Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
2. mar 2009

hej ten kamion stymi nahotinkami tam mala a niektore sa do nej pustili ze co je to za tortu a ze je to nevkusne a podobne.... a ona tam vysvetlovala ze sa s muzom stale zo srandy natahovali ze moze byt rada ze mohol mat kamion plny osemnastiek a vybral si ju... ona mu ten kamion slubila na 40-tku tusim no tak mu darovala ten kamion plny osemnastiek...z marcipanu 🙂

norik1
autor
2. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8240&user...

pardon islo o sedemnastky 🙂 tam nizsie o tom pise 🙂

miresta
2. mar 2009

ahojte kočky, tak vy ste tu teda popísali o tých tortách. To naozaj nevyzerá na finančnú krízu. 😀

No ja mám už roboty više hlavy, akurát sme s mužom o tom včera hovorili u svokrovcov a to som ani nevedela, že také niečo rozoberáte, ja len rodinum mám : marec 3 torty, Apríl 2, máj 1, Jún 2, Júl - nič, august - 2, september- 1, október- 3, ---- no ale keby som sa s tým mala živiť, tak aj tak by som sa neuživila, 😀 lebo všetko je rodina, a najblížším zadarmo a vzdialeným tak tým beriem minimum.

zuzka 111111 - Nellke prajeme všetko najlepšie k prvému rôčiku, nech je krásna a šťastná, zdravá a hravá.....nech vám robí len radosť a žiadnu starosť.

dea - ešte sa ťa opýtam pracuješ s marcipánom, ktorý si urobíš doma, či kupuješ tu modelovaciu hmotu?

janka1874
2. mar 2009

ja tomu hovorím závisť veď komu to robila a prečo nie je povinná vysvetľovať keď sa to niekomu nepáči tak nech sa nepozerá a hotovo nikoho nikto nenúti to jesť bože takáto ubohosť ma normálne vie naštvať nevedia si možno ani z ďaleka vyrobíť niečo také ale navážať sa do niekoho to im ide perektne

norik1
autor
2. mar 2009

no to hej.... to bude čistá závisť, nič iné a máš pravdu, je to úbohé.... ja by som také niečo ani nakresliť nezvládla, nieto ešte vymodelovať... ale čo už, ľudia závidia aj nos medzi očami 😒

janka1874
2. mar 2009

no norik tak to sme dve ja keď vidím niečo také tak mi akurát tak môžu tiecť slinky poutieram a idem ďalej lebo ani náhodou by som niečo také neurobila 😀 😀 😀 😀

norik1
autor
2. mar 2009

he he no ja keby som isla také niečo urobiť tak by to dopadlo tak, že zámer by bol macko a skoncilo by to asi ako sud s očami a ušami 😀 😀 😀 tak to radšej nechávam na odborníkov 😀 😀

janka1874
2. mar 2009

norik presne ako ja 😀 😀 😀 😀no nemôže mať každý talent na také veci 😀 😀 😀

norik1
autor
2. mar 2009

Janka presne 😀 😀 😀 ale veď my máme talent na iné veci, nie? 😀 😀 😀

andreah
2. mar 2009

..dievčence ahojte..nedá sa mi nereagovať,koľko sa tu o mne popísalo.Tá torta kamión,to som robila mojej kamarátke pre manžela,nie svojmu manželovi.Komentáre ktoré popísali,že je to neviem aká torta,ma úprimne nezaujímajú.Naozaj je to každého názor.Mne sa tiež nie všetko páči...ale som naozaj rada,že ste to pochopili..
A ešte trošku opravím deu..písali sme spolu na mmb.Ja niesom profík,to som písala,keď si chcela kurz pečenia.Ja v podstate niesom ani cukrárka.Je to len môj koníček,ktorému sa venujem jeden a pol roka.Takže sama by so uvítala,keby ma nejaká cukrárka priučila.S tortami je naozaj veľa práce.Ktorá ste to skúsila,určite viete o čom píšem.Zdobenie samotnej torty trvá niekedy aj osem hodín..nebojte sa..aj ja si ponadávam 😀 😀

andreah
2. mar 2009

..dúfam,že som Vás sebou nevystrašila 😀 😀 😀 ..nebojte sa..som úplne obyčajná ženská..kľudne reagujte ďalej,pýtajte sa,možno Vám poradím,možno poradíte aj vy mne 😉

norik1
autor
2. mar 2009

jaaaaj andreah co som si to zle precitala??? moze byt, asi to bude materskou demenciou 🙂

Mas pravdu, kaslat na tych, co sa im nepaci.... nam sa to vsetkym paci 🙂)) mas pekny konicek a si v nom dobra, tak sa mu venuj, drzim palce, mas zlate ruky 😵 😵 😵

majka35
2. mar 2009

ahojte, ja si zase spomínam na diskusiu o tejto torte ... 😀

a všetky, čo pečiete, máte môj velikáánsky obdiv, mne sa to veľmi páči, ale ja by som na to určite nemala "nervy" , potrebovala by som kurz trpezlivosti ... 😀

http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=9499

ninnaricci
2. mar 2009

ahojte mamičky 🙂 chcela by som sa Vás opýtať...nakoľko riešim pediatra...aké máte so svojím skúsenosti...
...chcela by som nás dať na KVP do ProCare...tam je detská lekárka MUDr. Tencerová Adriena...nemáte niekto skúsenosť???
...vopred ďakujem za info... 😉 pekný dník prajem

zuzana355
2. mar 2009

caf kočky 🙂
norik materská demencia aj ty máš a ja že len u mna to prepuklo 😀 😀 😀
andrea tak máš uplnu pravdu netreba riešit ludí nám sa páčia a hotovo 🙂

zuzana355
2. mar 2009

majka a nie kurz pečenia ale trpezlivosti tak to je fakt dobré 😀 😀 😀 aspon sme dve

janka1874
2. mar 2009

veru andreah nám sa to páči a ako som už písalala komu nietak nech na to nepozerá a hotovo

no je to krásny koníček len ja by som najprv musela niekdy vyhrať trpezlivosť a možno by ma to aj začalo potom baviť ale pri mojich nervoch by len tak lietali torty z 5. posch. teda nie torty ale pokusy o tortu 😀 😀 😀 😀 😀

jeane1
2. mar 2009

andreah oni ti iba závidia že si taká šikovná 🙂 🙂

zuzana355
2. mar 2009

jani a kde bývaš daj adresu my sa postavíme pod okna a budeme ich chytat 😀 😀 😀

andreah
2. mar 2009

majka35...prosím ťa,to si odkiaľ vytiahla tú tortu???Určite som ju nikam nedávala.Bola to veľmi vulgárna torta,ale chcela to partia chalanov pre kámoša,tak prečo nie.Bože,to čo sa tam popísalo ☹ ☹ ☹(prečo si to sem dala)

dea
2. mar 2009

Ahojte...........Deanka spi, tak mam veget 😀 dnes bola nejako velmi zla 🙄 🙄

andreah......ja viem ze si mi pisala, ze nie si profik, ze je to tvoja zaluba..........ale podla mna tvoje diela vyzeraju dokonale, cize pre mna si prooooooooofik, hoci samouk 🙂 🙂

miresta skusala som marschmallow fondant a teraz robim z falosneho marcipanu, ten sa mi viacej paci na torte 😉

majka35
2. mar 2009

jeeežiš andreah ... veď tá torta je verejne "vystavená" na mmb, je tam aj jasne napísané, že si ju na tie stránky ty nevložila ... ja som bola presvedčená, že si si určite diskusiu k tomu prečítala ... som ju sem nevložila kvôli tomu, žeby som si myslela, že je nevkusná, alebo neslušná, len ma pobavila tá diskusia k nej ... a o.i. veď ju máš aj na svojej stránke ... 😉
a neber tú diskusiu tak tragicky, ja sa vždy bavím na ženách, ktoré sú tak nezmyselne a falošne prudérne ... 🙄

a taktiež "smekám" klobúk pred tvojimi výtvormi ... 😉

kamilecka
2. mar 2009

Ahojte

citam co sa tu pise 🙂

Andreah nic si z toho nerob, niekto asi nevie ze tiez nemoze obvinit postara ze mu nieco doniesol s cim nema ani suvis,alebo paru ze co to je 😀
Ja som videla tvoju stranku a velmi sa mi paci tvoja praca,chystam sa s tebou kontaktovat na manzelove narodky, 30tka ale to az v novembry ma 🙂

Dea ja som pocula ze z marschmallow sa robi dobra hmota na potahovanie tort. Ze to das len do mikrovlnky na paru sekund a mas super hmotu.

dea
2. mar 2009

kamilecka..........no ja som z marschm. robila 4 torty 😉 ale potom som skusila fal.marcipan a s tym sa mi robi lepsie 😉
je pravda ze marschm. je ovela lacnejsi, ale neleskne sa tak 😝 a rychlo vyschnie, takze s nim musis rychle robit a mne to este dost dlho trva, kym vobec nieco vytvorim 😅 😀 😀

zuzka111111
2. mar 2009

dakujeme za gratulacie 😀

kamilecka
2. mar 2009

Dea no tak si sikovna 🙂

Inak nechcete niektora hlavnu ochutnavacku 😀 toto mi ide velmi dobre,hlavne teraz 😀 😀 😀

dea
2. mar 2009

kamilecka tuto som robila z marschm. 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8654&user...

dea
2. mar 2009
kamilecka
2. mar 2009

Dea ja by som sa zmohla asi len na toto 😀 😀 😀

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2792

Ja radsej varim ako peciem 🙂

janka1874
2. mar 2009

ja ako laik som robila malej tortu z marschm. a to bola moja prvá torta v živote no síce taká total jednoduchá len sme potom posipali vrch kokosom a takými malými srdiečkami a bolo hotovo a do stredu sme strčili sviečku 1 ale to sme preto lebo keď sa malá narodila som povedala že ona bude tá komu vyrobím prvú tortu v živote no robili sme to tak že korpus sme kúpili v tescu a robili sme len plnku a polevu a na prvý pokus to stačilo

zuzi355 keď budem niečo piecť napíšem adresu ale potom nepríjmam reklamácie že je niekomu zle je to na vlastnú zodpovednosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andreah nerieš tie káče na mmb nám sa to páči a keď si niekto objedná aj umelú anču tak je to jeho vec a tovja šikovnosť že si to dokázala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre