Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

matima100
17. sep 2009

mamicky nepotrebujete Hami hotove pokrmy vo flastickach?? mame a uz ich nepapame....je to spolu 15 flasticiek.........su to vacsinou spenat so zemiakmi, karfiol samotny, zelenina s kuracim maskom vhodne od 4. mesiaca ,info cez IP 😉

zuzana355
17. sep 2009

no matima my už také nepapame takže nie ale snáť sa niekto nájde 😉

janka1874
17. sep 2009

Ahoj zuzi dnes opäť len my dve 😀 😀 😀 si zmenila foto a ja že aká nová nám pribudla 😀 😀 😀 😀

adka asi prišla unavená že sa ani neozvala

matima my to už tiež nepapáme

zuzana355
17. sep 2009

janka som musela ja som zabudla že nemožem len svoje foto aktualne ale ako kukam tak aj matima to asi nie je jej foto či ano 😅 😕 ja som tam mala malú takže tak

no jani tak to vyzerá že si asi pokecame my dve aj to vidím že sa dobre míname
ako sa inak máte vládzeš ešte kedy dávaš malú do školky

najjulinka
17. sep 2009

Neboli ste niektorá hospitalizovaná s dieťaťom v novej nemocnici??????? čo to obnaša? čo mam zbaliť zo sebou??????? nerobia problemy, že tam nechceme nechať dieťa same??????????? please akkolvek info suuuurne..... 😔 ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

andrea.m
17. sep 2009

najjulinka pokiaľ dieťa má menej ako 6 rokov máš narok byť hospitalizovaná s ním. vyplýva ti to zo zákona.

no čaute baby...v robote sa mi páči,kolektív v pohode a janka má pravdu,včera som bola K.O.rano som vstavala skoro,predtým som zle spala(stres)jedlo som do seba nedostala žiadné.dobehla som domov o 15.00 pozberala deti,zapla práčku a utekala na rodičko.večer som bola rada že žijem.dnes to už bolo v pohode a zajtra mám voľno....asi sa boja že ked mi daju veľa služieb utečiem 😀

zuzana355
17. sep 2009

jeeeeeeeej adi super že sa ti páči tak už len nabehnuť na režim a deturence ako zvykli si že mamka už pracuje a manželýk čo ako inak ty funguješ asi na duracel 😀 😀 😀 to asi budeme potom všetky ked nastupime do prace.

najjulinka ja ti nepomožem v tomto

andrea.m
17. sep 2009

zuzi no rano ešte vyzerám jak duracelka ale večer jak zbitý pes.
aj teraz už len rozkazujem a sedím pri pc nohy vyložené.

najjulinka
17. sep 2009

zatial dik baby.. .zatial sme domka... Lucke do večera lesla teplota na 36,6 a asi to zavažilo 😉 😵 😀

andrea.m
17. sep 2009

myslím na vás a držím palce moja

janka1874
17. sep 2009

tak som sa sem konečne dostala
no dnes som bola na to veľkom utz síce neskôr ako v 30tt ale čo už vtedy nemal čas no dens prístup úplne o inom
malá je vraj riadne veľká 2300g a rovno mi povedal že bude dosť veľká mám sa na to pripraviť že určite bude mať okolo 3500g minimum no radosť ale kedže budem rodin na CR tak mi to je jedno aspoň sa môžem utešovať prečo som ako slonica
no a normálnu poradňu mám 7.10 tak uvidíme a vraj vtedy niekedy sa budú robiť ešte odbery krvi a výter či je všetko o.k.
na budúci týždeň idem za svojim pôrodníkom dohodnúť ďalšie veci aj ohľadom CR čo mi treba predoperačné juj moje nervy zas behať po lekároch
a aj som zabudla malá je už dole hlavičkou

zuzana355
17. sep 2009

ahoj jani tak toooolko infošiek naraz a prečo ideš cisarakom aj malú si takto rodila

adi aspon ťa počuvajú ked im takto rozkazuješ.

janka1874
17. sep 2009

zuzi áno aj malá bola na CR bola dole nožičkami čiže odbornejšie (kedže zdravoťáčiek tu mám dosť) koncom pánvovým 😀

ajka72
17. sep 2009

ahojte košičanky môžem sa k vám pridať som tiež z Košíc a mám dvojičky dievčatká ktoré mali teraz dva ročky, čítam že ste tu zabehntuá partia, ja som skor v dvojičkove a v čakáme dvojičky kde sa snažím prispieť nejakými radami ale určite aj tu je veľa skusených mám ktoré poradia, pomôžu 😵

kamilecka
17. sep 2009

Ahojte

v poslednej dobe sa niejako neviem zastavit a neviem co skor,tak aspon tak na rychlo,mame sa fajn,Davidko si uz mozem povedat ze zvykol na skolku,rano uz neplace,poobede ma vita s usmevom.

Janka tak to mas super ze je uz otocena a to ze bude trochu vasia nevadi,tych par gramov je ok.

Ajka vitaj.

zuzana355
17. sep 2009

ajka vítaj a samo len pod aj sem aj tak teraz všetky pracujú tak aspon neostaneme samé s jankou 😉

ajka72
17. sep 2009

chcem sa opýtať vaša stránka už asi dlhšie funguje mali ste už aj nejaké stretko v Košiciach, čo pozerám iné regiony tak tam sa zvyknu stretávať 😉

andrea.m
18. sep 2009

ahojte.

ajka stretávame sa...môžem sa spýtať kde bývaš? ja som z terasy a tiež mam 2 ročnú dcérku tak či sa mám nerysujú kamaratky 😀 😀 😀

zuzana355
18. sep 2009

adi no teraz ked si nastupila do práce ta stretko tak skoro asi nebudeme mať asi sa musím vytrepať na terasu niekedy ked budete na ihrisku alebo ked prídeš na fabryho tak daj vedieť 😉 za bratrančekom

janka1874
18. sep 2009

ajka vitaj ako už písala zuzka aspoň tu neostaneme dve
no ja dnes viac menej absentujem lebo niečo na mňa lezie včera soplíkovala malá a dnes som sa k nej pridala aj ja a ešte k tomu ma šialene bolí hrdlo no poteší a ako naschval tatik má plno práce tak válčime samé

zuzana355
18. sep 2009

janka ahoj tak skoré uzdravenie prajeme 😉
aj u nás to neako začína malý už soplikuje aj muž aj hrdlo ho bolí tak zatial my dve s malou sme ok musím poklopať.

ajka72
18. sep 2009

ahojky babenky takže sa pridávam ku soplíkovým tiež mi začali soplíkovať a to sa od jary držali bez choroby ale asi je niečo vo vzduchu keď všetky píšete že soplíkujete to budu možno aj tie chladne rána a večery

andrea.m ja bývam pri tip tope takže nie až tak ďaleko a keď máš dvojročnu babuľku tak to je super 😅 to by nejaké stretko mohlo vyjsť 😉

janka1874
19. sep 2009

ajka my sme nesoplíkovali ani nepamätám ja som naposledy bola chodá v januári ale malá ani vtedy nie my sme skôr črevné virózy mali tohto roku tak raz to prísť muselo

zuzka111111
19. sep 2009

ahojteee idem prispiet konecne lebo to tu viazne zenuse 😀

tiez soplikoujeme lilka a ja nelly ma na haku 😀 celu rodinu 😀 lilka uz aj kaslat zacala tak neviem ako to bude so skolkou v pondelok a to uz ako tak lepsie bolo vo stvrtok a v piatok so soplikom ostala doma jaaj ale tu bolo rusnooooooooo som vecer odpadla do postele...

ajka vitaj .... to tu mame asi prvu dvojickovsku mamicku nie?? panecku tak to sa musis obracat ...sice tvrdim ze niekedy lepsie dvojicky ako toto co mam ja 😀

tak idem dat deti spat tiez same vikendujeme tatik si urobil golfovy vikend potešiiii 😠

kamilecka
19. sep 2009

Ahojte 🙂

Zuzka takze ste urobili pokrok v skolke? Aj my, Davidko uz rano neplace,len trochu pomrnci ked ho ucitelka zoberie do triedy, pekne sa hra s detickami, pekne uz papa a spinka a poobede ma vita s usmevom.

Inak aj my soplikujeme, Sarah ma take sopliky, ale nema horucku,ani nekasle,len cisto sopliky. Tak to musi byt fakt neico vo vzduchu.

lovacka
19. sep 2009

kami nebola si na poliklinike vo stvrtok?

ajka72
19. sep 2009

no u nás soplíky aj napriek veľkej snahe zabárniť tomu prešli na hrdielko a od dnes beriem ant nie som tým nadšená ale moje mali aj teplotu a trvalo to striedavo od stredy tak sme išli na pohotovosť a že maju zapálené hrdielka aspoň že je to tentokrát naraz lebo sa zvykli striedať s odstupom 3-4 dní a potom sme boli doma večnosť 😒

ajka72
19. sep 2009

zuzka no ťažko povedať čo je lepšie či mať detičky tesne po sebe ako ty alebo hneď dvojky určite máš aj ty zaberák ale v jednom máš predsa len výhodu aspoň mladšia sestrička má vecičky po staršej a u nás treba hneď naraz kupovať 2x ☹

lovacka
19. sep 2009

u nas som zase chora ja a len dufam ze drobec to nechyti

kamilecka
19. sep 2009

Lovi ano bola som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre