Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
14. júl 2010

@janka1874 a ako sa mu to stalo je v nemocke alebo je doma so sádrami,

gabika7706
14. júl 2010

Ahojte, super bolo, @jeane1 som rada, ze bola aj Petka, Katka sa super vyhrala 🙂

@ssllaavvkkaa boli sme v detskom areali, tak nabuduce snad ...

gabika7706
14. júl 2010

@janka1874 😕 co sa mu stalo?

ssllaavvkkaa
14. júl 2010

@evicka1 jaj, to som fakt nepocula 😉 , tak nabuduce

evicka1
14. júl 2010

@janka1874 jezis. a co sa mu stalo?. sice neviem kto je stano, ale nech sa rychlo uzdravi.

jankapardon
14. júl 2010

@evicka1 no vynikajuco, až na záver, lebo my sme boli v Turecku cez Karyatour, čiže sme mali akčný koniec dovolenky 😀

vierka3
14. júl 2010

@janka1874 ano pozdravili ste sa 😉 No veru nic moc to nie je, ale aj tak ti to mohla povedat rovno si myslim (teda ak vedela), lebo clovek si predstavi aj este horsie veci. Tak drzime palce, nech sa z toho cim skor dostane a budete vo svojom. Zatial sa drzte!

inak stretko super, len nase deticky mohli byt aj aktivnejsie (aj ked tak by som si zase s vami nepokecala) a uz sa tesime na dalsie 😎

ssstanka
14. júl 2010

@vierka3 ahoj,dnes som za nim bola tiez ako kazdy den,zas mal naplno pustenu ventilaciu lebo mal nedostatocne okyslicene tie pluca a bol prispaty,nalez na plucach sa zhorsil....zajtra ide na operaciu s tym pomliazdenym ramenom,tak verim ze vsetko dobre dopadne
Nas tatik je silny bujak ako si sam vravel,tak to vsetko zvladne,musi

aeouliana
14. júl 2010

@janka1874: ty kokos.co sa stalo?

jeane1
15. júl 2010

gabika to ma teší 😀 naša je rovnako aktívna ako tvoja 🙂
mi ideme cez víkend na železníky na ten detský areál tak kto sa pridááááá 🙂 🙂
už bude doma aj Dávid tak ryba je prenho slaba 😖 tam sa nevyhra nemaju tam pre vačšie deti aktivity, ale na železníkoch je pre všetky kategorie a Peťka sa vyhra na to m dopravnom ihrisku

evicka1
15. júl 2010

ahojte
@ssstanka jezis moc moc na vas myslim ale verim ze to zvladnete

@jeane1 ja idem na zelezniky v sobotu do obedu po obede sa asi pojdeme kuapt na ten sigord. ked nebude prsat

no za dazd by som aj vrazdila. hugo dnes spal pol hodinu a teraz nie a nie zabrat... katastrofa... a teda nebavi ma sa v noci dusit vo vlastnej stave namiesto spanku

zuzka111111
15. júl 2010

Ahojte no chcela som prist aj ja na stretko ale moja mladsia si nejak predlzila spanok do pol siestej..ale ako tak pozeram tak uz tu toho vela nepoznam 😀 😀 😀 sa to tu pomenilo ... vsetky su uz asi pracujuce 😉

tak rada spoznam nove kosicanky ... Janka mi dala vediet ze je stretko ale nestihla som to ...a potom ta nehoda janulka moja drz sa ..vsetko bude dobre len musis byt teraz ty silna ...vidim ze tu je este jeden taky pripad ale este horší ssstanka tak sa musite drzat zenuse ...

jeane1
16. júl 2010

evicka skor poobede nebude až tak horuco 😀 😀 😀 zuzi a doobedu nebudu tvoje slečinky hore???? 😵 😵 tak dlho som ich už nevidela

gabika ty to máš len kusok dufam že pridete 🙂

pekny den vám želám idem si dať kávičku a šup ho do práááááce 😖

ajka72
16. júl 2010

ahojte dievčatá, my sme boli včera s bratom a mojou mamkou v SNV v ZOO, potom sme išli do obchodného domu MADARAS kde je veľký detský kutik a potom na kolotoče na spišské trhy, toľko super kolotočov som hádam ani nevidela, strávili sme super deň pridám niekoľko fotiek

ajka72
16. júl 2010

ešte zopár

ajka72
16. júl 2010

a posledné

ssstanka
16. júl 2010

@evicka1 tak vcera ako som za nim prisla mohla som tam byt len asi tri minuty lebo uz ho pripravovali na operaciu...moj zlatucky taky bol vyplaseny ze co sa robi ☹ na operacke bol 3,5hodiny ale dopadlo to dobre,museli mu to zklincovat..
stale nas strasia tie pluca,zas je v umelom spanku...joj,co by som zato dala keby uz bol doma snami ☹

evicka1
16. júl 2010

@ssstanka umely spanok mu len pomaha telo sa rychlejsie regeneruje. a uvidis ze ho budes mat za chvilocku pri sebe teda pri vas doma 😉
co mate dnes v plane? ja sa rozhoujem kam po obede vypadneme ci na rybu ci na mestku 😀 milujem leto ale toto ma zabija

ssstanka
16. júl 2010

@evicka1 nas plan je ako stale,poobede som na ARE,dennodenne...je brutal horuco
viem,ze ked spi sa telo rychlejsie regeneruje,ale on sa stale prebera...aj na zaciatku dostaval az konske davky aby bol v umelom spanku a on sa ja tak prebral,lebo chcel

vierka3
16. júl 2010

@ssstanka super, ze operacia dopadla dobre. Ono to nie je sranda taka operacia ani so zdravymi plucami... ale drzi sa dobre. Drzime palce aby sa uz tie pluca zlepsili a stabilizovali a potom uz len vydrzat, kym sa da uplne do kopy.

plany este pravdu povediac velmi nemame. Ale zrejme pojdeme len niekam vonku (mozno aj na Cicky) po vecery.

dianocka
16. júl 2010

ssstanka,mysli hlavne pozitivne.verim ,ze sa mi to lahko povie,ked som vdaka bohu nic take nezazila,ale mam odskusane,ze ked clovek mysli pozitivne tak to funguje.a hlavne si predstavuj,ze si ho uz nesies domov z nemocnice,ze lekari vam hovoria same dobre spravy a predstav si ako ste uz doma,ze ste spolu a normalne fungujete.mozno sa z toho niekto smeje,ze su to hluposti,ale pozitivne myslenie dokaze zazraky.drzim palce.

dianocka
16. júl 2010

ajka72,pekne fotky a verim,ze tam bolo super.my sme boli na tych trhoch minuly rok a som bola prekvapena,ake to tam bolo super.ten obchodny dom s detskym kutikom to je v Spisskej?

evicka1
16. júl 2010

@ajka72 vidno ze si si to tam s kockami uzila. teda skor si to uzili kocky

@dianocka to s tym pozit.myslenim to je pravda. mam to odskusane... a co ty a tvoj detsky kutik?

@vierka3 na tych cickoch je to fajn, akurat ze teraz ako su prazdniny tak su tam velke deti a hugo sa ide zjancit za trampolinou, no lieta tam ako kus spinaveho pradla 😀 takze nas odchod a hry su furt s revom 😅 ale inak je to tam faj. uzijte si to

ssstanka
16. júl 2010

@dianocka dakujem,ja stale verim,ze sa uzdravi a ze to bude uz len a len lepsie,aj ked stale je v ohrozeni zivota pre tie pluca.....ale musi to byt zas dobre,spolu sme zvladly kopu inych veci tak zvladneme aj toto...

dianocka
16. júl 2010

ssstanka,silno silno vam drzim palce.obdivujem ta,ako to vsetko zvladas.musis byt silna osoba.

dianocka
16. júl 2010

evicka1,no s tym detskym kutikom to zatial vyzera vselijako.tak uvidime.inak aj ja sa uz chystam s dcerkou na tie cicky.a ked pises,ze tam maju trampolinu,tak to aj moja Dianka ju miluje.pred mesiacom sme boli v Tatrach ,tak ti poviem,ze tam boli vsade trampoliny.este aj pod Chopkom.takze moja mala sa tam poriadne vyblaznila.

jankapardon
16. júl 2010

ahojte, baby, ja len že kde su tie cicky?

ssstanka
16. júl 2010

@dianocka dakujem,no prve dva tyzdne som to vobec nezvladala,nebola som schopna nic robit,chodila mi pomahat mama a cele dni som preplakala....teraz je to uz lepsie,moj drahy urobi 3kroki vpred a jeden nazad,ale uz je to lepsie,snazim sa to zvladat aj ked je to dost tazke

dianocka
16. júl 2010

ajka72,tak si ma navnadila,ze zajtra ideme do Spisskej do ZOO,na trhy a do detskeho kutika pozriet.

ajka72
16. júl 2010

@dianocka môžem len odporučať je to super výletík a ten detský kutik je v obchodnom dome madaras neďaleko ZOO prejde sa cez most a vidíš madaras je to taká červená budova, my sme boli najprv v ZOO cez obed v madarase a potom cca od 16.00h na trhoch priprav si veľa peniažkov na kolotoče aspoň u nás kolotoče su in, ten detský kutik je na prízemí na ľavej strane asi v strede určite to nájdeš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre