Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
22. jan 2009

oraia vitaj my sme z furče 😉

andrea.m
22. jan 2009

zuzi nezapísala som ho. boli sme sa tam pozrieť a filipko skonštatoval že to isté robia v škôlke na muzikalovej prípravke. a nebol tam ani jeden chlapec tak to ho úplne odradilo. začínam ale šmírovať po nete po nejakých krúžkoch lebo viem že to teraz treba nahlásiť aby od septembra mohol chodiť.

norik1
autor
22. jan 2009

Ja uz som pisala mail do tych jasliciek na Humenskej, od septembra budem musiet makat a ak tato blba kriza nezduchne tak asi aj skor.... 😠

jeane1
22. jan 2009

Ja by som na buducu stredu tiež došla do delfínika ak by ste prišli 😀 malej sa veľmi páčilo a už ani nechce do školky že tam bolo lepšie ako v školke mi dnes hovorí 😀

sasenkat
22. jan 2009

ahojte

v Delfiiku bolo fakt pekne

yvka ved sme boli dve co za nasimi kockami skoro cely cas behali 🙂 ale super ze sa hrali a pacilo sa im
krasne oslavy - aj nas cakaju 🙂 🙂 🙂

majka35
22. jan 2009

ahojte ... jeane, napíš mi, prosím ťa tvoje tel.číslo do IP, Barborka sa mi hrala s telefónom a neviem ako sa jej podarilo zmazať mi pol môjho telefónneho zoznamu 😠 no a kedy prídeš na kaveju, šak tak ďaleko bývaš, že až ... a ty Adi si tiež sľubovala 😎 no a o Curly ani nehovorím, keby som ju včera nestretla, tak ani neviem, že žije ... 😲

sasenkat
22. jan 2009

dnes som pozerala na STV2 taku relaciu Mama to vie najlepsie /repriza zo vcera/ a okrem inych veci tam hovorili aj o teplote u deticiek a ine zaujimave veci
🙂 🙂 🙂

sasenkat
22. jan 2009

joj norik tak ty uz budes tazky makac

tak dovtedy musime vyuzit cas na plavanie a kocikovanie 😉

kamilecka
22. jan 2009

Ahojte

Sasenka aj ja som to pozerala vcera a dobra relacia 🙂 len akurat ze to davaju raz za dva tyzdne,mohli by aj castejsie 🙂

Oraia ved ty si tu us paru krat pisala vsak?

dea
22. jan 2009

ahojte............tak fotky zo stretka ste pridali pekne...dufam ze na dalsi tyzden sa aj my k vam pridame 🙂 musim deanke trosku zmenit denny rezim.........resp. uz druhy den sa o to pokusam 😝

zuzka111111
22. jan 2009

ahojte
tak dufam ze aj nam sa podari prist dufam zzdravie dovoliii aj to cvicenie by som skusila ale s dvoma to asi nezvladnem 😒 a nebude tam vela mamiciek ked je tam to cvicenie???? vcera tam bol niekto ets eokrem Vas???

dea
22. jan 2009

a to cvicenie je v ktore dni??????

lindulienka
22. jan 2009

Ahojte,
SASENKAT - dakujem za tip na dobru relaciu, uz som si ju stiahla, ked budem mat cas, tak si to pozriem 🙂
ZUZKA111111 - na to cvicko som sa bola len raz pozriet,cvicil tam 1 otecko, 2 mamky a cvicitelka ... takze tam bolo dost volneho miesta 🙂 . A vies ako to chodi ... my si sice zaumienime, ze nase deti pojdu cvicit, ale co ked sa im nebude chciet? Tak v tom pripade zostaneme v herni 😉
DEA - cvici sa vo stvrtok od 17:00-18:00

dea
22. jan 2009

no stvrtky nam velmi nevyhovuju...........to som skoro stale v presove v robote namiesto muza 😝

mukky
22. jan 2009

ahojte...ale ste sa rozpisali 🙂 no budem Vas musiet precitat ako sa dari 😀

mukky
23. jan 2009

no super ja som bola v Miskolci a vsade som ten nutrilon s mojim drahym zhanala 😠 a pritom ho mali vsade 😲 nie len v lekarnach ale aj v obchodoch v potravinach,v dm........................az dnes som sa dozvdela len ze sa to volalo nutricia tusim,,a to bolo ono 😢 no nic uz..................................................................................je tam vsetko ovela lacnejsie a nepotrebujeta vediet madarsky 😀 vedie aj po anglicky dobre a su tam 3 velke obchody a to je samooobsluha...uz aj ako tehotna som tam chodievala,no som nezmar..o 8mej rano sme sli a o o 20tej prisli 😀 😀 manzel nevladal ked ja som bola uz asi v siedmom mes ci 8mom a ja jak srnka po obchodoch 😀 no a potraviny ani nehovorim a cesta trva hodinu len 🙂 a mame aj pekny vylet,,,,no len minule mi bolo strasne smuno lebo som nemala drobceka pri sebe ale bol s mojou mukky-mamkou 😀

jeane1
23. jan 2009

dobré ránko 🙂 majka poslala som ti a budem rada ak sa stretneme , si na tom lepšie ako ja ja som Janku nestretla snád od novembra 😠 .Barborka kde teraz chodí do školky lebo u nas to už prerábaju vo veľkom

majka35
23. jan 2009

na Čordákovú ... 🙂

ahojte ´všetky ... 😅

jeane1
23. jan 2009

to máš dosť od ruky ☹

majka35
23. jan 2009

nie ... ja som práce Cottbuskú mala od ruky, teraz to mám oveľa bližšie ... 🙂

jeane1
23. jan 2009

to hej ale čo tota školka čo je pod vami pri balle

majka35
23. jan 2009

aha ... myslíš Hemerkovú? ... tak to je škôlka a tam už musí vedieť chodiť bez peľušiek a tety z jasieľ sú také zlaté, že ju nechám do troch rokov u nich ... Barborka je s nimi spokojná ... a na Hemerkovú pôjde až od troch rokov, už som jej tam dala prihlášku ... 🙂

jeane1
23. jan 2009

jáááj takže na tej čordákovej su jasle? 😕 😀 a to tie čo ste do nich chodili sa tam presťahovali? ale tam boli

yvka
23. jan 2009

Ahojte,
lindulienka: ja by som v utorok doobeda prišla do delfinka. No teda ak malinká nebude spinkať.

sasenkat: ďakujeme, dúfam že celá oslava dopadne dobre. No na naše dievčatká musíme ešte dávať pozor. Ale boli strašne zlate. Dianke sa velmi páčilo.

zuzana355: Dianka je taká spachtoška. Spinká ešte 3x denne. Ide síce spinkať o 19:00 -19:30 hod. ale zobúdza sa tiež o 7:OO alebo skôr. Ale niekedy aj pospinká dlhšie ale to je málokedy. 🙂

majka35
23. jan 2009

áno ... 🙂

majka35
23. jan 2009

má rada veľmi Anežku, Agátku už menej, ale s Anežkou by zostala aj celý týždeň ... 😀

janka1874
23. jan 2009

Ahojte
tak ako som čítala tak to cvičenie je pre detičky od 2 rokov tak to asi nie je pre nás ☹ ale na tretko prídeme radi ak bude no nie veľmi doobedu to spinkáme

simka9122008
23. jan 2009

Aj my sa pridáme na stretko ak nám do toho niečo súrne nevletí 😒

tini
23. jan 2009

Kosicanky, viete mi poradit, kde presne v KE sa da kupit sedatko na WC pre maleho? Nocnik u nas nefunguje 😠 Chystame sa domov v aprili, tak nech mi nasi vedia kupit. Dakujem! Nora, rada ta uvidim po skoro 13 rokoch 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre