Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
23. jan 2009

takze cerstve info - beru od roka 😀

jeane1
23. jan 2009

😀 norik velmi si to nevyhrala

majka nám to netreba len do školy mu treba na prvouku a vraj tam chce aj naše fotky 😠

majka35
23. jan 2009

jeane ... vidím, že ti v rozprávkach eše musím čo to vysvetliť ... toto sú simsonovci ... 😀 😀 😀

majka35
23. jan 2009

šak vystrihni hlavy simsonovcom a nalep tam vaše fotky ... keď chceš, ja ti to vytlačím ... 😀

majka35
23. jan 2009

a pre prvouku stromček ako vyšitý ... 😀

zuzana355
23. jan 2009

norik a kedy planuješ velkolepý návrat po červanom koberci 😀 počkaj na mna 😕
majka vidím že vy pozeráte vela rozprávok

jeane1
23. jan 2009

ta vytlač ak máš ako, už ked si robíš srandu zo zaostalej rakety 😀 😀

majka35
23. jan 2009

stará korčuľa ti musí radiť ... 😀 😀 😀

jeane1
23. jan 2009

😀 😀 😀

majka35
23. jan 2009

už som to vytlačila ... kako ti to dodam? 😀

norik1
autor
23. jan 2009

Jeane sa zo mna smeje sak pockaj ja ti dam, uz nikdy ti nevezmem na diskoteku kalkulacku aby si vedela!!! 😀 😀 😀

Ja som chcela najskor ked maly bude mat rok, to bude v maji... takze tak by som hlasila aj velkolepy navrat s kvetinovou vyzdobou, cervenym kobercom a chlebom a solou!!! Ale dobre, teta si nas zapisala a mne to zatial staci... ved som ho nechcela dat do skolky od zajtra... 😀

majka35
23. jan 2009

zuzana ... ja už mám z tých rozprávok takú hlavu ako barney z jim jam ... ale vypnúť telku by som si nedovolila, to by bol iný krik ... by si mysleli, že týram svoje dieťa ... 😀

jeane1
23. jan 2009

norik aj moja bola do roka doma 🙂 a na tu discoteku sa bohvie kedy dostanem 😀 😀 😀

jeane1
23. jan 2009

majka ....zajtra po to v rámci prechádzky prídeme ak nevadí 😉 tato musí vymienať sviečky na aute ta mi skočime hore 🙂 tak okolo 9-10 hod bude stačiť?

majka35
23. jan 2009

jasné ... znaš dze byvam?

jeane1
23. jan 2009

ne .......ale snad trafím ....... šak do ľava už viem ísť 😀 😀 😀

majka35
23. jan 2009

jeane ... ty na diskoteku chodíš? ... norik, aj ty? ... no aké ste vy matky ... 😀 😀 😀 😀

jeane1
23. jan 2009

krkavčie majka krkavčie 😀 😀 😀 😀

jeane1
23. jan 2009

išla som kuknúť že to čo tak ticho doma šak deti doma 😕 a oni mi pospali jak cukrúškovia v jednej posteli 😀

zuzana355
23. jan 2009

no to ako na diskotéku fíha ta už musím aj ja sto roky som nebola len neviem čo by som tam robila
😀 😀 😀
majka aj u nás ide telka celý den aj ked na nu nekuka ale počuva samé doležité veci sa tam naučí 😉

majka35
23. jan 2009

jeane ... šak ja som ti dobre chcela ... 😀 😀 😀 si videla, že kam som ťa poslala ... fajne sudové vínko tam majú ... 😀

zuzana355
23. jan 2009

fíha jeane čo si im dala 🙂

majka35
23. jan 2009

jeane, ja ti ani nepoviem, kde byvam, bo ťa navediem dakde do lesa ... 😀 😀 😀

zuzana355
23. jan 2009

majka a ty bývaš v lese 😕 si nehovorila

majka35
23. jan 2009

ani moja veľmi nekuká ... ale keď počuje pesničky o dorotke a o bořkovi staviteľovi, tak to také tanečky ste ešte nevideli ... 😀
no ja na diskotéku už asi ťažko ... jedine, že by v kaviarni Slávia znovu obnovili nedeľné poobedňajšie stretnutia so Stašákom ... 😀

jeane1
23. jan 2009

zuzka ...malá mi zjedla kaleráb a zaspala 😀 😀 a David dojedol obed ľahol k nej a tiež zaspal, len som zvedavá kto bude spať v noci 😖 asi budeme žurovať ked tato v práci 😀

majak napíš do ip adresu a ja ti prezvoním na zvonček 🙂

majka35
23. jan 2009

zuzka, aby sme uviedli veci na pravú mieru ... som jeane vysvetľovala, ako sa ku mne do stane do práce a miesto doprava som ju navigovala vľavo ... a chuderka jeane nevedela, koľko bijú ... a ja som sa divila, že sa nevie ku mne dostať ... takže tieto veci si ešte musím trošku preštudovať ... 😀 😀 😀

zuzana355
23. jan 2009

no majka asi tak neako a ešte k tomu decký kutik a bolo by fajn 😀 a musí byt aj skupina trend bez toho by som ani neišla

jeane1
23. jan 2009

zuzka do vinárne kde čapuju tokajské vínko 😝 😀

zuzana355
23. jan 2009

jeane že kaleráb 😀 😀 tak vyskušam aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre