Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

yesno22
22. feb 2009

Jakubko vsetkym dakuje 🙂

kamilecka
22. feb 2009

Vsetko najlepsie Jakubkovi 🙂 dodatocne 🙂

dea
22. feb 2009

Ahojte..............

Jakubkovi prajeme tiez vsetko naj 🙂

yesno22
22. feb 2009

dakujeme 😵

janka1874
23. feb 2009

Dobré ránko
no toto počasie je fakt akurát tak na migrénu a depku keby aspoň poriadne nasnežilo ale toto sa zas ako dlho udrží jeden deň?

dea
23. feb 2009

ahojte............tak my ideme akurat von.......deanka sa chce ist hrat do snehu 😝 😅 mne sa velmi nechce.......ale aj nakup musim ist urobit, tak aspon zabijeme 2v1 😝

andrea.m
23. feb 2009

s migrénou sa pridávam, deoku našťastie nemám akurát mam nachladenú Tami takže veselo

janka1874
23. feb 2009

no super adi tak migrénujeme určite my dve a neviem kto sa ešte k nám pridá

zuzka111111
23. feb 2009

ja sa nepridam mam s migrenou svoje skusenosti brrrr 🙄

no my sme nachadene vsetky tri.....takze sankovacka nehrozii

majka35
23. feb 2009

ahojte ... moja spí, boli sme von, krásny sneh tu na KVP a ešte stále sneží ... 🙂

adrica
23. feb 2009

Ahojte maminky.
Mam na Vas prosbu ohladom vyrobne torticiek.
Ak Vas nieco napadne, tak mi prosim Vas mozte dat info do IP. 🙂

Inac u nas tiez navalilo kooooopec snehu, teda konkretne na Furci.

Vopred dakujem.

nezabudka84
23. feb 2009

Monika dakujeeeem , a gratulujeeeeeem k tehotenstvu!Nech je sto krat lepsie ako prve 😀

janka1874
24. feb 2009

Dobré ránko ako vidno že sú prázdniny je tu nejako prázdno

yesno22
24. feb 2009

ahojte...vonku je super 😵 Jakuba som najprv cukrikom musela uplatit, aby sa vobec nechal obliect a potom zase aby isiel uz konecne domov 😅 ... ale uz by mohla prist jar 😉

andrea.m
24. feb 2009

my sme ešte vonku neboli ale cgystáme sa poobede na malú prechádzku. Tami je nachladená tak to nechcem veľmi preháňať.

majka35
24. feb 2009

ahojte ... my sme už aj snehuliaka postavili a konečne spíme... 😀 😀 mama si aspoň kaveju môže dať... 😝

janka1874
24. feb 2009

majka to máte dobré že snehuliaka my sme sa síce vytrepali so sánkami ale po sneho blate sme sa prechádzali tu dole v meste už zas snehu niet to je na nervy toto oničom počasie

andrea.m
24. feb 2009

ja osobne radšej dva metre snehu než toto čo je vonku dnes 😖

janka1874
24. feb 2009

no veru veru adi ja tiež hovorím neni problém sneh ale poriadne nie toto čo je teraz vonku mokré nohavice od blata ☹

majka35
24. feb 2009

my na KVP máme oproti vám výhodu, že nám tu sneh stále drží ... aj keď Barborka tiež dnes spadla do blata ... ale čo by to bola za prechádzka, keby sme sa nevrátili domov špinávé jak prasiatka ... 😀 😀 😀

miresta
24. feb 2009

ahoj holky, tak dlhšie som sa neozvala, minulý týždeň ma skoro celý zapratala sestra do stráženia detí, a tento zase doma trebalo niečo, zajtra ideme na očkovanie, tak dúfam, že nedostane teploty.

zuzka - tak sa rýchlo vyliečte, aby sme sa šli poprechádzať.

janka- príď k nám ak sa chceš sánkovať, u nás na kopci je ešte toľko snehu, že to tu vyzerá na lyžiarsky zájazd - plno detí a puberťákov na saniach a lyžiach. 😀

janka1874
24. feb 2009

miresta no ani sa nečudujem že to tam máte ako na lyžaráku my sme hneď pod kopcom a tu sa akurát na blate môžme sánkovať 🙂 🙂 🙂 🙂

ženy neviete mi niečo poradiť na krčné uzliny nejako sa stále neviem dostať z bolesti hrdla a už som si nahmatala zdurené uzliny a moja dr. je ako pribrzdená tak ku nej sa mi moc nechce bola som ani nie pred mesiacom a dala mi akurát atb a bolo a bežné kvapky a cmúľacie sukríky mi už nepomáhajú ☹ ☹ ☹ ☹

zuzka111111
25. feb 2009

zenyyy potrebujem tortuuuuuuuuuuu pre nelly oslavu sme museli presunut skor a nemam ani miestnost ani tortu ani darcek hruuuuza...... 🙄

kde okrem aidy mi urabia za týzden tortu???? 😅 🙄

janka1874
25. feb 2009

Ahojte to ste fakt všetky mimo Ke alebo čo 😀 😀 😀 😀

martinabarak
25. feb 2009

Ahojte.
Zuzka, fakt vyborne torty robia v cukrarni na jazere. Nepoznam dobre jazero, ale je pri nejakej ZŠ popri vode.
Moj bratranec, ked sa zenil, tak mu tam robili aj kolace aj torty a boli nadherne a vyborne...... 😝

mystery7
25. feb 2009

ahojky kocky,
dlhsie som tu nebola 😉

mozete mi poradit? Poznate niektora Mudr. Rusenovu a Stasovu? Robia v Tip-tope. Ake su to doktorky? Zhanam doktorku pre nasho maleho, ked sa narodi. A ony dve su najblizsie. Pripadne mi este nejake poradte. Dakujem 😉

martinabarak
25. feb 2009

Ahoj Mystery, ja chodim ku Kovacikovej na Tatranskej, to je blizko tip-topu.....a je velmi dobra...

simka9122008
25. feb 2009

Mystery ja chodím z obidvomi deťmi k Dr.Rusenovej a je fakt dobrá a strašne milá na deti

monika1
26. feb 2009

Ahojte 🙂
ako sa mi mate?
my sme vcera absolvovali prve strihanie Adamka u kadernicky Evky tuto z MK no bola trosku sranda 😅 maly sa desne bal ale evka je strasna sikovnica a odniesli sme si domov nove dieta 😀 no nezvyk teda ze ma kratke vlasky ale dorastu 🙂

nezabudka dakujem 😉

martinabarak aj my sme mali kolace aj svadobnu tortu z tej cukrarne pri jazere,bola fantasticka,odporucam 😝

norik1
autor
26. feb 2009

Ahojte mamusky 🙂

Zuzi Sasenkat teraz davala tam Saske na prve narodeniny robit tortu tak Sasi, zreferuj ako si bola spokojna 😵 Moja svagrina tam dava na vsetky oslavy robit torty aj kolace uz 5 rokov, aj nas maly mal na krstiny toru odtial 🙂 odporucam jogurtovu plnku s cucoriedkami, je skvela 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre