Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
23. jan 2009

jaaaaaaaj nedochádza niekto stojí na kábly 😀 😀

andrea.m
23. jan 2009

u nás to ide furt.deti v detskej jim jam v obyvke ale ked prepnem hned dohnu že "mamiiiiiiiiiiii čo si nám prepla"

zuzana355
23. jan 2009

tak ty fičíš na jim jame 🙂

andrea.m
23. jan 2009

ja nie. ja na koni a skype. moje deti to maju ako zátišie,ale počúvať musím. aj ked toho týždňa som jim jam stopla lebo sú ms europy v karsokorčuľovaní takže väčšinou pozeráme eurošport.

zuzana355
23. jan 2009

takže si chcela byt krasokorčuliarka hmmmmm adi ty sa nezdáš 😀

andrea.m
23. jan 2009

no ja to veľmi rada pozerám a takého jouberta alebo vernera žerem 😉

škoda len že sú zasraní a zadaní 😒

andrea.m
23. jan 2009

a veru chcela. ale v dedine na potoku som nemala šancu.

zuzana355
23. jan 2009

adi ved ešte nič nie je stratené 😉

andrea.m
23. jan 2009

😀 😀 😀 si vieš predstaviť mňa na korčuliach 😲 to by len mal svet zábavu. je to krásny šport ale veľmi nespravodlivo hodnotený.

zuzana355
23. jan 2009

no ja si to tiež občas pozriet ked mangel nie je doma jeho to velmi nebaví 🙂

andrea.m
23. jan 2009

tak ja mam na to vyhradené 2 týžne v roku. jeden v januári vtedy sú ms europy a jeden v marci vtedy sú ms sveta. a celý rok nech si family kuká čo chce ale toto sú moje týžne. vtedy nevarím,nepratám nič len pozerám.všetko ide bokom.

zuzana355
23. jan 2009

fíha adi a to varí mangel aj pratá aj všetko tak potom ho pošli aj k nám ja tiež budem kukat 😉

sasenkat
23. jan 2009

jaka1874 tak uz aj vy zacinate chodit?

tak to mame rovnake srandy - sandry doma 🙂 🙂 🙂

veselo je teraz, ale mne sa to strase paci 🙂

sasenkat
23. jan 2009

na najblizsom stretku uz budu nase bambule spolu behat ... a prida sa aj Dianka

sasenkat
23. jan 2009

dovtedy maju domaci trejning

mukky
23. jan 2009

my chodime roky rokuce do leziacej bosorky jedavat a velmi fajn varia,ale hore po schodoch je to to iste len trosku ine sedenie a nizsie ceny ako dole schodami ked sa ide 😝

ludka79
24. jan 2009

dobre ranko vsetkym,
Nori rozhodni kedy bude dalsie stretko...ty si taka dobra organizatorka 🙂
mi mame chvalabohu po horuckach dnes som sa po troch nociach aj vyspala 🙂 ale ziaden zub...tak neviem co to bolo....

janka1874
24. jan 2009

sasenkat no to neviem či sa do týždňa budú už tak púšťať ale nič nie je nemožné veď moja už mala rok tak by sa patrilo už sama chodiť
no kedy bude to stretko? ale pre nás pripadá do úvahy niekedy poobede

andrea.m
24. jan 2009

janka1874 patriť by sa partilo ale takej mojej Tami to trvalo rok a pol kým sa sama pustila 😖

Ivankovi (danka2) všetko najlepšie k 2. narodeninám a Timkovi (erika153) všetko najlepšie k meninám 😀

ludka79
24. jan 2009

ahojte,
dnes sme zistili ze mame sietu chorobu http://www.alinka.sk/siesta-choroba-exantema-su...
dnes sa nam objavili vyrazky....
stretko nam vyhovuje kedykolvek od utorka...tesim sa na stretnutie s vami a deturencami 🙂

simka9122008
24. jan 2009

Jéééééééééééééééj Dani tak vy dnes oslavujete supeeeeeeeeeeeeer všetko naj Ivkovi
A tiež Timkovi k meninám

majka35
24. jan 2009

ahojte ... aj my prajeme oslávencom všetko naj, naj, najsamlepšejšie ... 🙂 🙂

zuzana355
24. jan 2009

Oslávencom prajeme všeeeeeeeeetko najlepšie hlavne nech ich rodičia počuvaju 😉
Ludka snát to už bude Ok aby ste prišli na stretko už nemáte teploty tak to je fajn.

janka1874
24. jan 2009

adi ďakujem za podporu 🙂
oslávencom všetko naj naj naj aj meninovým a aj narodeninovým

norik1
autor
24. jan 2009

Takze dohoda je ze UTOROK DOOBEDU - my ale asi neprideme lebo musim ist pratat s mamou babkin byt a mama si zobrala volno z prace....kebyze sa to zrusi/ prelozi, ideme na stretko 😉

No tym padom ostava poobedne stretko, skusime teda ten stvrtok? maminy s väcsimi deturencami mozu ist pocvicit a my ostatne poklabosime... vyjadrite sa prosim, ci vam vyhovouje stvrtok alebo ta povodna streda...

zuzana355
24. jan 2009

no mne by vyhovovala tá streda poobede ale prisposobýme sa ak by vačšine vyhovoval štvrtok doobedu nemožme
🙂

jeane1
24. jan 2009

no aj mne by vyhovoval ten štvrtok /prišla by som aj z Dávidkom/, ale jednoznačne poobede kedže "ešte" pracujem 😀

andrea.m
24. jan 2009

janka ved ja som to nemyslela zle 😖 ja len aby si vedela že nie si sama čo ma pohodlnú madam doma 😉

na štvrtok zatiaľ nemáme nič tak by sme došli 😉

janka1874
24. jan 2009

adi ja viem že si to nemyslela zle 😀 pohodička
no my doobedu v žiadnom prípade a poobede kľudne môže byť štvrtok

lindulienka
24. jan 2009

Ahojte,
chvilku som tu nebola a vys te si toho stihli tooolko popisat 😀

ZUZKA355 - dakujem za tip, uvidim kam sa vyberieme, zatial sme sa nerozhodli 🙂

MONIKA 1 - cvici sa tam na takych penovych "skladackach", detom z toho staviame rozne prekazkove drahy, podliezaju to, chodia po tom ...; hrali sme sa aj s loptickami, kt. sme kotulali cez "tunel", skakali sme na trampoline, triafali kuzelky ... nemali sme nejak vopred urcene, ze co budeme robit, riadili sme sa detmi, ich naladou a podlka toho sme im vymyslali rozne hry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre