Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lovacka
20. máj 2009

jani v pohode 😉

kamilecka
20. máj 2009

AHOJTE

Mandyk ja som 32tt 🙂 Janka niejako nemas prehlad 😀

janka1874
20. máj 2009

kamilecka to už?
mne totiž neukazuje vaše tt v pase (síce neviem prečo) veď to si len nedávno tu oznamovala to tak letí čas? fu ha nejako mi uniká život či čo

kamilecka
20. máj 2009

Jani v pase ukazuje len TP, tu vedla nicku ukazuje kolko mas deticiek a v ktorom si tt 🙂

No veru leti to riadne,teda aspon pre mna,to je tym ze uz mam Davidka a ten stale nieco vymysla 🙂 Vy sa ako mate?

janka1874
20. máj 2009

no kamilecka u mňa už asi začína tehu demencia alebo by trebalo zájsť k očnému bože ale som slepúch tak a ja že čo mám ja s tým netom čo dodať 😀 😀 😀 😀 😀

ale ďakujem aspoň som sa zas niečo naučila 😅

a možno aj mne to preto tak šialene letí lebo pri malej si to nejako nestíham uvedomovať a hlavne teraz v tom teple

sasenkat
20. máj 2009

janka, ic si z toho nerob, ja som si to tiez vsimla az po tom ako to napisala kami
.... a to ani tehu-demenciu nemam ... mozno z tej dlllllhej "dovolenky" 😀 😀 😀

zuzka111111
21. máj 2009

ahojte... dievcata ... no janka ved aj ty uz 16 T boze a to sme nedavno kecali ze ti to meska...a janka uz vyzera ako tehulka som to minule zhodnotila uz sa brusko vytlacilo vonku 😀

tak to stretko uz teda dajme na nejaky termin ... len dat nejaky normal cas.. co tak hned v pondelok???

simka9122008
21. máj 2009

Ahojte baby, už ste boli niektorá na trhu, čo tam majú

janka1874
21. máj 2009

simka na akom trhu?

ja súhlasím čo tak v pondelok okolo 15-tej to snáď už budú všetky detičky hore pred detským areálom na Aničke
čo vy na to?

simka9122008
21. máj 2009

No mne to vyhovuje, ten pondelok
Jani , no ten trh na dominikánskom

miresta
21. máj 2009

ahojky kočky, idem si vás prečítať. dlho som nebbola.
Simka - písala som ti do 90 dňovky.

miresta
21. máj 2009

simka - ja som zatiaľ tento rok nebola, ale myslím si že to tam musí byť už pestré. Chodím skôr ku Astorke, lebo tam mi býva mamka. A tam je niektoré dni naozaj pekne. Jasa teším na júl, to už bude všetko...mňam , mňam.

janka- takže už vidno tvoje tehulkovanie, tak super. Mne býva ešte zle sem tam, a zhodila som dva kilá, tak ma to teší. 😀 Aj v prvom tehu, som prv zhodila a potom pekne nabrala.

Inač stretko by mi vyhovovalo v ten pondelok, len neviem ako na tom budeme. Máme ísť v pondelok akurát na kontrolu, ak bude všetko o.k. tak by sme došli. Ak nie, tak radšej nie, aby sme vás nenakazili. 😉

janka1874
21. máj 2009

no veď miresta aj ty už máš 11tt šialene ten čas letí
ja si už teraz pripadám ako balón a na váhu radšej neleziem 😀 😀 😀 😀

veru taká fajna zeleninka z trhu mňam ale ja čakám na čerešne už viac ako mesiac 😀 😀 😀 😀

no tak už len sa popridávať aby nás bolo hojne 😀

andrea.m
21. máj 2009

teraz sme prišli z vonku. bože to je hic 😝 a my pod strechou....pomóóóc skapem tuuuuu.

janka1874
21. máj 2009

adi poznám aj my sme pod strechou 😀
prídeš na stretko v pondelok?

zuzka111111
21. máj 2009

hura konecne som pridala par fotiek kuk ak chcete https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mandyk
21. máj 2009

no som rada ze ste ma tak pekne privitali. ALe nezavidim Vam , v lete s bruskom. Ja uz mam teraz dost. Ventilator na plne pecky a to este nie je ozajstne leto.Uz nech to mam z krku.. 🙄
Kedy bude poriadna burka? 😀

miresta
21. máj 2009

mandyk - tak ja sa nesťažujem, lebo mne taký termín porodu vyhovuje, ja budem v lete ešte len vyzerať že priberám. 😀 A pri prvej bolo výborné, že sa narodila v zime, aspoň mne to tak vyhovovalo. Ale tebe nezávidím rodiť v najväčších horúčavách. A čo tak dať si foto? 😉

miresta
21. máj 2009

zuzka 111111 - fotky sú krásne, ale ti vyrástli tie deťúrence. /plne sa zmenili odkedy som vás videla naposledy.

andrea.m
21. máj 2009

zuzi pánečku aké sú veľké tie tvoje slečny. Lilka sa podobá úplne na teba a Nelly neviem na koho.

janka rada by som prísť.

jeane1
21. máj 2009

Adi Nelly je čistý ocko 😀 nech to majú podelené 😵

lovacka
21. máj 2009

ale to tu riadne flakate kosicanky 😝

jeane1
21. máj 2009

horúúúúúúco lovačka horúúúco 😀 😀 asi sa každý chladí 🙂

lovacka
21. máj 2009

no asi jeane
mas pravdu ja vonku ani nevychadzam kedze v dome mame chladnejsie ako vonku cca asi o 10 stupnov.ja uz len cakam na ten den D a potom nas tiez asi dnu nikto nedostane

andrea.m
21. máj 2009

no dneska bolo na zdochnutie 😝

janka1874
21. máj 2009

presne to aj ja hovorím lilka na maminu a nelly je tatikova 😀 😀 😀

no ja som na tom podobne ako miresta aj keď teraz mi nejako skôr vybehlo bruško ale zatiaľ pohoda a to dnes teda bolo fakt počko rovno na kupko

tak čo hovoríte na ten pondelok príde niekto?

norik1
autor
21. máj 2009

Cafte maminky, ja v pondelok nemozeeeeeem 😢 , musim ist dopratat byt po babke lebo sa ide prenajat - nech sa plati pekne sam, rok a pol sme to tahali my a byt bol prazdny....aj dnes som tam bola cely den, hrabala sa v starych fotkach a papieroch.... zvlastne ze po cloveku zostane par receptov, hrba fotiek a par sosiek na policke.... hmm babka je este medzi nami len je v penzione lebo uz sa nedokaze starat sama o seba a nebyva v KE...

...ale ak to bude v pondelok, potvrdte, nech dam aspon vediet Zuzke 😉

zuzka111111
21. máj 2009

dakujem dievcata ale zaujimave je ze ak zoberiem svoju fotku ked som mala a stevovu tak lilka je uplne maly stevo a nelly cela ja ked som bola mala....a teraz kazdy inak povie ..ale to je asi vsade tak.

a dnes sme boli az o pol stvrtej ale hrooozne bolo teplo a nelly v piesku sedela a na rukach jej vybehli take cervene bodky teraz neviem ci zo slnka ci z coho 😕

tak teda kto moze v pondelok???? ja mozem o tretej super ak by sme prispali tak prideme neskor ale o 3 stihame

dea
21. máj 2009

ahojte........ja nic nestiham, som bola v presove, aj zajtra idem......vcera som piekla dalsiu tortu 😝 😀

zatial nemam nic na pondelok, tak rada pridem 😉
fotky z londyna vam tiez az neskor ukazem, lebo fotak ostal v londyne 😝 😝 som ho zabudla na okne 😅 😀

tu je foto vcerajsieho vytvoru.......nic moc, ale potesila 😉
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30442510&...

jeane1
22. máj 2009

tak mi v pondelok dojdeme,len neviem kde 😀 ked som dobre čítala tak pred areálom na Aničke 😅 budeme mešať tak polhodinku lebo ja o tretej len domov dojdem z práce 🙂

a dnes ideme do delfínika ide niekto či tam budeme sami 😢počasíčko zatiaľ vychádza ani moc horúco nieje,uvidíme čo bude poobede

zuzka možno to boli iba potničky 🙂

norik ako pripravená do práce?? 😀 psychicky aj fyzicky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre