Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lindulienka
3. máj 2009

Ahojte,

dakujem za tipy na detske ihriska ...
My sme Sasku zapisali do skolky v marci, este nastastie mali volne miesto ... nastupuje az v januari 🙂
Majte sa krasne

ramzesa
4. máj 2009

Ahoj maminky 🙂.
Téma škôlky? Tak my bývame na Kuzmánke a tú su fakt všetky škôlky preplnené. Takže zatiaľ nemáme žiadnu, keď tak až od 2010 🙄 . Takže asi ostanem rok doma alebo uvidím, či sa náhodou niečo neuvolní počas roka :-P. Ale nevyzerá to ružovo 🙄 . Už som sa dosť nazlostila preto, hlavne preto, lebo je fuk, či som alebo nie som z obvodu 🙄 . Keď dojde niekto skôr z Furče alebo z KVP alebo je fuk skadiaľ, tak má predo mnou prednosť 🙄 . No čo už, nebudem si ničiť preto zdravie 🙄 .

andrea.m
4. máj 2009

ja bývam na kežmarskej a problém zo škôlkou som zatiaľ u nikoho v oklolí nepostrehla. myslím problém v zmysle nedostatku miesta. v okruhu 1 km je tu 5 MŠ mirka nešpora,kežmarska,šafarikova,humenska a trebišovska. Filipka som zapisovala na poslednu chvíľu v septembri 2005 a nastupil ov 1.oktobra 2005. s tami som bola na zápise minulý rok...mala nastúpiť od dnes ale potom som to preložila na september. a ide hned od začiatku na celý deň.

zuzka111111
4. máj 2009

ahojtew skolka...tak ja osm nestihla zapis a uz povedala ze smola tak sme isli s jednym panom dolezitym do skolky a zrazu miesto bolo len nam dala uz prihlasku aj pre nelly 😝 a stevo este doteraz neodniesol tie prihlasky tak dufam ze si nas bude pamatat 😠 sa spolahnut na chlapa 😠 a inaqk to deti idu na par hodin ci na cely den alebo ako??? si neviem predstavit co to tam bude lilka vyvadzat ☹

andrea.m
4. máj 2009

ja davam tamarku bez milosti na celý deň. aj filipko tak bol a dobre. ráno trošku povystrájal a potom sa tam pekne vyhral.

lovacka
4. máj 2009

to aby som uz nasho filipka nahlasila aj ja do skolky 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
4. máj 2009

lovi no najvyšší čas 😀 😀 😀 😀 😀

ramzesa
4. máj 2009

Tak to máte super s tými škôlkami. No uvidím, čo bude v septembri. 😕
lovacka, určite by som si podala tú prihlášku hneď ako to bude možné :-P , hneď po pôrode, keď budeš vybavovať rodný list 😀

janka1874
4. máj 2009

no asi to tak aj ja pri druhom urobím pri malej budem mať asi riadnu fušku kým nájdem skôlku kde ju vezmú

andrea.m
4. máj 2009

janka po sídliskach nezvykne byť taký problém ako v meste. stačí ked vymákneš zápis a mali by ti ju zobrať.

janka1874
4. máj 2009

no uvidíme ja ju totiž chcem zapísať ku našim na terasu tak sa pôjdem opýtať že čo a ako a kedy je zápis a podobne vôbec nemám šajnu ako postupovať

andrea.m
5. máj 2009

zápisy bývaju v marci. ak myslíš zuzkin park tak tam chodí kamoškin synator čiže ked bude zápis dam ti vedieť. podľa všetkého bude sendy spolužiačka s kamoškinou emkou 😉

miresta
5. máj 2009

Ahojte baby, tak ja som tu už teda dlho nebola. Pozerám že zápisy do škôlok sú na téme. Moj manžel akurát od zajtra by mal prerábať školku na Kuzmanyho ulici , tak neviem ako to tam bude.

A mám novinku, neviem či ste si všimli, ale pridala som sa ku tehulkám. 🙂

jani - takže moje obavy sa naplnili, som v 7 týždni, ale termín mi ešte neurčila, zajtra idem na kontrolu, tak dám vedieť. 😉

dea
5. máj 2009

Miresta blahozelameeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

miresta
5. máj 2009

dea - ďakujem

zuzka111111
5. máj 2009

mirestaaaaaa tak mala si dobreho tusaka gratulujeeeeeem

to mate s jankou rovnake aj prve rovnako stare aj druhe asi budu 😀

lovacka
5. máj 2009

jej dalsia tehulka tak pekne tehulkovanie prajeme 😉

janka1874
5. máj 2009

jeeej miresta mám parťáčku supeeeeeer 😀 😀 😀 😀 gratulujem

monikaaerik
5. máj 2009

Ahojte dievcata,
prepacte ,ze vam tu takto skocim, chcela by som sa opytat, ci ste nahodou niektora nelezali s detickami na neurologii v Novej nemocnici. S Emkou ideme na prijem buduci pondelok, tak som chcela nejake blizsie info. Velmi pekne dakujem. Monika

simka9122008
5. máj 2009

Jéééééééééééééééééj Miresta super , gratulujem a drž sa

janka1
5. máj 2009

ahojte , som tu nebola 😀 roky 😀
zuzka 111111 tak soim sem nakukla 😉

monika1
5. máj 2009

Miresta gratulujemeeeee aj my 😵 😵 😵 a prajeme prijemne tehulkovanie 😵 😵 😵

a janke1 samozrejme este raz gratulujemeeeeee 😵 😵 😵 😵

baby ako sa citite? nejake nevolnosti?

janka1
5. máj 2009

monika este raz dakujem 😉
ja uplne romalne, nic sa zatial nedeje 😉 a ty? uz tazko ci este sa da

janka1874
5. máj 2009

monika1 mne zle nebolo vôbec len raz a aj to teraz v piatok na obede u "svokry" som tam pekne celý obed nechala vo wc 😀 😀 😀 😀 ale ináč super ani neviem že som tehotná
a čo ty ako sa máš?

juj miresta ja mám takú radosť len škoda že bývaš hore na ťahanovciach a nie tu dole na Mieri 😀 😀 😀

lovacka
5. máj 2009

fiha janka takze nakoniec aj u vas pribudne babo 😵 no neviem neviem ale asi sa tu rozbehlo druhe kolo 😀 aj ked ja vas nestiham ale aj nas filipko dufam ze sa rata 🙂

janka1874
5. máj 2009

juj a zabudla som janka1 gratulujeme

lovacka
5. máj 2009

janka no neviem ci to bude tehulkovanim alebo tym obedom od svokry 😀 😀 😀
a vsetkym tehulkam gratulujeme 😵

zuzka111111
5. máj 2009

panecku este dobre ze som si dala tu mirenu lebo to tu ide ako vyrus 😀 😀 😀 😀 😀
janka1 pekne od teba ze si nakukla a ukazala ze tehulkujes uz aj ty....
janka 1874 no asi sa tesim viac ako miresta 😀 😀 😀 😀 😀

janka1
5. máj 2009

lovacka no nejako sme to poriesili 😉 tento rok ved ty to mas uz za par 🙂 uz je ok uz si doma z nemocky?

janka 1874 dakujem aj tebe pekne tehulkovanie a nech je to na moje narodky 😉 16teho 😀

lovacka
5. máj 2009

a aky krasny datum mate ze 1.januara
momentalne sme doma ale sme sli na vlastnu ziadost tak dufam ze sa nic neudeje a uz pojdeme len porodit ved mam dlezane viac ako dost 2 mesiace to je iny brutal 😝
no a mas pravdu ze to mame len za par uz len vydrzat do 16 juna a mozeme rodit to budu moje najkrajsie narodky 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre