Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
12. dec 2008

ahojte tak my to nechávame na pracujuce mamičky kedy možu

lulok
12. dec 2008

Ahojte! 😵
sasenkat, tortička je krásna 😉 len je to troška odruky...škoda,lebo ozaj je krásna 😵
ďakujem misanik 😉

janka1874
12. dec 2008

ahojte tak my v pondelok nemôžme lebo ja chodím tancovať v pondelok a to je posledná hodina tak nechcem vynechať
ale hoci ktorý íný deň

zuzka111111
12. dec 2008

Jooj zeny ja tiez tancujem s Jankou 😉 Salsu o piatej tak my sa toez inokedy pridame ak vobec lebo konecne sa ako tak odsoplikovala lilka tak trpnem ci nelly bude ok...

inak ja som chcela ist na tie princezne ale som myslela ze to este neobsedi...tak potom piste ci to v pohode zvladli.....

zlaticakhalil
13. dec 2008

norik - mas pravdu jeho som myslela inac ak chces foto tak musis platit ale aj tak ti ho neda
nech si ho necha chrapun stary
ale inac su celkom ok obidvaja maju svoje muchy ale da sa to

zlaticakhalil
13. dec 2008

janka1874 - ja som sarinke potierala uska framykoinom a preslo to po par dnoch tiez sa jej stale zapalovali uska ale uz je dobre

zuzka111111
13. dec 2008

no tak ja by som uz m matisovi ak jeo myslite nesla ani nahodoiu 😠

norik1
autor
13. dec 2008

Hej hej o nom tocime....ja som mala bezproblemove tehu takze nemal co pos..t 🙂 vela inych bab take stastie nemalo... a niekedy to jeho jednanie...poradnu som mala vzdy vybavenu za 8 minut aj s mocom, tlakom, vyzlecenim, kozou, oblecenim a vypisanim celodenneho osetrenia... Co som potrebovala vediet, nasla som si na nete...

monika1
13. dec 2008

Ahojte 🙂
tak ja chodim k dr.Muranskej,odisla som od dvojice Melich-Matis...podobne ako vy pri vyziadani foto sona od Matisa bola odpoved ze naco mi to je ved sa do toho nerozumiem 😠 tak po mojej reakcii som mala o minutu foto v ruke 😀 teraz som zatial nad mieru spokojna 🙂

shaarka ja ti naopak odporucam dr.Hredzaka a SPLN,mala som moznost vidiet priestory,maju to fakt moderne a najnovsie vybavenie 😉

andrea.m
13. dec 2008

ja chodím na mäsiarsku ku skladanej.ultrazvuk v ambulancii má ale či lečí aj neplodnosť to nemám potuchy.

andrea.m
14. dec 2008

dobre ránko

fibus
14. dec 2008

dobre rano, babule, ako sa mate? tak stineme to stretko?, neviem ako ostatne pracujuce mamky, mne vyhovuje streda a štvrtok , tak dajte vediet 🙂

andrea.m
14. dec 2008

máme ešte týždeň a pol. tak snád stihneme.

norik1
autor
14. dec 2008

cafte, no my mame akurat stredu a stvrtok tatika doma, lebo ma fuuuuru dovolenky a musi ju vyberat.... 😔

tini
14. dec 2008

Cauky, Nora, ako sa mate??? Vies, ze Igor R. je v Prahe na pokerovom turnaji a zatial na 13.mieste tusim 😀

norik1
autor
14. dec 2008

Ahoj Tini, no to som sice netusila, ale zasa raz cely on...hazard, to je jeho... 😝 😝 Ako sa mate?

sasenkat
14. dec 2008

ahojte

tak nam vyhovoval ten pondelok

stredu mame uz aj my program

uvidime ako sa to vyvinie 🙂

jankapo
15. dec 2008

baby kosicanky, neviete nieco o Livke299 ? Mala som na nu kontakt, ale prisla som o mobil, a dlllho sa neukazala v majovcatkach. dufam ze su ok.ak daco viete, dajte mi prosim vediet

zuzka111111
15. dec 2008

no to by sme aj my radi vedeli..... ja som mala cislo ale tiez som stratila mobil... a neviem ci niekto ma cilso na livku ...Uz sme ju aj my spominali co je s nou.....

zuzka111111
15. dec 2008

nasla som cislo v IP ale ma mobil mimo dosah ....ozaj mam uz o nu stach 😖 budem este skusat volat

norik1
autor
15. dec 2008

no Livka sa tu neukazala od zaciatku novembra.... co sme sa bavili o tom jej clanku v casopise...

norik1
autor
15. dec 2008

no my asi stretko vypustame, boli sme u doki lebo uz nejak dlho teplotkujeme s tymi zubkami a z krvi zistila nejaku virozu...a ta sa nam taha kvoli zubkom... 😖

dea
15. dec 2008

Ahojte................tak my sme boli vcera na tych princeznach 🙂
bolo to velmi pekne, deanka tam v pohode tie 2 hodky vydrzala, aj tlieskala vsetkym, aj mavala strasne sa jej pacilo 😵 v maji bude aj mickey mouse , tak asi znova pojdeme 😉
idem pohladat cislo na livku, tak dam vediet ci som sa dovolala 🙂 😉

dea
15. dec 2008

tak zvoni jej, ale nedviha........budem skusat dalej 😉

norik1
autor
15. dec 2008

Cafte tak dovolali ste sa Livke? Asi nie, co? ☹

zuzana355
15. dec 2008

ahojte kočky tak zo stretka už asi potom nič tak neviem necháme to na povianočné obdovie 😕
ako dei dovolala si sa livke ☹
dei a to skadial vieš že už bude v maji je to už na ich stránke lebo ešte minule nebolo vypísané predstavenie na budúci rok

sasenkat
15. dec 2008

norik skore zbavenie sa virozy 😉

norik1
autor
15. dec 2008

Dakujem Sasi 😎

zuzka111111
15. dec 2008

no ja som volala a volala a livke som sa nedovolala ...ozaj uz mi je to divneee 😒

dea
16. dec 2008

ahojte..........tak aj ja som vcera livke cele poobedie volala, aj sms som poslala no odpoved ziadna ☹ ☹ fakt neviem co je s nimi............. 😢

zuzana na ticketportal su uz listky v predaji......v kosiciach budu tusim od 8 do 10. maja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre