Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
24. mar 2009

Zuzi uz si ma dlho nevidel, mna uz zboku nevidno he he 😀 😀 😀

ale nie vazne, dobre sa citim, daco islo dole, neprezieram sa... treba sa len odhodlat a zacat. Inac zajtra je aerobik posunuty na 20.30 kvoli neviem comu...

Ja to mam teraz tiez perne, teda vlastne mm - nedela trening na subore, pondelok aerobic, streda trening na subore alebo aerobic, stvrtok aerobic, cez vikend trening na subore... je to sice len chvilkove obdobie, ale zatial to zvlada 🙂 skoro mam pocit ze im ani nechybam 😀

zuzana355
24. mar 2009

norik horšie by bolo keby ťa už ani z predu nebolo skoro vidieť 😀 😀 dobre si zamestnala manžela ešte si daj aj na víkend neaký ten večerný fraj s kamoškami a máš plný notes 😀 😀

ale aj keď neschudnem aspoň by sa to trocha spevnilo nie že ma muž capne po zadku a ešte týždeň po tom sa budem triasť 😀 😀

andrea.m
24. mar 2009

no baby tak máte smolu ale vodu z bazena vylievam ja 😀 😀 😀 11 kg čo som zhodila po žlčníku mám pekne nazad 😠

norik zistí mi proisím ťa čo stojí 15 vstupová permentka pls

nellynke skoré uzdravenie

dei veľa šťastných kilometrov

zuzana355
24. mar 2009

adi ty hneď tak zhurta 15vstupová pernamentka 😀 😀 ty chceš byť do leta Marilyn Monroo 😀 😀

zuzana355
24. mar 2009

dei a ktorú autoškolu si si vybrala

andrea.m
24. mar 2009

neboj zuzi to mi nehriozí ani náhodou 😀

norik1
autor
24. mar 2009

Tak tu to mate, ceny permanentiek aj ako to vyzera pocas cvicenia - nakreslene 😀 😀 😀 😀 ňňhttp://www.aquaskola.sk/vodnyaerobic.html

norik1
autor
24. mar 2009

... he he sa mi paci tato veta odtial: ", ženy s psychickými zábranami a nadmernou váhou strácajú ostych, nakoľko splynú s vodným prostredím." 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
24. mar 2009

nahodou to je pravda.šak ked prežiješ cestu zo šatne do vody tak je ti jedno ako vyzeráš lebo to nevidno 😀

zuzana355
24. mar 2009

norik to ako chodíte bez plaviek 😀 😀 😀 si nehovorila 😀 😀 a ja nemám také bomby čo teraz nemožem ísť 😀 😀

andrea.m
24. mar 2009

no ja ako sa poznám ked nebudem mať permanentku tak dlho nevydržím ale ked ju mať budem tak mi bude ľúto zaplatených peniažkov a budem cvičiť 😉

norik1
autor
24. mar 2009

hej Adi to je dobry sposob...a aj usetris 😀

Zuzi no plavky mas, ale niektore zienky tam nabehnu v bikinach tvariac sa ze len zabijaju cas a vobec im chudnut netreba... a potom chytaju cici po hladine 😀 😀 😀

zuzana355
24. mar 2009

no ale ja mám tiež bikiny ale ja nebudem mať čo chytať takže je to v pohode 😀 😀 😀

norik1
autor
24. mar 2009

hej ale to som hovorila o damach XXL... 😀 😀 😀

zuzana355
24. mar 2009

no ešte že to 😉 aj keby hore sa mi zišlo také XXL to by bolo 😉

andrea.m
24. mar 2009

no ja veru som dána XXL ☹

dea
24. mar 2009

ahojte.........
autoskola...........chodim na krivu 18, nejaka BOVI.........instruktor vyzera byt v pohode, kamoska teraz konci kurz u neho........tak dufam ze aj ja raz skoncim 😀 😀
len muz mi povedal ze nejake auto mi musi kupit, lebo mondeo mi do ruk neda 😝 😀

no to plavanie je zaujimave........vecer musim "hodit" rec s muzikom.........snad bude ochotny 😉 a ja uz tiez patrim do klubu XXL.....ci hore, alebo na bruchu 😅 ☹

jeane1
24. mar 2009

čafte 🙂 ...tak ja som hodila reč s drahým a mám permanentku na 15 vstupov a možem začať vo štvrtok ide niekto?????? a kolko žien tam chodí 😕

zuzana355
24. mar 2009

ej ha jeane ty si rýchla 😀 😀 všetky budeme do leta na nespoznanie 😀 😀

jeane1
24. mar 2009

zuzi ja som už teraz na nespoznanie 😠 ale už mi drahý aj bycikel dal do poriadku 😀 už len prilba na hlavu chýba 😝

andrea.m
24. mar 2009

no ja som ešte reč hodiť nestihla
permanentka hrozí až po výplate ale teraz môžem platiť jednorazovo

norik1
autor
24. mar 2009

heeej baby rychle ste!!! no ja idem vo stvrtok ak sa nic dovtedy nezmeni!!!

Neviem ci som pisala ale ak chce ist niekto zajtra tak az o pol deviatej - je posunuty zaciatok o polhodiny

jeane1
24. mar 2009

zajtra nemožem 😢 drahý má nočnu ,ale vo štvrtok sa tam stretnem 😵 😵

norik1
autor
24. mar 2009

stoji vec jeane!!! a prinesiem ti aj tu kalkulacku???? 😀 😀 😀 😀

zuzana355
24. mar 2009

kalkulačku 😕 😕 😕 na aerobic to treba 😀 😀 si nehovorila

norik1
autor
24. mar 2009

a to nevies ze ja som ju uz jeane raz priniesla na diskoteku, len jeane neprisla!!! Na diskoteku s kalkulackou!!!!

zuzana355
24. mar 2009

no vieš keď vela vypiješ tak tú kalkulačku ti aj treba🙂))))))))a vy kam chodíte na discotéku

norik1
autor
24. mar 2009

tu na KVP sme boli v Iskre... dobreee bolo Jeane ma co lutovat ze vtedy nebola 😀

miresta
24. mar 2009

ahojky kočky, tak čím ďalej, tý viac sa pri vašich denných témach nasmejem,

takže ja mám tiež XXL proporcie, takže sa pridávam. Vo štvrtok by som tiež chcela prísť, ak sa nič nezmení, a manžel bude doma ako sľúbil.

norik - a lístok si kúpim večer tam? Takže netreba nič, len plavky na ten aerobic, hej? No a chodí tam veľa žien, je potom v sprchách a šatňách nával? A je to na prvykrát ťažké, doplazím sa domov? 😝

jeane - takže už sme tri čo ideme vo štvrtok, to nás bude tam viac, hneď spozorujú zmenu.

norik1
autor
24. mar 2009

no, ja osobne si beriem este slapky lebo bosa ja teda eeeee...a uterak a sprchac=> zakladna vybava na vodny aerobic.
Veeela chodi v pondelok, menej v stredu a vo stvrtok. Ja som po prvom raze svalovku nemala, ale to je vlastne vyhodou..a plus sa nepotis 😀 😀 😀 . Vo stvrtok je taky mlady chalanisko, ale mi bolo pri nom poriadne horuco!!!! z cvicenia samozrejme, tan makal jak hovado...
V stredu cvici taka baba a ona dava vela na ruky, to sa mi az tak ie moc paci...

No a na konci je 5 minut take uvolnovacie a ja uz vtedy zdrham do satni, takze sa vyhnem navalu...a Miresta neboj, domov sa doplazis urcite 😀 Listok kupis tam kde sa davaju kluce od satni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre