Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lovacka
2. dec 2009

dakujeme
pozeram ze aj vy mate 5 rocny rozdiel medzi detickami.nie je to velky rozdiel lebo ja sa bojim jak certa druheho tehu som povedala ze aspon 5 rokov kym zabudnem

simka9122008
2. dec 2009

No má to svoje výhody, aj nevýhody, ale celkom sa to dá 😀

lovacka
2. dec 2009

nviem si ani predstavit dvojcata ked drobec ma plne zamestna aj teraz by som mala zehlit ale to by som asi zaspala pri zehlicke este pradlo mi treba vyvesat 😖

simka9122008
2. dec 2009

hmm, verím ti aj ja mám niekedy dosť a to som na deti sama, MM robí vonku a chodí 2x do roka domov 😝

simka9122008
2. dec 2009

tak idem už pomaly ľahnúť, Filipko nech sa skoro vylieči a ty tiež veľa oddychuj robota neutečie 😉

lovacka
2. dec 2009

kokos ze 2x do roka chodi domov to by som asi nezvladla ja by som sa strachom asi osalela sama doma teraz mam co robit ked nieco buchne alebo pes zacne stekat 😀
dakujeme papa

zuzana355
2. dec 2009

ahojte
simka wau tak to maš určite ťažké nezavidím vobec síce aj MM je malo doma skoro vobec rano do prace večer domov víkendy tiež no ale apson je tu to si vobec neviem predstavyť si šikulka že to zvladaš 🙂

lovacka držím palce nech vam to čím skor prejde 🙂

ssllaavvkkaa
3. dec 2009

ahojte a prajem pekny den 😉

lovacka 5 rokov rozdiel medzi surodencami zalezi aj od pohlavia deti - pri brat a sestra sa to strati, ale my sme dve sestry a vidim to aj u manzelovych dievcat tiez je medzi nimi 5 rokov - je to vela - ta mensia je krpana, ktora stale dolieza a starsia uz ma svoje tajomstva - pubertu si kazda musi preskakat sama,

ale teraz sme so sestrou najlepsie kamosky 😉

simka mas moj obdiv - sestra takto bola a aj zostala so 4 detmi a to mali vtedy 10, 8, 5 a maly mal par mesiacov, teraz uz ma 9 rokov

janka1874
3. dec 2009

ahojte zuzka je to fuška ale dá sa to zvládať keby nás aspoň bruško netrápilo tak by bolo dobre pohodička Sendy je veľmi rozumné dieťa tak je to aspoň o niečo ľahšie len najväčší problém u nás je stále chodenie po schodoch tak sa vláčim ako opica len keby som vládala to je najhoršie

a byť sama na deti si ani ja neviem predstaviť teraz to bolo celkom super lebo drahému to tak vychádzalo že aspoň niekedy bol doma cez deň tak sme sa ako tak zabehali

jeane1
4. dec 2009

haloóóó kde ste všetky 😕 😕 nakupujete mikuláškov? 😀

zuzana355
4. dec 2009

tu som nekupujem niečo už mame a ešte neake drobnosti dokupim ved nemusia naraz tonu zjesť 😀 😀 😀

zuzana355
4. dec 2009

jean a ty doma ako david v škole my už ratame dni do prazdnin.

jeane1
4. dec 2009

Dávid v škole už má dobre narobila som trochu rozruch z angliny a odvtedy mi nosí z každej hodiny po dve jednotky a včera vyhral nejku suťaz ž reitovani v angline ta bol celý happy 🙂
jááj mi rátame na kolkých mikulášov pojdeme?
doma doma už druhy týžden ale už mi je fajn tak snad v pondelok nabehnem do práce 😀

jeane1
4. dec 2009

Lukáškovi sa darí v škole 😵

jeane1
4. dec 2009

Dnes má v školke Peťka mikuláša 😀 ja mám asi "vadného" syna moj sa na prázdniny neteší ☹ , neni sneh a nemožeme sa chodiť lyžovať

lovacka
4. dec 2009

jeane ty si taka aktivna ze az rozruchy v skole robit musis 😀

zuzana355
4. dec 2009

Lukaškovi darí ale on sa na prazdniny teší keby nemali vadnu učitelku a to doslova tak by tam chodil radšej ale čo mam robiť ked asi nikomu inemu to nevadí len mne podla mna nie je normálne aby im nadavala do sprostých a vkuse len vrieskala jak nepríčetna 😖

aj my ideme zajtra do divadla na mikulaša už sa tešíme som zvedava ako mala posedí na zatku.
no tak to Davidko fakt musí byť iný to maš normalne že bifloša doma 😀

lovacka
4. dec 2009

zuzi to prvakom tak nadava ucitelka?

lovacka
4. dec 2009

kokso to sa cudujem ze v dnesnej dobe si dovoli ucitelka na prvoms stupni takto jednat s detmi 😕

zuzana355
4. dec 2009

lovacka veru síce už je druhák ale maju ju od prvej triedy ževraj až po štvrtu a niektorí rodičia to vyriešili tak že oni na rodičko nechodia 😕

zuzana355
4. dec 2009

a kedže sa nas sťažovalo malo rodičov tak nič z toho.

jeane1
4. dec 2009

aj Dávidko mal prve dva roky učitelku čo im dosť nadávala ale ona vraj mala taku povahu 😒 a aj deti si to vedia teraz porovnat lebo im sa meni každe dva roky a tato je na nich kludnejšia 😀

jeane1
4. dec 2009

mi ideme do Jumbo na mikuláša t o aj v nedelu keby nám bolo málo sladkostí 😀

zuzana355
4. dec 2009

hej do jumba aj my zajtra do divadla cassia manžel tam robí tak nas pozval 😀

zuzana355
4. dec 2009

tak asi aj ona to ma v povahe lebo jej dcéra učila vedlajšiu triedu a bola prestne taka ista takže to maju v rodine bohužial 😖

jeane1
4. dec 2009

ale naša bola dobrááááá 😀

zuzana355
4. dec 2009

jeane to Peťku ten počítač takto vyčerpava chuďatko 😀 pekna fotka

jeane1
4. dec 2009

😀 😀 veru mačičky ju vyčerpávaju na facebooku 😀 ozaj a kedy pojde Simonka do školky

zuzana355
4. dec 2009

vidím že ty dnes všade meniš fotky aj na fb aj tu hmmmm
simonka od septembra dufam na furči su všade plne školky tak neviem ešte mi ostáva podla toho kam nastupim do prace tak tam ju dam ale to je ešte otázne 😕 😅

jeane1
4. dec 2009

😀 😀
a to už nieje povinnostou ž e kde byvaš tam si uprednostnena do školky 😒 pánečku ta to je už tolko detí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre