Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
12. okt 2009

no to dúfam lebo ja ešte stále nemám veci zbalené do nemocky a ani malej nachystané na cestu domov aj keď nakúpené už asi všetko máme neviem

miresta
12. okt 2009

ahojte kočky,

janka 1874 - ešte vydrž, veď máš ešte mesiac. 🙂
My sa máme celkom fajn, akurát tiež som mala v sobotu bolesti, ale prešli. Horšie sú na tom moje nohy, neopúchajú mi tak ako pri prvom tehu, ale strašne sa mi robia krčové žily a praskajú cievky. Hrozné, ty si na tom ako? Drž sa, myslím na teba. 😉

katy2
12. okt 2009

Ahojte, Kosicanky, ak mate niektora zaujem, alebo skor vasi znami, davam ponuku:
Doučím SJ na prijímacie pohovory, na Monitor alebo len podľa potreby. Takisto doučím FJ žiakov ZŠ. Som učiteľka SJ a FJ v ZŠ, toho času na MD. Cena: 45 min. 7 EUR, 60 min. 10 EUR. Doučujem doma. Vhodné podmienky na to mám.
Ak ma niekto zaujem alebo o niekom viete, dajte mi prosim info do IP.... Som doma, tak nemam vela prilezitosti dat vediet.... Inak uz doucujem par deti od nas zo skoly.

janka1874
12. okt 2009

miresta no už mám dosť priznávam je dosť náročné starať sa aj o malú s tým veľkým bruškom ale už nejako dobojujeme občas ma už bolí celý človek ale ináč dobre nejaké väčšie problémy našťastie nemám (klop,klop,klop) zajtra idem na kontrolu už do nemocky tak uvidíme čo povie dr.

katy2 tu sú všeto asi maminy s menšími detičkami a zopár prváčikov teraz ale ponuka zaujímavá 🙂

katy2
12. okt 2009

jani, ja viem, ale mozno maju kolegynky v praci alebo nejake zname, susedky....
Tebe prajem stastny porod 😵

janka1874
12. okt 2009

vidíš to ma nemapadlo 😀 😀 😀 😀 materská robí svoje 😀 😀 😀
no ja čo mám kamošky tak majú buď také malé deti ako mám ja alebo prváčikov 🙂 🙂 🙂

miresta
13. okt 2009

janka 1874 - no tak ti dnes držím palce, a potom nám hneď napíš čo nové. Kde budeš rodiť, v novej nemocnici?

zuzana355
14. okt 2009

ahojte kočky ako sa máte to je počko vonku 😝 😝 😝 my nikam nechodíme malý s tou sadrou len dojde do školy a potom domov a to je naša prechádzka.
jani ako bolo v nemocke na kontrole ako sa cítiš.

miresta pekne že si sa ukázala ako sa máte mala už je pripravená na sestričku.

adi kde si ty v tej práci aj spíš 😀 😀

janka1874
14. okt 2009

no včerajšia kontrola dopadla dobre maličkej je v brušku dobre a vraj v pohode vydržíme do začiatku novembra tak dúfam, že to tak aj bude na budúci týždeň vo štvrtok idem na monitor a mám si začať robiť predoperačné vyšetrenia tak asi toľko myslím že už som písala že budem rodiť na CR no a máme sa na čo tešiť bude dosť veľká teraz má vraj okolo 3,5kg 😀 😀 😀 (bude buchta po mame no čo už 😀)

miresta áno budem rodiť v novej nemocnici tam som rodila aj Sendy

andrea.m
14. okt 2009

zuzka nespím. včera som robila celý deň, dnes mám síce voľno ale ešte som si nesadla 😝

zuzana355
14. okt 2009

jaj adi verím ti si šikulka ty šicko zvládneš 😉

lovacka
14. okt 2009

ahojte
nemate niekto kontakt na fotografa co foti deticky?

sissi2
15. okt 2009

ahojte maminky.nemam ani cas pisat,tatik nam odchadza casto prec a sme na vsetko same,chcela by som Vam ponuknut,ak by niektora potrebovala nieco riesit,lacne hypoteky,poistenia,uvery,alebo by ste vedeli o niekom,kto by si chcel privyrobit aj karierne rast,nas tatik je fin.poradca,spolupracuje s mnohymi spolocnostami,to je vyhoda,lebo vie,kde co je lacnejsie a kde sa da usetrit a pod.ma vela spokojnych klientov,len on nie je Kosican,ale radi by sme to zmenili,ak by si tu nasiel ludi,ktorym by takto mohol poradit,pomoct vybavit vsetko lacnejsie,tak by od nas nemusel odchadzat,tak ak by ste nahodou nieco potrebovali,tak napiste na IP prosim,pomohli by sme si navzajom.sme seriozni ludia,ide mi fakt len o to,aby od nas tatik nemusel tak casto odchadzat a mohol travit viac casu s nami,velmi ho potrebujeme,lebo sme na vsetko same.tak prajem pekny dnik,moje zlaticko mi ochorelo a velmi sa trapime a este aj sama,tak fakt ak by ste niektora maminka o niecom vedeli,tak dajte vediet,velmi budem stastna,ak by nas tatik mohol byt uz len s nami,hlavne v takychto tazkych chvilach.a este ak by niektora maminka potrebovala nutrilon 1,tak darujem,omylom sme kupili iny a je mi to luto vyhodit len tak,je to dost drahe a mam skoro celu 800g krabicu.tak krasny,aj ked studeny den.papa

sissi2
15. okt 2009

Este som zabudla,je aj obch.zastupca pre Triangel,takze fakt ak by ste cokolvek potrebovali,nemusite nikam chodit,on pride za vami a vsetko sam vybavi,takze usetrite kopu casu a hlavne penazi.tak a uz vazne musim,papa

miresta
15. okt 2009

ahoj baby,

tak ja sa nemám vôbec dobre, lebo som hrozne smutná....Totiž dnesšná kontrola dopadla katastrofálne, mála som ísť zajtra do nemocnice, no odložila som to až na pondelok, lebo že musím pripraviť manžela, babku, aj malej prosto pobaliť veci a tak. Totiž maličká v brušku nerastie ako by mala, má teraz 1,114 kg čo vraj zaostáva o dobrý mesiac váhy. No k tomu mám krv v moči, mám malo plodovej vody, vysoký krvný tlak....a neviem čo mi tam ešte porozprávala, ale to je hlavné. Takže idem si poležať do nemocnice.

janka1874 - tak to ti závidím, že sa máte tak dobre, tak nech sa vám darí ďalej. 🙂

zuzana355 - jóój , naša malá nebude pripravená na sestričku, ani keď už prídeme domov z nemocnice, totiž ona je strašne žiarlivá na hocikoho, a hlavne teraz , niejako sa mi začala rozmaznávať. No veď uvidíme, ale slovne ju na to chystám každý deň.

Pozdravujem všetky a držte mi palce, ešte vás prídem pozrieť v nedeľu. papa

andrea.m
15. okt 2009

miresta držím palce nech všetko dobre dopadne.

mata1976
15. okt 2009

Lovacka, ja tiez hladam fotografa/ku pre moju malu. Surfovala som trosku po nete a nasla som toto: http://www.terezaphoto.sk/terezaphoto/home.html
Toto sa mi pacilo najviac ale skus si 'vygooglit' viac. Fotky su super, je tam info o cene + podmienky. Pisala som jej od akeho veku foti tak vraj najmladsie malo 4 mesiace (to babo v prutenom kosiku). Osobne vsak skusenost nemam... Ak nieco zistis, daj mi prosim vediet.

Miresta neboj, vsetko bude ok, drzkaj sa...

simka9122008
15. okt 2009

Miresta drž sa v nemocke, neboj všetko bude dobre

zuzana355
15. okt 2009

miresta držíme palce a budeme na vás myslieť určite bude všetko OK 😉 doležité je pozitívne myslenie.

kamilecka
15. okt 2009

Ahojte,

konecne som si nasla cas sem zavitat 🙂

Miresta bude dobre,daju vas doporiadku,kde ides lezat?

Lovacka, ake fotky chces? Ja sa snazim si deticky pofotit aby sa to pacilo mne,niesu to niejake extra profi ale mam o to vacsiu radost ked som si ich spravila sama. Nechces skusit si Filipka sama trochu pofotit?

janka1874
16. okt 2009

kamilecka aj ja v podstate fotím sama lebo keď som si pozrela tie ceny a u niektorých aj podmienky tak sa mi to nepáčilo hlavne napr. že si vyhradzuje právo nakladať s fotkami no ďakujem pekne fotí moje dieťa a mne ani nemá povinnosť oznámiť čo plánuje s fotkami robiť tak pardón ale to sa mi nepáči aj keď musím uznať že sa mi páčia aj ateliérové fotky to je pravda 🙂

janka1874
16. okt 2009

miresta písala som ti aj IP ale neboj všetko dobre dopadne v nemocke Vám dajú infúzky a bude dobre

miresta
17. okt 2009

Ahoj kočky,

ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM,

napíšem všetkým naraz, aby som nemusela rozpisovať. Nebojte sa myslím pozitívne a aspoň si aj trochu odpočiniem, pozerala som aj tabuľku podľa týždňov, aké má byť bábätko veľké, tak až tak zase nezaostávame.
Budem ležať v starej nemocnici v monobloku na 4 poschodí, mám tam aj veľa známych, takže bude dobre. Som tam už aj rodila, aj čo som bola v 8 týždni tehotenstva hospitalizovaná, tak tiež tam, takže už ma tam pozanjú a ja všetky. O chvíľu tam budem ako doma. 😀
Budem na vás myslieť, a ak sa bude dať, tak vám dám vedieť, že čo je nové. Zatiaľ papa a držte sa. 🙂

monikaaerik
17. okt 2009

Ahojte mamky,
známa hľadá predajkyne do cukrarne v Carefoure, tak ak by ste vedeli o nejakych dievcatach dajte mi prosim vediet. dakujem. krasny vikend

zuzana355
19. okt 2009

ahojte kočky ta kde ste jani po víkende ešte si kinder 🙂
miresta držime palce

kiuska
19. okt 2009

kocky velmi surne-kto mate krvnu skupinu A negat a chcete pomoct jednej zufalej mamicke darujte nam kvapku vasej krvy v stredu v saci nemocnici,ide o vela,dakujeme.Moj mail je: kiuska888@gmail.com

janka1874
20. okt 2009

zuzka ešte som kinderko víkend bol síce náročný ale zvládli sme to 🙂 už sa nikam nechystám len si pekne ešte počkám také cca 2 týždne a budeme 4členná rodinka teda vôbec si to neviem predstaviť

kiuska radi by sme pomohli ale nikto nemá takú krvnú skupinu u nás

simka9122008
20. okt 2009

Kiuska, ani u nás nikto nemá takú krvnú skupinu, rada by som pomohla

jeane1
20. okt 2009

kiuska môj manželík má,takže ho pošlem do šace nech ho trošku vycicajú 😀 😀 má isť za niekým konkrétnym daj nejake info,.... 😉

zuzana355
20. okt 2009

ahojte kiuska ja ešte pozisťujem či niekto známi nie je s takouto krvnou skupinou.
jeane asi na jej mail treba neaké infošky napísať

jani tak si mala pekný víkend teraz už len čakať vyložiť nohy 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre