Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
3. aug 2009

ahojte.
zuzka včera to bola výnimka. ale je pravda že sme vonku kým je vidno,potom kým ich obriadim je pol 11 a zaspím skôr ako oni 😀

cmuky27
3. aug 2009

Lovacka chodit vela na slniecko aby mu klesol bilirubin moja Andrejka mala s tym tiez problem az do dvoch mesiacov natierala som ju s opalovacim kremom a brusko s nozkami mala stale na slniecku. To s tou rurkou mas pravdu treba davat velky pozor lebo potom bude mat velmi podrazdeny konecnik a bude kakat len s rurkou. Nam pomohla babska rada neviem ci este kojis alebo ho uz dokrmujes mlieckom. Ak kojis odstriekaj si mliecko a na spicku nozika daj trosku obycajneho masla a daj do mliecka.Vyskusaj mozno ti to pomoze ja som bola uz taka zufala ze som to vyskusala a pomohlo.U chlapcov su koliky castejsie nez u dievcat. A maju aj horsi priebeh. Vyskusaj a uvidis.Viem ze sa nema davat nic s kravskeho mlieka detom do roka ale ja som uz nevedela odkial kam no pomohlo nam to,
😉 🙂

lovacka
4. aug 2009

a ako dlho ho mozem nechat na tom slniecku.ja sa bojim aby ho nespalilo 😅

motylik22
4. aug 2009

ahojte baby su tu aj tehulky alebo len mamicky z ke? 🙂

janka1874
4. aug 2009

sú tu aj tehulky aj maminky všetko z každého rožku trošku

rebikatka
4. aug 2009

Ahoj babky..pridam sa k Vam Kosicanky.o dva mesiace sa stahujeme s dcerkou do Ke,tak budem velmi rada,ak ma zoberiete k sebe do klubu mamiciek

andrea.m
4. aug 2009

vitaj. kde budeš bývať?

janka1874
4. aug 2009

rebikatka vitaj
no v poslednej dobe nám to tu nejako viazn že adi? 😀 😀 😀 😀 asi musí skončiť leto nech to tu zas ožije

cmuky27
4. aug 2009

Lovacka ja som chodila vonku az okolo tretej a je mala pravdepodobnost aby ho spieklo, ked s nim pojdes az vtedy vonku ono to slniecku vlastne tie UV ziarenie odburavaju bilirubin s telicka takze aj keby si sla vonku okolo piatej a svieti slniecko treba ho nechat odkryteho a velky pozor na ocka nech v ziadnom pripade nesvieti slniecko na hlavicku.

kamilecka
4. aug 2009

Ahojte

Lovacka ja som Sarah opalovala doma tak ze som ju vyzliekla do plienky, opalovala som cez okno,ako mi radila dr v nemocnici a zakryla jej ocka. Tak sa opalovala hodinku,dve, bez niejakych kremov, Ak chces napisem ti viac cez IP
😉

Janka, veru kazdy vyuziva dobre pocasie a prazdniny 🙂 Alebo nove mamicky svoje vytuzene babatka 🙂

janka1874
5. aug 2009

kamilecka ja som tak malú opalovala v zime cez okno lebo tiež nás púšťali domov z hraničnými hodnotami

no veru ja budem mať uzlíček zas pred zimou no to bude iná zábava
ako to ináč zvládať ty máš síce o 4 mesiace vňčší rozdiel ako budem mať ja a mierne sa toho obávam lebo mne cez deň moc nemá kto pomôcť rodičia v robote drahý tiež

andrea.m
5. aug 2009

dobre ránko

3 pokus nechce mi pridávať príspevky 😠

konečne prší a chládok.

andrea.m
5. aug 2009

no kde ste všetky. šak počasie o ničom.

dea
5. aug 2009

ahojte........no my sme tiez v tom skvelom pocasi doma 🙄 🙄 uz sme kreslili, s loptou sa hrali, aj okolo stola sa nahanali 😝 😀 no ale do vecera este daleko.......teraz deanka pozera noddyho a o hodinu dufam ze pojde spat 😝

zuzana355
5. aug 2009

ahojte aj my sme doma a je to husté 😀 😀 😀 mam pocit že o chvílku sa preburaju k susedom a tý by z toho neboli velmi nadšený 😀 😀

janka1
5. aug 2009

ahojte zienky, mam na vas otazku, ???
nema z vas niekto , alebo nepozna niekoho kto by koncom leta predaval fajne hrusky na zavaranie????

kami rada ta vidim 😉

edita33
5. aug 2009

caute dievcata,,neviete o nejakej praci vo vasom okoli?som mesiac po materskej,a chcela by som nastupit v septembri do roboty,,som predavacka,,ale nechcem nic velke,radsej nejaku drogeriu,stanok,odevy,nieco v malom,nemam rada velke kolektivy,uz to skusam aj takou formou,lebo kym obeham cele kosice,tak ,,zatial ani urad,ani noviny,a ani internet neponuka nieco ,co by mi vyhovovalo,,a hlavne prac,doba,,tak do tej 18.-tej,,,niesom narocna,vsak???? 😀 😝

beadz
5. aug 2009

ahojte baby, chcela by som sa opytat ci neviete o baby joge v kosiciach ?

zuzana355
5. aug 2009

cafte čo ste dnes porabali take fajn počko bolo vonku 😀 😀
janka nepomožem ti svokrovci síce maju strom až jeden s hruškami ale nie je na nich toho roku velka uroda takže zatial ti nepomožem v tomto

edita no ani tebe nepomožem a vobec nie si naročna len maš deti a potrebuješ sa im prisposobyt 😉 a teraz je to dost tažké si niečo najst budem držat palce.

beadz baby joga neviem nič 😕

janka1
5. aug 2009

zuzana aj tak dakujem 😉
snad sa niekto ozve 🙂

zuzana355
5. aug 2009

tak dufam janka že sa niekto najde. 😉
kočky tak kde ste všetky už spite 🙂

andrea.m
5. aug 2009

tu som práve som dopozerala romantikuš. po 100 rokoch som kuk taký film že rosamunde pilcherová. a robia nam podlahy tak čistý konec. obdivujem toho kamoša jak sa serka s lištami na chodbe.

zuzana355
5. aug 2009

adi aj si si poplakala 😀 😀 a to ešte stale pracuje to sa mu chce ved už je desat a susedia nehundru lebo na nas nadavali aj ked sme o osmej klopkali 😖

andrea.m
5. aug 2009

vrtali sme len do 20.00 potom už len také klopkanie. je tu iba jedna rodina s malým babom (1 rok) okrem nás. tých sme upozornili a oni súhlasili že keby to bolo neunosné a mala nevedela zaspať že prídu povedať a ostatných nerieším pred 22.00.

zuzana355
5. aug 2009

jeeeej adi ty si ešte hore
a už mate hotove 🙂

zuzana355
6. aug 2009

pekne dobré ranko prajeme mala ešte haja a malý je u svokrovcov takže mam ešte veget 😎

andrea.m
6. aug 2009

juuuuj jak ti fajne. filipko neostane bezo mňa u babky ani za svet 😠 tami teraz pozerá TV BEBE a filipko ešte spí.

zuzana355
6. aug 2009

juuuuuuj adi ta viež že fajne bulo 😀 😀 ale malý ostane v pohode dokonca už ani mala nema problém spat u babky ale nikto ju nechce 😅 ževraj je jak čert no neviem.
ja som dnes bola na alergologii tak v oktobri mam ist na testy som zvedava možno som alergická na manželýka tak to bude vážny problém 😀 😀 😀

jeane1
6. aug 2009

zuziii možno sme sa na tej alergologii stretli 😀 😀 ja behám od rána po celej poliklinike koli jednemu receptu net toho kto ti to vypíše všetci beru ruky het 😠

andrea.m
6. aug 2009

zuzka ani Tami nechcú...ani vlastné babky ☹ o Filipka sa trhaju ale on neostane...no pochop.

jeane a čo ti treba predpísať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre