Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lovacka
19. feb 2009

ahojte kosicanky 🙂

jeane1
19. feb 2009

ahoj angličanka 😀 či už ste dom a na slovensku? ako sa máš,dlho si tu nebola

jeane1
19. feb 2009

jéééj a gratulujem k bábu až teraz som si všimla-sorry 😀

lovacka
19. feb 2009

hej hej uz sme davno doma od novembra
ale sme mali tazke vianoce zomrela nam babka 😔 a po vianociach som ja nastupila na pn a bola som v nemocnici mesiac
teraz sme doma a pekne oddychujeme 😀
a vy sa mi tu ako mate

miresta
19. feb 2009

ahojky všetky, tak ja niejak nestíham sem nakukovať, lebo chodím sestre strážiť detičky, a keď som doma, tak roím všetko, varím, periem, pratám, idem na nákup......atď .

Janka 1874 - no ak si to budem vedieť zariadiť, tak sa rada pridám, a ak nie, tak si to všetko vynahradíme keď bude teplejšie na Aničke. To máš inač pravdu, že teraz nám už deťúrence behajú, tak neviem ako to bude v meste. No tak aspoň si užijeme viac zelene. 😀

zuzka 111111 - ako sa máš? Dnes je pekne, no mám toho veľa, idem aj na nákup, aj na poštu, ale nestihám tak, že by sme sa prešli, lebo mám naozaj veľa, ešte musím aj piecť tortu, takže nabudúce. 🙂

lindulienka - ja si postielku tiež požičiavam, takže ti neviem pomôcť.

lovacka
19. feb 2009

dakujeme 😵 v sobotu sme boli na velkom 3D a cakame filipka 😵 😵 😵

jeane1
19. feb 2009

mali ste to veselé to mi je ľuto ale bude veselšie, další chlap 😀 a ako sa cítiš ☹
u nás je stres - chaos 😀 obidvaja ked sa začnu pýtať tak mám hlavu jak melón ale začínam si nejak 🙄 zvykať inak pohoda

lovacka
19. feb 2009

a ty si v praci ci si teraz doma?
no citim sa celkom dobre aj ked vies ako po nemocke sa sledujem ci nekrvacam a kde ma pichne a tak
ale inac som celkom v pohode
aj pohyby uz su cititelne takze super

jeane1
19. feb 2009

ja som doma na dovolenke, 😀

lovacka
19. feb 2009

no tebe je hej
ja som tiez nastupila do prace ale po mesiaci som musela ist na pn 😔 takze som bola sklamana ale co uz

jeane1
19. feb 2009

to neva zachvíľu budeš domka makať pri malom Filipkovi 😀 ahej mi veľmi není nám v práci skrátili týžden na 4 dni takže mám viac voľna a menej manny 😲

lovacka
19. feb 2009

aha tak to nie je dobre teda
a kde ty pracujes?

jeane1
19. feb 2009

vo výskume som chemička

lovacka
19. feb 2009

nejako je tu ticho na tomto konovi kde su vsetky stalice?

cka
19. feb 2009

ahojte kocky...pripajam sa k Vam, kosicankam 🙂)

kamilecka
19. feb 2009

Ahojte

Lovacka 🙂 ty si sa fakt riadne dlho neozvala 🙂 Hlavne ze ste ok a aj maly nezbednik v brusku 🙂

Yesno no veru chystam sa,uz som nebola u kadernicky tak dlho ze ani neviem ci ma este niejaka pozna,ale si hovorim ze som tucna tak nemusim byt aj sakreda 😀 😀 😀 no nieeeeeeeeeeeeee

kamilecka
19. feb 2009

Sme boli dnes v MC a Davidko mi nechcel ist domov,to bolo placu 🙂 asi preto ze tam bol jediny chalan a same baby okolo neho 🙂 tak si myslim a dufam,ze bude rad chodit aj do skolky 🙂

yesno22
19. feb 2009

Jani, gratulujeeeeeem 😵 😵 😵 a drzim palce, mali ste to tazke ale uz bude dobre...len sa pekne opatruj a oddychuj, veru sa este naskaces a nabehas okolo drobca 🙂

Kami...tak ked ty si tucna tak ja som potom co??? 🙄 😀 😀 😀 ...a krasne sme vsetky zaradom 😉

zuzpidka
19. feb 2009

ahojte. trošku som vás prečítala. Rastík mi ešte spinká a ja popíjam čajík pri PC. 😉

lovacka
19. feb 2009

ahojte babulky
kami ved ty ma mozno este aj dobehnes mozno.mame termin presne o mesiac po sebe ja mam 19 juna aj ked podla sona mse o dva dni vacsi takze termin sa posuva okolo 16 juna presne na moje narodky 😵 😵 uvidime ako filipko vydrzi v brusku

yesno22
19. feb 2009

Jani...ty mas narodky 16.6? ja tiez 😵

kamilecka
19. feb 2009

Janka aj mne sa to posuva 🙂 Prvy krat bolo 21.jula,potom uz 20teho, teraz 19 🙂

zuzka111111
19. feb 2009

ahojte v prvom rade lovacka gratulujem ani som nevedela ze si tehu suuuper 😀

ked ste tu preberali skolku tak co som dnes pocula tak to bolo akoze neskutocne kamoska volala segre ze si jej mala v skolke zlomila ruku a nikto si to nevsimol prosim pekne ked revala tak ju napomenuli nech je ticho a co ja viem co vsetko sa konalo ...kut a pod ... az na druhy den ked sa jej stale stazovala ze ju bolka ruka s nou sla k lekarke a ta jej oznamila ze jej dcerka ma zlomenu ruku ...a tu na tahanovciach na cinskej tiez kamoske zavolali do prace ...ze im usla zo skolky jej dcerka ze ju jedna nezbednica nahovorila a usli tak uznajte 😠 😠 😠

janka1874
19. feb 2009

no zuzi snáď to nie je na tej istej škôlke kde ide lilka

lovacka ahoooooooj

miresta nech už máme teplo však

jeane1
20. feb 2009

dobré ránko 🙂 všetkých som vyprevadila do školky do školy a zasa budem samka 😢 ale idem ku kozmetičke tak trošku mi ubehne den bez deťureniec 😀

zuzka naša peťka v školke naskočila na žehliacu dosku ale žiaľbohu bola otočená opačne,nechci vedieť ako sme to predýchavali ked nám oznámili v školke tuto správu 😖

andrea.m
20. feb 2009

ahojte košice

lovačka blahoželám k Filipkovi 🙂

yesno ja pre zmenu oslavujem 19.6 ale ani radšej nevravím koľké lebo zž som starááááááááááááá ☹

zuzka no to hádam ani nemyslíš vážne s tou škôlkou 😠 by som vraždila 😠 😠 😠

čo sa týka hmotnosti a účesu.....no coment

janka1874
20. feb 2009

Ahojte dnes tu je nejako mŕtvo
no vonku je riadna kosa síce svieti slniečko ale je dosť chladno

smudlinka19
20. feb 2009

ahojte babenky....pridávam sa k vám prvý krát....dnes je vonku krásne len keby bolo aj teplejšie... 😀 😀 😀

andrea.m
20. feb 2009

ahoj smudlinka vitaj medzi nami. napíš nám niečo o sebe 😉

a vítam aj cka...ráno som zabudla 😉

kamilecka
20. feb 2009

Ahojte

Ahojte aj vsetky nove mamicky 🙂 Dnes je fakt pekne,aj vcera bolo,ale fakt ze este dost zima,aspon nas vcera dobre vystipalo 🙂

Zienky nestraste so skolkami,ja som dala Davidka od septembra a vy take horory tu pisete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre