Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
3. jan 2009

Ahojte maminky,

my sme uz z dovolenky doma, tak prajeme vsetkym vam aj vasim rodinkam krasny a uspesny rok 2009 plny zdravia, stastia a lasky....

Adi ja sa tesim na Purpurove rieky o 22.00, len neviem, v ktorej minute filmu zaspim he he

zuzka111111
3. jan 2009

Ahojte aj my sme sa dnes vratili vybalene poprane , deti spia ...sme si to dobre uzili aj s jankou sme sa stretli a posankovali popili varene vinko 😀

zistili sme ze lilka je maly lyzoiar taks me jej dnes boli kupit jedny lyze detske ... a zajtra ideme na jahodnu...

andrea.m
4. jan 2009

dobre ránko.
norik zuzka to je super že ste si užili a oddýchli.
norik ja som včera o 22.00 nevedela o svete.šla som spať s deťmi o osmej.

miresta
4. jan 2009

ahojte babenky,

andrea.m - tak včera v obchode bola úplna pohodička, až som sa čudovala. Akurát že ešte nemali vymenené cenovky, ale to mi len uľachčilo nákup. Akurát, že sa mi vrátil kašel, je to včerajšej krátkej prechádzke horšie, a aj nos mám plný. ☹ No musím ostať doma aspoň niekoľko dní, aj tak je dnes škaredo.
Včera som malej piekla tortu, keďže má v pondelok 1 rok, ale oslava bude dnes.

zuzka111111 - tak to je paráda, keď je taká Lianka šikovná, tak si to užite. 🙂

mirettim
4. jan 2009

AHOJTE..CHCEM VAM PONUKNUT SKRASLENIE DETSKEJ IZBY, MALUJEM DETSKE MOTIVY NA STENY MACKO POOH, DISNEY, PRIRODU...UKAZKOU JE NAPR. DETSKY KUTIK V ZOC MAXE V PO. AK BUDETE MAT OTAZKY, KONTAKTUJTE MA PROSIM mirettim@azet.sk. pekny den prajem 😀

andrea.m
4. jan 2009

takže esterke všetulinko najsamlepšie k 1 rôčku hlavne veľa zdravíčka,šťastíčka a poslušných rodičov 😀

zajtra budeme spolu oslavovať.

ani manžel v lidli nemal problém to len ja som trafila na predavačku ktorá bola ješitná a nechcela si uznať chybu

junovka
4. jan 2009

ahojte,

Cheli by sme si kupit elektricku ruru a zvazujeme.....aku znacku, a ci by ste mi vedeli povedat, kolko asi taka elektricka rura spotrebuje elelktriku pri takom cca hodinovom peceni?Dakujem vam peken za kazdu infosku. 😉

janka1874
4. jan 2009

Ahojte tak už sme aj my doma ako písala zuzka111111 bolo super sme sa posánkovali dali vínko no proste super dovolenka ale ako vidím tak tu tiež bolo dosť prázdno všetkým prajeme všetko dobré v novom roku 😀

norik1
autor
4. jan 2009

Jani Zuzi a kde ste sa stretli?
Ja som sa stretla s kamoskou, ktora byva na KVP a chodili sme spolu na tehotenske cvicenie v Poprade v Maxe na kave... ironia, byvame od seba par metrov, nevideli sme sa 3/4 roka a stretneme sa v poprade v kaviarni 😀

janka1874
4. jan 2009

no my sme boli na našej chate v Došinej a zuzka s rodinkou iba pár kilometrov od nás v Stratenej tak sme sa stretávali a deti sa aspoň vyšaleli 😀

miresta
5. jan 2009

ahojte babenky,

andrea.m - ďakujeme pekne. A myslím, že dobre napíšem, keď si myslím že Filipko má 5 rokov, tak všetko naj, nech sa mu darí, nech je poslušný a hlavne zdravý. My sme oslavovali už včera, lebo manžel sa z práce cez týždeň vracia domov až okolo osmej a to malá už ide spinkať.

zuzka111111 - kde si, ako sa máte?

janka1874
5. jan 2009

Ahojte
miresta malej Ester prajeme všetko naj naj naj medzi našimi slečnami len len cca týždeň rozdiel tak presne viem ako Vám jer to už tiež máte doma veľkú kočku 🙂 🙂 🙂

miresta
5. jan 2009

janka1874 - ďakujeme pekne, no to teda máme. Ani si neuvedomujem ako letí ten čas. Inač tvoja malé má krásne meno, ako ju voláte?

ajabaja
5. jan 2009

ahojte,

nebyvyme sice v kosiciach, ba ani v ke kraji 🙂 ale aj my budeme mat babo a riesime odkial kocik.
neviete mi, kosicanky mile poradit nejaky bazar vo vasom meste, okoli?

my byvame pri levoci, ale rozhadzujeme siete, lebo, naozaj som netusila, ze KOCIARIKY su veda a umenie zaroven 😉

velmi pekne dakujem za rady a info 🙂

janka1874
5. jan 2009

ajabaja najlepšie keď pohľadáš niekde na internetových bazaroch ja osobne o nejakom v Ke neviem ja som všetko cez net naháňala

no mistery riadne nám ten prvý rok zletel ani si to nedokážem všetko nejako rýchlo uvedomiť tak to letí no a k tomu menu to aje iná sranda Alexandra sme mali od začiatku ako naj meno ale kedže sa narodila 26-teho a meniny má 2.1 tak sme potom dodali aj Lea aby mala aspoň nejakú náhradu ale jej to aj paslo lebo od narodenia plakala leee leee tak sme jej dali druhé meno a kedže Alexandier je straaaašne veľa čo sme zistili až neskôr tak sme si z jej mena odvodili Sendy a tak ju voláme (Alexandra = Sandra = Sendy) 😀 😀 😀 😀

andrea.m
5. jan 2009

miresta dnes veru neoslavuje filipko ale ja.mám meniny 😀 😀 😀

janka tami ma narodky 18.1 a meniny 26.1 ale nejak sme to neriešili kedže tamara je manželovo vysnívane meno

dea
5. jan 2009

Ahojte............tak aj my sme sa dnes vratili 🙂
bolo super, deanka sa riadne vyblaznila 🙂 🙂 a aj my s muzom 😀

Adi prajeme vsetko naj k meninam 😉

dea
5. jan 2009

inac som vycitala na oktobrovkach ze nere sa uz narodila mala olivia 😵 😵

nera tak blahozelame 😵 😵

andrea.m
5. jan 2009

tak nere blahoželáme 😀

majka35
5. jan 2009

ahojte ... takže pekne po poriadku: Adi, šickoho dobroho ku totim tvojim meninam ... 😀

ester blahoželáme k 1.rôčiku, nere k malej olivii a všetkým ostatným všetko dobré v Novom roku 😀

jeane1
5. jan 2009

ahojte..... andrejkám všetko naj naj k meninkám všetkého veľaaaááááá... 😵 😀

všetkým naj naj v Novom eurovom roku 😉 🙂

norik1
autor
5. jan 2009

Ahojte ahojte,

vsetkym oslavenkyniam a malemu oslavencovi len to naj 🙂

Adi, vies ze teraz (myslim ze 9.,10.,11.1) davaju v babkovom divadle Jorik rozpravku Filipko a jezibaba? Keby sme boli väcsi, hned by sme sli 😀

yesno22
5. jan 2009

ahojte 🙂
oslavencom zelame vseeetko najnajnajlepsie 😉 a Nere gratulujeme k Olivii 😵

a samozrejme v Novom roku len to naj, nech sa nam eura len tak sypu do penazenky 😀

norik1
autor
5. jan 2009

Tak tak, hlavne DO penazenky, nie Z nej he he...a myslim si ze "sypu" je slovo, ktore ma v danej situacii svoje opodstatnenie 😀 😀 😀

miresta
6. jan 2009

ahojte žienky, všetkým ďakujeme k blahoželaniam, a ktoré ste sa ešte len teraz vrátili z dovoleniek, tak aj všetko dobré v novom roku.

andrea - prepáč mi ten omyl, a všetko najlepšie k meninkám, hlavne nech si zdravá a nech máš krásne detičky a aby si ich poslúchala 😀

ajabaja - kočiar, to je naozaj veľký risk, aby si s ním bola spokojná, ja som mala to šťastie že som mala po sestre, čiže ako z bazáru, ale chcela som veľký s veľkým košíkom a väčšimi kolesami, aby sa dobre chodilo, keďže sa mala narodila v zime, tak na zimu je fajn, po snehu sa chodí fajn, ale ináč je to hrúza, medzi regálmi v obchode sa neviem pretlačiť, ani do kufra auta sa nenatlačí..........takže si vyber tak, že najprv dobre popremýšľaj. A ináč pozri si babybazár na internete, a tam máš hrozne veľa na predaj, ja som tak kúpila autosedačku, a dokonca novú, a za super cenu . 😀

andrea.m
6. jan 2009

ahojte

prajem krásne slnečno mrazive sviatočné ráno 😀

andrea.m
6. jan 2009

haloooooooooooooooooooo kde ste? už cválame

marcela.m
6. jan 2009

Ajabaja,pozri si internu postu.Poslala som ti nieco.Prosim,daj mi vediet.

norik1
autor
6. jan 2009

juuuj dnes tu nikto? vsetky ste boli vonku sankovat, co? A my zasa v Optime...ale mamka ma nove lyziarky hehe ved su rusnacke vianoce, nie?

jeane1
6. jan 2009

ahoj norik, sankovať sme sa neboli a zato lyžovať sme sa ulyžovali 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre