma dost neprijemne..........dalsie 3 tyzdne bez pohybu 😒 vsak to ty skor prides o nervy ako lukas 😀

zuzana355
9. okt 2009

ja už teraz bez nervov 😀 😀 😀 ale do školy už ide od pondelka pekne aj keby 20cm snehu napadalo aj po štyroch ide lebo tolko doma 😅

dea
9. okt 2009

no a mate skolu daleko?? no keby mesiac nechodil do skoly tak to by vela vymeskal 😝 budes ho nosit na rukach? 😀 😀

zuzana355
9. okt 2009

no aj na to som myslela alebo do kočiara po simonke 😀 😀 no ten by sa hanbil 😵
nie v pohode nie je daleko takže zvládneme to neako.

a kto je teraz s Deankou doma alebo dnes ešte bola v školke.

dea
9. okt 2009

no dnes bola v skolke,ja som bola v presove robit namiesto muza, tento tyzden bola len do 12.00, potom bol pre nu dedo a boli u nas......no uz vcera vecer som mala takeho tusaka ze bude chora........no a dnes sa to potvrdilo ☹

dea
9. okt 2009

no a ze do kociara 😀 😀 no to by som ho v nom chcela vidiet 😀 😀 😀 vyfasoval aj barle ci nie?

dea
9. okt 2009

no pocuj ale vies si predstavit ako bude ta sadra vyzerat v pondelok poobede??
ja som tiez zlomila v prvej triede prave zapastie......no a po prvom dni som mala od vsetkych spoluziakov podpisy na sadre 😀 😀

lauritka
10. okt 2009

ahojte 🙂 nechcel by niekto malu micku? nasli sme ju vyhodenu na ulici. naucena na tolaetu, je uplne malicka asi 8 tyzdnov. my si ju nemozme nechat, lebo mam uz dvoch psov. ☹

zuzana355
10. okt 2009

dea tak ti dám vedieť v pondelok poobede dufam že tu sadru ešte na tej nohe bude mať 😀 😀 😀 lebo pri tých jeho spolužiakoch no neviem a podpisi no to tiež očakávam prinajlepšom ešte neaké tie kreacie som zvedavá.

tak len sa dopujte vitamínami aby ste do pondelka boli zdraví 😉

zuzana355
10. okt 2009

lauritka micka to je ako mačka no ja možno aj ano ale keby to uvidel moj muž tak by som sa mohla začať baliť aj ja nielen micka 😅

lauritka
10. okt 2009

zuzka ano male maciatko 🙂 tak keby ste niekto vedeli o niekom napiste mi do IP. dakujem. 😵
je ciernosiva so zelenymi ockami a rozkosna 😀

zuzana355
12. okt 2009

ahojte kočky tak vy ste sa tu rozpísali cez víkend 😀 tolko som sa načítala.
tak kde ste všetky jani dufam že ešte nerodíš 🙂

janka1874
12. okt 2009

nie zuzi ja som tu len sa mi nechce písať si sama so sebou 😀 😀 😀 😀
ešte nemôžem rodiť lebo v sobotu ideme na krstiny a my s drahým máme byť krstní rodičia tak eše musím vydržať 2v1 😀 😀 😀 ale potom už len rýchlo pripravoť postieľku a môžem sa rozpadnúť 😀 😀 😀 v podstate sa už nevieme dočkať 🙂

zuzana355
12. okt 2009

jani tak to máte ešte veselo to aby si sa zabavala pred porodom 🙂
tak ti držime palce aby si to ešte vydržala do víkendu.

janka1874
12. okt 2009

no väčšia sranda bude v tom že to nám treba ešte cestovať mimo Ke 😀 ale utešujem sa tým že normálny termín pôrodu je ešte ďaleko tak snáď vydržíme po kope 😀

zuzana355
12. okt 2009

ale jastne jani vydržíš 😀 ved ešte máte trocha času a teraz je take hnustne počasie mala si určite vyberie krajšie. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre