Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
16. dec 2009

jani super blahoželáme a nech je všetko v poriadku a môžte ísť čím skôr domkov 😀 😀 😀

zuzana355
16. dec 2009

ahojte kočky ako sa mate jani tak čo ako mala vikinka spinka celu noc

adi kolačiky už napečené možeme prísť 😀 😀 ochutnať

janka1874
16. dec 2009

zuzi nespinká celú noc ale noc je relatívne v pohode horšie je to cez deň to dokáže aj celé poobede plakať a potom som večer hotová na psychiatriu

nera
16. dec 2009

janka - srdečne blahoželám k maličkému...hlavne veľa zdravíka, aby rástol do krásy a Tebe skoré uzdravenie a veľa mliečka.... 😵 😵 😵

zuzana355
16. dec 2009

janka blahoželáme k malemu Oliverovi tak si sa dočkala ešte pred vianocami super si šikula 🙂

jani aj u nas to takto bolo mala mi vobec nespala cez den a vnoci dokázala byť aj 5krát hore takže si viem predstaviť ako sa cítiš ☹ tak vám držím palce dufam že sa vam to troška skludní a cez sviatky si oddychneš

monika1
16. dec 2009

janka gratulujemeeeee 😵 😵 a prajeme najma vela zdravicka 🙂 🙂

janka1874
16. dec 2009

zuzi ďakujem budem priebežne informovať ako sa máme 🙂

aeouliana
17. dec 2009

janka: studentska je blizko 😀 . ja som sice za cestou (Nar. trieda) 😀 ale nie jeto daleko. tam k Vam sme chodili na ihrisko 😀. teraz velmi nemozem (Saska je chora), takze mam doma oboch naraz a mam co robit...ale niekedy medzi sviatkami snad vybehneme...hodim Ti do IP moje t.c. janka a nema bambulka koliku? aj moj drobec takto plakal, potom som nasadila Sab Simplex a je to o vela lepsie.

ajka: no velmi som sem nestihala chodit...Saska je chora, takriesimobe detinaraz, co niekedy (dost casto) da zabrat...urcite sa ukazeme. 🙂

mame snieeeeeezik....huraaaaa 😀 😀 😀

janka1874
17. dec 2009

aeouliana no neviem do ktorého parku si chodila, ale aj my sme tu do parku chodili koncom leta
malá asi aj má koliky ja už fakt neviem dávam jej sab simplex aj espumisan sme dávali no neviem nejak extra to nezaberá všetko tak sa trápime horšie je že ja mám aj staršiu stále doma nechodí do škôlky tak to mám fest pestré lebo už aj ona reve za všetko odkukáva od mladšej že vtedy sa jej musím venovať tak začne revať aj ona aby som sa aj jej venovala no hold mám len dve ruky niekedy som už fakt v koncoch

aeouliana
17. dec 2009

janka: este su na koliku vraj dobre kvapky Infacol..skus tie. a krem Pupik na masirovanie bruska. nam tiez pomaha ked mu brusko osprchujem teplou vodou. moj brat mi tiez poradil, ze oni maleho davali do takeho vedierka na kupkanie do teplej vody, ze to zaberalo velmi dobre. ale to som neskusala...a davas kvapky po kazdom kojeni? mne nasa doky kazala pred kazdym kojenim..vtedy nezaberali. potom som zacala davat po kojeni a je to lepsie. to Ti nezavidim, ze mas obe pipusky doma. Saska je doma len tento tyzden a uz mi rohy rastu a to jej viem lepsie veci vysvetlit ako 2- rocnej bambulke. tiez sme v pondelok plakali Saska v detskej a maly v obyvke. no...musis to len nejak vydrzat kym tie koliky prejdu. my sme tiez vcera nespali a prehanalo nas oboch....zjedla som Activiu..asi z toho....moze to byt aj v strave co jes....v nedelu som zjedla mrkvu v polievke a tiez mal mlady bolesti bruska...
na ihriska sme chodili dve..obe blizko Antiku. 🙂

janka1874
17. dec 2009

aeouliana pupík krém používame zatiaľ tie kvapky dávam pred kojením ale už to občas striedam že raz dám pred a potom po kojení ale nevidím rozdiel no dnešný deň je zatiaľ celkom dobrý u nás je to najhoršie od tej 16-tej
veru nech už prejdú tie bolesti bruška a bude dobre (teda tým sa utešujem nech nezcvoknem 😀 )
a strava tak neviem ja už neviem čo môžem a čo nie ale mrkva som myslela že neuškodí snažím sa hlavne vynechať veci čo nafukujú ale už mi aj bolo povedané že pokiaľ ich má bolieť bruško tak hoci len vodu budem piť tak to bruško bude bolieť tak si vyber 😀 😀 😀

a tiež sme presne na tie ihriská chodili ale skôr na to menšie bližšie antiku lebo to veľké tam je taká veľmi veľká šmýkalka a moja Sendy miluje šmýkalku tak tam som nemohla chodiť lebo z bruchom som už za ňou nevládala ju naháňať tak bolo lepšie na tom menšom tam sme to zvládali 🙂

bambulka814
19. dec 2009

ahojte kocky,

prepacte, ze Vam tu leziem, len som xcela dat vediet, ze predavam plienky Pampers a Huggies za super ceny, byvam na Terase, tovar mam na sklade, takze viem ho vydat okamzite. podobne info a ceny su na www.najlacnejsieplienky.sk. v pripade zaujmu prosim o IP.

este raz sa ospravedlnujem, ze tu vbehnem takto, ale mozno sa niekomu z Vas toto info zide.

pa

aeouliana
19. dec 2009

no baby..o zabavu mame cez sviatky postarane 😒 ..Saska ma kiahne..paraaaada ☹

janka1874
19. dec 2009

aeouliana no perfektne nebyť toho že idú sviatky a už mám deti dve tak by som asi reagovala že jupí beriem nech to máme čím skôr za sebou teda myslím Sendy ale teraz by som asi taká nadšená nebola

aeouliana
19. dec 2009

no ved...uvidime ako Danko...zatial sa drzi.

janka1874
20. dec 2009

no ak by to aj on dostal tak už máte pokoj ako Vám bude fajne 😀

jeane1
20. dec 2009

aj mi chcemeeeeee kiahneee, nám sa pred mesiacom nepodarilo chytit 😒 😵

evicka1
21. dec 2009

ahoj zeny
nerada vas tu zase rusim, no je nam s Hugim nejak smutno tu v ke. skoro nikoho tu nemame teda myslim na prechadzky a nejake to kaficko. tak si hladame kamosky a kamosov ktoriy by sa radi k nam pridali 😎
dufam, ze sa "nejaka" najde.. majte sa krasne kocky

janka1874
21. dec 2009

evicka a odkiaľ ste

aeouliana
21. dec 2009

evicka: jasne, ze sa najde 😉

aeouliana
21. dec 2009

janka: ako mala bambulka..zlepsuje sa to? my uz 2 noci nespime (Sasku vsetko svrbi) a s malym zbojnikom neviem co je..vcera strajkoval do 2 rano. a dnes to vyzera podobne... 😒

ssllaavvkkaa
22. dec 2009

evicka, kde najradsej chodite vonku, radi sa pridame 😉

janka1874
22. dec 2009

evicka sa nejako nezíva že odkiaľ je tak neviem kto sa k nej vie pridať 😀

aeouliana u nás je to také premenlivé ale v poslednej dobe sa to celkém dá zvládať horšie to je so staršou Sendy neviem čo jej je ale už druhý deň len cirkusuje a reve za všetko aj za hovadiny dnes chcela fľašu so sirupom a neviem načo a keď som jej ju nedala tak reeeeeeeeeev ako o život a pritom sirupovú vodu piť nechcela tak fakt neviem čo s tým chcela a to je za všetko reve že chce na stoličku je tam tak reve že chce dole a podobne neviem či jej nelezú posledné stoličky lebo ináč neviem čo to má byť

ajka72
22. dec 2009

ahojte dlho som tu nebola ale keď mám čas tak čítam, tie kiahne nepríjemné ale aspoň to budete mať za sebou
janka a nezačína tvojej malej obdobie vzdoru lebo takého cirkusy zvyknú byť aj u nás a to hneď dvakrát 😅

ajka72
22. dec 2009

inak som sa vás chcela opýtať čo máte už vačšie detičky tak nad dva ročiky či chodíte k nejakej detskej zubárke a ak ano tak ku ktorej, potrebovala by som nejaký dobrý tip díkes

aeouliana
23. dec 2009

janka: moze to byt aj zubkami...drzim palce..aj my si uz so Saskou lezieme dobre na nervy .... 😝 😝 ale dnes tu boli jeane s Petkou..taaak sa fajne zahrali..a potom Saska plakala, nech Petka ostane u nas spat ked odisli. 🙂

ajka: my chodime k Dr.Rexovi ml. (je v meste tusim na Jesenskeho ulici..neviem presne ako sa vola..je to pri restauracii u Anjela). rovno oproti nemu je jeho mama Dr.Nemcova...tiez velmi dobra...moja Saska sice nechce u nho otvarat usta a minule ked mala na zube supku z pukancov, co nesla dole jej ju daval dole moj muz, tak sa Dr.smial, ze aki sme super pacienti, ze sa sami aj osetrime 😀 ak chces poslem Ti cez IP na nho kontakt.

ajka72
23. dec 2009

aeouliana ďakujem budeš zlatá ak pošleš kontakt ale tá adresa mi nič nehovorí je to niekde v meste? čo je ešte nablízku a je to detský zubár?
inak vám želám krásne Vianoce prežité v kruhu najbližších a detičkám kopec darčekov a usmevov na ich tváričkách 😵 😵 😵

andrea.m
24. dec 2009

Vinšujem Vám vinšovačku,
ani dlhú ani krátku,
aby ste sa radi mali
v zdraví, šťastí nažívali.
Vianoce prežite v pokoji
a radosti aj další rok
v Božej milosti.

Veselé Vianoce želá andrea.m s rodinou

andrea.m
24. dec 2009

janka okrem zubov to môže byť aj prejav žiarlivosti. veľmi mi to pripomína filipka aj on si podobne vynocoval moju pozornosť. a taiž to neprišlo hned po narodení tami ale až neskôr.odporúčam dať viki na hodku dbve niekomu strážiť a spraviť si zo sendy babsku jazdu.

majka35
24. dec 2009

juuuj, Adi, krásne si nám zavinšovala ... ja neviem tak vinšovať, takže len takto: prajem vám dievčatá krásne Vianoce, aby ste zdravé a šťastné boli, aby vás deťúrence poslúchali a všetky vaše želania, aby sa vám splnili ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre