Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lindulienka
17. jan 2009

Ahojte, pisala som prevadzkovatelom toho centra v Dargove, ze by som chcela vediet kam sa prestahovali. Dam vam info, ked sa ozvu 😉 .

andrea.m
17. jan 2009

zuzka na tu 16tu ho vezmem a ty zober lukáška nech ma nového kamoša.

andrea.m
17. jan 2009

a dobre že tam majú ten súbor aspoň nahlásim filipka ked budú mať voľno lebo čarnicu do septembra ružovo nevidím 😖

yvka
17. jan 2009

lindulienka: mne je to jedno. Ja by som potom asi zobrala aj Lukiho ked to bude tak poobede. 🙂 Možno tam bude mať kamošov. 😉

andrea.m
17. jan 2009

yvka bude. šak už budú s filipko a lukáškom traja. budú super partia. 🙂

andrea.m
17. jan 2009

a ja veľmi chcem aby si filipko našiel aj iných kamarátov nielen tých čo má v škôlke.

lindulienka
17. jan 2009

Ahojte, posielam odpoved z toho centra kt. bolo v Dargove

Dobry den,
Bohuzial sme sa neprestahovali, ale boli sme donuteni detske centrum zavriet, kvoli tomu, ze sme nemohli zabezpecit personalne chod prevadzky.Urad prace nam neschvalil pozadovany pocet zien na aktivacnu cinnost.
Velmi nas to mrzi.

lindulienka
17. jan 2009

Aj mne je to jedno, kde stretko bude. Hlavne, ze sa stretneme 😀
Ak by ste suhlasili s MC Delfinik, tak napisem im, ci mozme prist 🙂

janka1874
17. jan 2009

no mne viec vyhovoval dargov ale keď sa ináč nedá tak sa prispôsobíme len mi presne povedzte kde to je

miresta
17. jan 2009

ahojky baby,
tak to mi je ľúto, že ten Dargov zrušili. Tam bolo naozaj skvelé miesto, mi sme tam zo sestrou dávali detičky keď sme nakupovali.

janka- dobre, že ma berieš za slovo. Aj ja teba. 🙂 A čo vlásky, hovorila si s manželom. Ak by si chcela mohla by som s tebou ísť k sestre, aby si nešla sama a nemala blbý pocit. Tak sa rozhodni. 😀

janka1874
17. jan 2009

no miresta aj to je dobrý nápad že by si išla so mnou ale to potom ešte počká kým budete zdravé
horšie je že ja by som chcela nejakú echt zmenu a najhoršie je že sama neviem akú a drahému je to už nejako jedno čo už má so mnou robiť 🙂 🙂 🙂
a Tebe Ester ako spinká ešte spí 2 krát za deň?

miresta
17. jan 2009

janka1874 - no väčšinou ešte spinká 2x. Ona vstavá o siedmej a o jedenástej je už unavená, tak ide spinkať tak na hodinku až dva hodinky. a potom ešte raz okolo tretej do piatej. No keď spinká dlhšie do pol deviatej, čo sa jej podarí asi raz za týždeň, tak potom ide až o pol jednej a spinká do štvrtej. A tak až večer.
No ak si nemala dlho zmenu, tak to každá žena chce. Moja sestra keď sa učila za kaderníčku, tak ja som bola pokusný králik. Mala som na hlave asi všetko. A teraz už nechcem nič, nechávam si dlhé vlasy s ofinkou, niekedy si ofinu nechám narásť a potom zase o rok ostrihám. Aj farbu mám klasika tmavo hnedú. No veľmi ma niekedy láka niečo si vyskúšať. 😀

janka1874
17. jan 2009

no miresta ja som riadne dlho nemala zmenu ani neviem kedy naposledy 😀 😀 😀
a spanie máte presne také ako my normálne na čas presne 🙂 🙂 🙂 akurát že poobede spí od 15-tej len do 16-tej len zriedkavo sa stane že potiahne dlhšie 🙂 🙂 🙂
fakt sa musíme stretnúť

miresta
17. jan 2009

janka - no detičky sú skoro rovnako staré, tak to možno bude tým. Kde si rodila?

sasenkat
17. jan 2009

kamilecka
my chodime plavat na KVP a tam je tepla voda v bazene - so mnou chodili do skupiny 2 tehulky /jedna o tri tyzde rodi , druha o dva mesiace /
je tam slana voda a v zime ma tu vyhodu ze sa tam tym padom nesiria virusy
a podlahy su tiez vyhrievae 🙂

sasenkat
17. jan 2009

no to cetrum ked teraz zrusili tak fakt musime zmenit miesto - my sa prisposobime, aj terasa am vyhovuje
este dohodut den na pevno 😉

sasenkat
17. jan 2009

andrea.m

pozri si www.fshornad.sk

vlavo je Nabor - klikni na DFS Hanicka

andrea.m
17. jan 2009

sasenkat diky pozrela som a zvažujeme 😉 asi tam len zavolám že kde maju treningy a čo by mal vedieť a ked trenuju za geleriou tak by som ho aj dala

lindulienka
17. jan 2009

andrea.m - info o Hanicke v MC Delfinik najdes na http://www.tadam.sk/action/?id=287
vraj je to len pripravka ...

mukky
18. jan 2009

ahojte,nie je tu nahodou nejaka kocka z Ke,ktora studovala sou obchodne na Bocatiovej 1993az96 a triedna bola p.Petrova?Dakujem Vam,ozvite sa ak nahodou cez IP

miresta
18. jan 2009

ahojte, tak ako teší vás že nám tak husto sneží?
Mysme mali dnes zbehnúť ku svokrovcom do Malej Lodiny, no neviem, vraj vôbec nie su upravené cesty, tak uvidíme ešte. Pekný deň 🙂

janka1874
18. jan 2009

Ahojte kráááásne sneží len škoda že už je po vianociach a teraz máme vianočné počasie 😀 😀 😀
miresta a ani nebudú upravovať kým sneží vtedy sa len tak akože (ak teda vôbec) starajú o cesty lebo neoplatí sa posypovať keď na to nasneží a tak podobne 🙂 🙂 🙂
my sa asi aspoň trošku pôjdeme sánkovať

simka9122008
18. jan 2009

No my klasika musíme trčať doma, lebo malá začala viacej kašľať tak musíme zajtra navštíviť dokinu. ☹

miresta
18. jan 2009

simka - no tak to je zle, mi sme doma už pomaly tri týždne, no ale asi na tu chatu predsa len skočíme

janka - hej, ja viem že posypovať nebudú, ale mohli by aspoň odhŕňať ten sneh.

janka1874
18. jan 2009

už nesneží tak už odhŕňať určite budú 🙂 🙂 🙂

andrea.m
18. jan 2009

tak som vyslala chlapov nech sa idú sánkovať. Tami spí takže mam klídek.

majka35
18. jan 2009

ahojte ... 🙂
Adi, Tamarke prajeme všetko najlepšie k jej krásnym 2 rôčkom ... užite si oslavu ... 😀

andrea.m
18. jan 2009

majka dakujeme 🙂

simka9122008
18. jan 2009

Jééééééééééj Tami má dnes 2 roky tak super, prajeme všetko naj, hlavne zdravíčko. 🙂

dea
18. jan 2009

Ahojte...........

Tamarke prajeme vsetko naj k 2. rockom 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre