Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
30. júl 2010

@ssstanka: gratulujeme!!! 😀 😀 😀

ssstanka
30. júl 2010

ahojte, baby touto cestou by som vam chcela z celeho srdiecka veeelmi podakovat za financnu a psychicku pomoc ktoru ste mi venovaly. Zvlast dakujem mojej svagrinke Olifcek,ona bola ta, ktora sa na to podujala.Ja by som nenasla odvahu o nieco take poziadat.
Slovami ani neviem vyjadrit aka som vam vsetkym zo srdca vdacna,ze ste mi takto pomohly. Velmi si to vazim....
Ked som o tom hovorila muzovi, obaja sme plakaly od pocitu dojatia a velkej vdacnosti...
Este raz vam velmi dakujem....

sisamato
30. júl 2010

@gabika7706 vdaka 🙂 zajtra skocime do toho HM, snad este bude nieco v akcii, bazare neskasate?

sisamato
30. júl 2010

@dianocka dik 🙂

gabika7706
30. júl 2010

@sisamato ja nakupujem aj na mmb alebo mma 😉

rabiva
30. júl 2010

😉 ahoj Gabi 😅

prepacte ze sem lezem, ale mam mozno trosku odveci prispevok - hladam kontakt na mamicku chlapceka menom Branko z MS Jaltská, vo veku cca 5r., ak mi niekto vie pomoct prosim IP vdaka 😉

gabika7706
30. júl 2010

@rabiva ahoj 🙂 Brankovu mamu nepoznam, v poslednom case Ta vidim, len ked niekoho hladas 😀

jankapardon
31. júl 2010

@ssstanka možem, ja som si trochu čítala na februárovkach 2010 tuším....... ako písala olifček o nešťastí čo sa prihodilo jej bratovi, tuším v US Steele,bol to nejaký pracovný úraz.......a teraz ked si Ty toto napísala, tak ma to hned spojilo aj s Tebou....☹ Ak je to tak ako si myslím, z celého srdiečka Vám prajem veľa sily ....Tebe aby si to tak krásne zvladala, ako to super zvladaš......a hlavne veľa zdravíčka a sily na rýchle zotavenie....veľmi silno držím pršteky. Si veľmi silná žena!!!!

jankapardon
31. júl 2010

@ssstanka joj píšem jak tatár🙂 manželíkovi veeeľa zdravíčka a sily na rychle zotavenie....A ako sa má?

ssstanka
31. júl 2010

@jankapardon Ahoj,olifček je moja svagrinka....dakujem ti za tvoje povzbudive slova,sama sa divym ako to vsetko zvladam
Muzicek je na tom uz podstatne lepie,v pondelok by ho mali prelozit na traumatologicke odelenie,tak sa veeelmi tesim

dianocka
31. júl 2010

ahojte,tak my mame pekny den za sebou.rano sme boli na Jahodnej na hubach a Dianka nasla svoju prvu hubku v zivote.Potom sme boli este asi do 14.00hod. na Alpinke,kde sa Dianka poriadne vykolotocovala a vyskakala a teraz isla este s dedkom na Bankov.dufam,ze vecer odpadne od unavy,lebo spinkala len cestou domov v aute.Zajtra sa chystame do Madarska do Oceanaria do Nyiredhyaza.Neboli ste tam niektora?

jankapardon
31. júl 2010

@dianocka mi sa tiež len chystáme....dáš mi info ako to tam je? dakujem 🙂 😵

jankapardon
31. júl 2010

@ssstanka super, držím mu veľmi prsty🙂

aeouliana
31. júl 2010

@dianocka: my tam chodime 3-4 x do roka, ale oceanarium sem ste nevideli (tento rok sme nejak nestihali), ale zoo odporucam vsetkymi desiatimi. je tam super. vilet na cely den. 😀
@ssstanka: to je super sprava. drzte sa! uz sa na VAs tesime na nejakom stretku 🙂

ninnaricci
31. júl 2010

ďakujem za tip na tú cukráreň na vrátnej...bolo fajn posedenie a skvelý personál 😉

@dianocka chcem sa ťa opýtať...už som natrafila na info, že si chcela...chceš otvoriť nejaký detský kútik...v akom si štádiu? Budete niečo riešiť...alebo je to boj s veternými mlynmi?

jankapardon
31. júl 2010

@ninnaricci neni začo🙂 ja tam stale, ked sa dá nakuknem, tá ich zmrzka je takisto užasná!!!

ssstanka
1. aug 2010

@aeouliana drzime sa nejako a ani sam neviem ako 😉 len dnes od skoreho rana ma akosi pobolieva ten moj maly pupcek.....a to snes mame doma oslavu,mala Stanka ma dnes krasne dva rocky 😀

rabiva
1. aug 2010

@gabika7706 😀 😀 heej veru ani som si neuvedomila 😅 😅

gabika7706
1. aug 2010

@ssstanka malej oslavenkyni prajeme vsetko najlepsie, hlavne nech sa jej tato co najskor vrati domov zdravy.

@aeouliana co s tym stretkom? My mozeme len v stredu a to budem dufat, ze Martin bude OK, uz druhy den teplotuje ☹

dianocka
2. aug 2010

jankapardon,aeouliana,takze v Oceanariu a v ZOO bolo super.Naozaj je to vylet na cely den.Ale odporucam ist tam radsej cez tyzden,lebo tam bolo neskutocne mnozstvo ludi.Moja Dianka bude mat 3 a pol roka,ale aj ked uz kociar nepouzivame skoro rok,tak sme ho vzali a urobili sme dobre,lebo je to velka ZOO a Dianka by nevydrzala tolko chodit a tak si vsetko v pohode popozerala z kociara.To oceanarium je velmi pekne a zaujimava je aj dzungla.Je to vsetko v ZOO blizko pri vstupe.Vstupne pre dospelych je 2200 forintov a za Dianku sme platili 100 forintov.Vo vnutri je kopec stankov a bufetov a atrakcii pre deti.Ked sa vyjde zo ZOO asi 300 metrov po pravej strane je pekne detske ihrisko ,kde sme stravili asi este pol hodinu a hned vedla je prirodne kupalisko aj s bazenom.Pozicali sme si este riksu bicykel a povozili sme sa po okoli.Fakt krasne straveny den.Odporucam.My tam pojdeme urcite este raz niekedy v oktobri a zastavime sa na obed aj na hrade.Vcera sme to uz nestihli.

dianocka
2. aug 2010

ninnaricci,ano planujem otvorit detsky kutik a verim,ze ked vsetko pojde tak ako ma,tak dufam,ze v novembri alebo decembri ho otvorim.Urcite vam to dam vsetkym vediet.Keby to zaviselo len odo mna ,kutik by bol otvoreny uz rok.

ssstanka
2. aug 2010

@gabika7706 vcera si nas tato vydupal na oddeleni ze chce vidiet deti,tak mi vcera rano volali z nemocnice ze mozem prist aj s detmi...to bolo stretnutie po dlhsej dobe,vsetci do jedneho sme tam plakaly....dnes ho maju prelozit z Aro odelenia na traumatologiu...sa veeelmi tesim ako to napreduje....

dianocka
2. aug 2010

ssstanka,no vidis,ze je to stale lepsie a lepsie.a stale bude,len mysli pozitivne.uz mate to najhorsie pravdepodobne za sebou.

dianocka
2. aug 2010

tu je web stranka na ZOO a Oceanarium , www.sostozoo.hu

zuzka82
2. aug 2010

Pekny den kocky...mate prosim Vas niektora skusenosti z mš Hrnčiarska????dakujeeeem 🙂

dianocka
3. aug 2010

zuzka82, moja neter tam chodi do skolky a svagrina je spokojna.Je to Montessori skolka,takze nie je to klasicka skolka.Ak chces vediet nieco konkretne,mozem sa opytat svagrinej.

mirrinka
3. aug 2010

Ahojte Košičanky.Môžem sa pridať? som tu v KE ešte len krátko,od 25.júla,presťahovali sme sa sem z Humenného....zatiaľ tu nikoho nepoznám,tak aspoň takto by som si rada s niekym pokecala.... 🙂

aeouliana
3. aug 2010

@zuzka82: ano, my ... maximalna spokojnost 😀

aeouliana
3. aug 2010

@mirrinka: vitaj 😀

mirrinka
3. aug 2010

@aeouliana ďakujem pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre