Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
14. okt 2010

@lucinenka001 podľa mňa je tiež len v Optime
dievčatá boli ste v Košiciach so svojimi deťmi už v kine ?ak ano kde ste boli a na akom filme, moje maju 3 roky a neviem či sa niečo vhodné pre ich vek premieta,ďakujem

lucinenka001
14. okt 2010

@cukor dakujem 🙂

lucinenka001
14. okt 2010

@ajka72 dakujem 🙂

dianocka
14. okt 2010

@lucinenka001ano je len v Optime.
@ajka72 my sme s malou este v kine neboli,ale uz sme nad tym rozmyslali.Sice Dianka je typ dietata,ktore neobsedi pri telke ani minutu,ale tak mozno v kine by to bolo predsa ine.Ale napriklad babkove divadlo ju bavi a ked sme boli na habakukoch,tak tam robili predstavenia rozpravok a to sa Dianke velmi pacilo.Prave dnes som pozerala na reklamny bilboard v Galerii,na nejaky detsky film a myslim,ze este aj Shrek ide a Toy story?

gabika7706
14. okt 2010

@ajka72 Katka bola s babkou na Princeznu a zabiaka, boli v Galerii /otras kino, odporucam radsej Cinemax v Optime/ Katke sa velmi pacilo a najradsej by chodila do kina kazdy vikend...To ale uz mala 4 roky. Svokre napr. vadilo, ze je to velmi nahlas 🙂

gabika7706
14. okt 2010

zda sa mi, ze shrek je len v 3D, to by som s takym malym dietatom nesla

cukor
15. okt 2010

....3D ani neodporucajú detom do 7 rokov.

dadka28
15. okt 2010

Kocky sorry ze som sa k vam vtrhla....neviete poradit nej.doktorku-koznu..??potrebujem pre maleho..a s tou nasou co je na furci kozna/ja nie som spokojna,ked este mna riesila.../...vdaka za odpovede

edusik
15. okt 2010

@dadka28 no my s bežnými zapareninami a tak chodíme na Polikliniku Sever - Komenského 4.posch. tuším Dr.Terpáková (alebo tak nejak - nechce sa mi hľadať papierik), ale ja chodím napr. zo znamienkami alebo škvrnami na tvári k úúúúžasnej Dr.Beckovej na Polikliniku Jazero - ale pani doktorka v auguste rodila a ešte som s ňou nevolala, či a ako ordinuje.

sisamato
15. okt 2010

Prajem vam pekny vikend 😉

jeane1
17. okt 2010

ahojte, 🙂 dlho som tu nebola čo máte nového?mi sme už konečne predali byt a vymakli sme si domček ta dufam že už budem mať trošku volnejšie.

@ gabika7706 mi sme už boli s Peťkou na 3D a celkom sa jej páčilo 🙂 síce druhá polovička filmu jej už bola dlho tak sa len mrvila na sedadle a okuliare sme nepoužívali ich lebo jej padali z nosa ale tie papierove tie chcela mať na nose 😀

sisamato
17. okt 2010

Napriek hlasenemu nepriaznivemu pocasiu vam zelam pekny ,,pracovny,, (rodicovsky) tyzden... 😉

dianocka
18. okt 2010

@sisamato aj ja tebe a vsetkym ostatnym prajem krasny uspesny tyzden.Ved je uz jesen a taketo pocasie patri k tomuto rocnemu obdobiu. 🙂

smejkaa
18. okt 2010

Ahojte. Mozem vas poprosit, poradite mi nejakeho endokrinologa v Kosiciach? Potrebujem aj tel. kontakt. Dakujem.

gabika7706
18. okt 2010

@jeane1 mne Katka vrieska v noci aj po nejakom "obycajnom" zazitku, tak po takom 3D si to uz vobec neviem predstavit, aj psychologicka mi vravela, ze taketo senzitivnejsie deti by urcite 3D filmy pozerat nemali, tak sa toho drzim.

@smejkaa svokra aj kamoska chodia k Dr. Schwartzovi http://www.zzz.sk/?profil=1303 ale osobnu skusenost nemam

jeane1
18. okt 2010

@smejka ja chodim na krivu k Mudr.Bauer telefon ti dám do ip

smejkaa
18. okt 2010

@gabika7706 Dakujem. Toho som skusala, ale nema aktualne cislo na nete, neda s atam dovolat. :(
@jeane1 Dakujem, poprosila by som o to cislo.

andrea0903
18. okt 2010

@smejkaa Hedviga Wagnerova je ok je na Furci a je aj v Novej nemocnici lekarka robi aj s doktorom Schwartzom

andrea0903
18. okt 2010

@dadka28 alebo chod na Tahanovce tam je dobry lekar na poloklinike

smejkaa
18. okt 2010

@andrea0903 Vdaka a na Schwartza nemate niekto nejaky aktualny tel. kontakt?

andrea0903
18. okt 2010

@smejkaa no ja nemam lebo chodim k Wagnerke ale zajtra idem do Novej nemocky do poradne tak ti mozem ist hodit oko na ambulanciu k nemu ak nezabudnem

andrea0903
18. okt 2010

@smejkaa a to cislo co ma na nete?

smejkaa
18. okt 2010

@andrea0903 Tak mi posli pls do IP na tu Wagnerovu ak robi aj v novej. na Furcu mi je daleko. Vdaka.

jeane1
18. okt 2010

@dianocka, nebudeme nakoniec stavat tak by nas nemalo odfuknut kupili sme už hotoví 😀

janka1874
19. okt 2010

@jeane1 a kde je ten domček kamže sa nám to sťahujete

jeane1
20. okt 2010

@janka1874 sťahujeme sa až na druhy rok a to rovnooo do Čane 😀 😀 , tichá slepá ulička nemusím sa báť že deti niečo zrazí a školka a škola je 5 min z domu, v škole maju bazen velky, atd...ešte to chce menšie upravy a nechcem ich robiť ked tam budeme bývať, najlepšie na tom je že nám chcu dať psa ako grátis 😉 a presne takeho isteho ako mame mi len mi mame psa a oni fenku 😀 😀

janka1874
20. okt 2010

@jeane1 no náhodou to je super

gabika7706
20. okt 2010

@janka1874 tak blahozelam k domceku aj k psovi 🙂 a snad vas nevytopi 🤐

janka1874
20. okt 2010

@gabika7706 moja to si trošku poplietla nie ja budem mať domček ale jeane1 😀 😀 😀 😀 aj keď aj ja by som brala 😅

gabika7706
20. okt 2010

@janka1874 jaj no, zle som klikla 😉 jasne, ze to patrilo @jeane1 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre