Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

mam4
23. jún 2010

ahojte kosicke maminky, neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku v KE ?? nie zeby ta moja bola zla, len chcem niekoho viac "osobneho", co ma nebude brat iba ako pacietna a aby som sa vedela casovo objednat aj bez platenia prednostneho a samozrejme aby aj dobre robila svoju pracu ... najde sa taka vobec ?? 😅

ajka72
24. jún 2010

@dianocka chcela som prispieť na tej stránke galeria ale nemám nainštalovaný modul flash tak mi to nechce otvoriť, skušala som ho už predtým nainštalovať do mojho počítača ale nedarilo sa mi to naopak mám pocit že som počítač zavírila, takže to teraz už neskušam, je mi ľuto lebo som chcela pár riadkami vyjadriť moj názor, mňa by to nič nestálo ale tebe by som možno pomohla, ak sa dá inou formou vyjadriť názor na detský kutiky v Košiciach kľudne napíš ja rada prispejem mojou skusenosťou, držím ti prsty a keď sa ti niečo podarí určite daj vedieť ja budem patriť medzi prvých zákaznikov 😉

dianocka
24. jún 2010

ajka72,diky pekne,nevadi,tvoja snaha sa ceni.Samozrejme,ze ti dam vediet,ked sa mi nieco podari.diky

ajka72
24. jún 2010

dievčatá Košičanky zajtra poobede sa chystám do mesta má byť nejaký program na ľudovu nôtu ak sa chce niekto pridať budem rada potom možno by som skočila na tu picu na stanicu možno aj na Aničku samozrejme ak nebude pršať

janka1874
24. jún 2010

@ajka72 no my by sme aj išli ale Viki mi dnes dostala teploty tak uvidíme čo to bude ale ráno vstala a mala 38,1 tak som jej dala panadol a uvidíme čo bude

ajka72
24. jún 2010

@janka1874 o.k. Janka však dáš vedieť verím že nič hrozné a že budete čoskoro fit 🙂

janka1874
24. jún 2010

@ajka72 dúfam konečne sa má na víkend znormalizovať počasie a už mám dosť toho doma sedenia kôli počasiu tak teraz keď bude pekne budeme doma sedieť kôli chorobe ma orvno porazí

janka1874
24. jún 2010

@mam4 dobrá otázka nájde sa taká vôbec?

evicka1
24. jún 2010

ahojte

@ajka72 strasne rada by som vas videla , ale neviem ako to zajtra budem stihat
idem v podvecer na jednu brigosku, ale v sobotu mozme niekam vypadnut.ale to asi vsetky zadane travite rodinne vikendy...
deny ako Vam je? my sme dnes boli u homeopaticky a teda to je super zena. dostali sme tabletocky a zistila hugovi bez toho aby som jej rozpravala, ze z biolog .otcovvej strany bol v rodine reflux pazeraka. z toho co som jej popisala hned na to prisla.sikulka. dostali sme lieciky zakazala nam akekolvek kravske mliecko - lebo je z neho zahleneny. tak za pol roka ho mozme skusit dat zase... nelutujem ze som tam sla
inak sme dnes boli s hugom fajndit na hlavnej. no zeny keby ste ho videli ako fandil vrieskal tlieskal. no bol bozi 😵 a ten vysledok este lepsi

aeouliana
25. jún 2010

@evicka1: uz som na ATB. mam zapal priedusiek. konecne dnes v noci pride drahy domov, tak aspon cez vikend budem snad lezat. Sasku som odlifrovala ku sestre a doma chodim s ruskou, aby maly nenachytal. 😖
a Vy ako...Janka viem, ze ma tiez bambulku choru a co zvysok? snad sa uz konecne stretneme 😉

janka1874
25. jún 2010

no veru moja malá Viki je na atb tiež no poteší
máme na to počasie ako stvorené čo narobíme

jeane1
25. jún 2010

baby ta čo ste tak pochoreli ☹ chytro sa uzdraviť a aj detičky ...vraj má byť teplučko iba prvý júloví týžden tak nech sa ešte trochu vyšantíme na ihriskách, kým prídu zasa dažde 🙂

janka1874
25. jún 2010

@jeane1 to hádam sranduješ kde ja naberiem slnečnp energiu potom na celý rok pomooooc ja bez slnka neviem žiť a na dovolenku nemám

jeane1
26. jún 2010

- @ janka1874 myslím to vážne, takže sa skoro uzdravte 🙂 ja mám akurát vtedy dovolenku takže dufam že ta predpoveď aj výjde 😖 😀

janka1874
26. jún 2010

no super tak som normálne rada že sme aspoň na ten jeden teplý týždeň čo bol zostali na chate

vierka3
27. jún 2010

ahojte, no my (Lenka aj Danko) mame pre zmenu nejaku crevnu chripku ☹

vierka3
27. jún 2010

@aeouliana sa skoro vyliec, nech sa o teba a Danka drahy pekne postara, a drzim palce aby Danko nic nechytil

evicka1
28. jún 2010

ahoj zeny
tak co uz ste zdrave? vonku to vyzera na paradne pocasicko zeby nam zacalo leto? no nacase
ako sa tu mate a kedy razime niekam vonku. my ideme zajtra na dopravne ihrisko ku carefouru nejak po obede okolo 4tej 5 tej tak sa kludne pridajte 😉

jeane1
28. jún 2010

tak mi sme dneska boli na čičkách a tam vám je super 😵 😵 😵 , mohli by sme tam dať niekedy stretko čo vy nato?deti sa tam vyhraju do sýtosti.Je tam skákací hrad šmykalky, hombalky, peskovisko no všetko a v sobotu a nedelu sa da povozit na koníkoch. 😀

janka1874
29. jún 2010

@jeane1 a vtedy je tam toľku ľudí že sa tam ani pohnúť nedá ale cez týždeň asi skôr by to bolo možné

ajka72
29. jún 2010

ahojte dievčatá a kde su tie čičky?

evicka1
29. jún 2010

@ajka72 cicky su pod kvp. tam ako je benzinka slonaft tak zahnes za nu... je to tam fajn 😉 vlastni to kamos ale lepsie je to tam cez tyzden nez cez vikend a hlavne je tam fajn do obedu tam nieje plno deti "skolkarov" a ti teda pozor na male deti nedaaju 😅 minule si tam skakal v trampoline hugo s kamoskou o mesiac starsia a privalil sa tam taky 5rocny dokonale rozmazleny chlapcek a teda ten im daval. drgal do nnich skakal po nich... a potom jacal ked ho hugo kusol 😀 hold sa nejak musi branit
pridate sa teda dnes nejaka von?

janka1874
29. jún 2010

@evicka1 my sa hore ku carefouru nedostaneme ale tiež uvažuje kam dnes
doobedu sme boli v piesku a čo poobede netuším

ajka72
29. jún 2010

@evicka1 tiež nám to dnes poobede nevychádza ale išla by som pozrieť cicky len neviem ako sa tam dostať od amfiku nejakým autobusom čo ide na KVP neviete mi poradiť možno by som aj zajtra poobede išla tam pozrieť doobedu ja nestíham

evicka1
29. jún 2010

@ajka72 ja ti teda autobus urcite neporadim
na tie cicky ked bude pekne mozme ist zajtra nejak po obede? co vy na to? a co deniska???

evicka1
29. jún 2010

@janka1874 ja keed neviem kudy kam tak chodime k fontane tam co je pri dome sv.alblbety a hadzeme kamienky do vvodicky nahana holubky a tak

ajka72
29. jún 2010

@evicka1 to presne robíme aj my sranda že sme sa ešte nestretli, alebo chodíme k prvej fontáne kde su kamienky vezmem aj vedierko a dievčatá si naberaju a aj hadžu do fontány, zajtra by som išla len stále neviem ako sa tam dostanem

janka1874
29. jún 2010

tak my asi pôjdeme na aničku na prechádzku Sendy dáme motorku a bude to len ešte neviem či sa k motorke dostaneme to sa ešte uvidí
ale už sme sa napapali tak uvidíme čo ďalej

jeane1
29. jún 2010

v piatok mám voľno tak kto sa pridá na čičky ??? samozrejme až po obedíku lebo by mi Peťka objedla aj uši 😀

a chcela by som poprosiť či ste niektorá nebola na temálnom kupalisku Bešenova a neporadila mi nejake dobre ubytko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre