Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

mirrinka
5. aug 2010

@aeouliana tak to máme skoro rovnaké baby,moja mala 4 roky 1.7. 🙂

dianocka
5. aug 2010

@mirrinka,tvoja dcerka poobede este spinka?

aeouliana
5. aug 2010

@ajka72: neviem, dohodnime sa.
@dianocka: aj my zvazujme Djerbu, popr. Turecko a asi to tiez bude last minute. 😀

aeouliana
5. aug 2010

@mirrinka: no, to su fakt skoro rovnake 🙂 dnes nejdem s drobcami von. idem cvicit 😀

dianocka
5. aug 2010

@aeouliana,ano a kedy?mozno sa niekde stretneme.

aeouliana
5. aug 2010

@dianocka: my az po 21.8, ale neviem este presne. podla toho ako to bude vyhovovat MM v praci.

vierka3
5. aug 2010

ahojte, tak dopravne ihrisko nam nevyslo, @aeouliana dakujem za upozornenie, a poprosim aj na buduce 😎
aj my sme na tom s dovolenkou velmi podobne, ale my az v septembri, takze to uz budeme mat recenzie od vas 😀

vierka3
5. aug 2010

@aeouliana a kedy dojdes na kavu? 😉

dianocka
5. aug 2010

skoda,som si myslela,ze sa mozno aspon na dovolenke stretneme,po pripade v lietadle

mirrinka
5. aug 2010

@dianocka nie,poobede už nespáva dávno dávno....len v škôlke ked bola tak spávala....ale ked je doma cez víkendy alebo cez prázdniny tak nie...nejako nechce,neviem prečo...a Dianka ?

nosoroztek
5. aug 2010

ahojte Kosicanky 🙂)) potrebovala by som radu, vidim, ze su tu uz aj mamicky, takze mi mozno budete vediet poradit....uz 11 dni ma pobolievaju vajecniky,predovsetkym pravy a picha mam v podbrusku ako pre menzesom...tyzden predtym sme mali s priatelom nechraneny styk....moze to byt uhniezdovanie vajicka? alebo nejaka infekcia? nic ma neboli, len to pichanie, zle mi nie je, prsia ma nebolia vobec ako inokedy pred menzesom (mala by som ho dostat teraz v sobotu) akurat, ze mam pocit, ze som stale "vlhka"..male ste s tym niektora skusenosti na zaciatku tehotenstva?

dianocka
5. aug 2010

@mirrinka,moja Dianka spinka poobede skoro 2 hodiny,len potom sa jej vecer nechce spinkat .

aeouliana
6. aug 2010

@vierka3: juj vierka, predpokladam,az v sept. ked Saska pojde do skolky. 😀 uz ln dosjt na dopr.ihrisko bola psychiatria 😀)))))
@mirrinka, @dianocka: ani Saska poobde uz nespava (ale len teraz v lete sme to zacali praktizovat), v skolke spi a predtym aj doma som ju dala, ale aj tak nezaspala. predpokladam ale, ze na dovolenke bude spat aj cez obd kedze bude vynicena 😉
@nosoroztek: odporucam navstevu gynekologa. moze to byt hocico aj nejaka infekcia napr.

dianocka
7. aug 2010

ahojte,kde ste vsetky?

gabika7706
7. aug 2010

@dianocka kade-tade 🙂
dnes sme boli na pivnom Velkofeste, Cekovsky sa Martinovi pacil, aj si nohou pokyvkal v kociari 😀 aha, pozeram, ze uz je po polnoci, tak vcera sme boli...

sisamato
8. aug 2010

Ahojte baby,
tak po dlhsej pauze som tu aj ja. My sme sa dnes prvykrat vybrali s nasou trojmesacnou bambulkou na Anicku...no poviem vam nikdy by som neverila ze ja, baba od Vranova, ktora sa na Anicku chodila s kamoskami drvit na skusky, sa tu raz budem prechadzat aj s vlastnym babom...juj...ani by sa mi neprisnilo ze prave tu nedaleko KE (Rozhanovce) vobec zakotvim...chytila ma teda riadna sentimentalita...ale ani tej sem tam nezaskodi, nie? 😉. majte sa

evicka1
8. aug 2010

ahoj zeny
ako valcite? my sa mame fajn, hugo stvara mozne a nemozne veci a ja z neho rastiem hlavne z vety: pustim kurtka 😀
zajtra sa chystame so segrou trsoku po nakupoch ide na svadbu tak ideme pohladat saticky maleho si necha mama. no poviem vam ze sa aj tesim
som dnes so segrou hrala nohejbal no kocky poviem vam normalne som "zdochla" 😅 matka v dobrej kondicke

sisamato
8. aug 2010

@evicka1 cauko, tak ak nejake pekne najdes tak daj tip ze kde ...aj my sa chystame na svadbu a nemam ziadne normalne saty... 😉 .

gabika7706
8. aug 2010

@evicka1 ze kurtka 😀 juj sa tesim, ked Martin zacne rozpravat a nikto mu nebude rozumiet, len ja a mozno niekedy ani ja 😀 😀 😀 obcas si prechadzam Katkine skomoleniny a to uz len je slovnik ...

evicka1
8. aug 2010

@sisamato ona uz ma jedne rezervovane. sme nasli na blsaku ale dost palka ze 75ecka ale su luxusne... a zajtra este nejake tie butiky ale dam vediet

@gabika7706 skomoleniny. moja babka je vychodnar ako repa a dnes mu vravi dones mi findzu-pohar. a hugo bezi a krici babi pinda tu mas 😉 😀 a ma slova ktore mu ani kristus nerozumie ale tvari sa dolezito tak sa tvarim aj ja ze viem o co ide 😅

mirrinka
9. aug 2010

ahojte 🙂
babi pinda tu máš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak aspoň sa mi začal deň s úsmevom 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja potrebujem šaty na svadbu...my ideme 11.sept. 😉

sisamato
9. aug 2010

Ahojte,
tak Evi tesim sa na tipi...ja som kocky nasla na tejto stranke zopar krasnych siat pod menom emminka. Nemate niektora skusenosti s objednavanim siat u nej???Vyzeraju fakt uzasne, aj som si jedne vytipovala, len neveim ci mi kratke na moje troha krive nozky pojdu... 😲 . majte sa.

gabika7706
9. aug 2010

@evicka1 no tiez som sa pobavila, mate veselo 🙂 Nasa Katka je uz sice "velka" a mala by rozpravat normalne, ale pre niektore slova ma svoje vlastne vyrazy, napriek tomu, ze vie, ako sa to povie, pouziva tie svoje...fajčilka, strieľačka, podopieračka, trúsinky...
Ja by som tiez isla na nejaku svadbu, davno sme na ziadnej neboli 😎

mystery7
9. aug 2010

ahojte, ja som tyzden mimo. Teraz tu budem do stvrtka a opat ideme na tyzden prec. Ale v septembri by sme uz mali byt stale v ke. Mohli by sme ist na anicku. Mne to najviac vyhovuje okolo 16:00, lebo poobede spime.

evicka1
9. aug 2010

ahoj kocky
tak lov na saty dopadol naramne. mame uplne luxusne su take pod kolienka taky super strih. stali 38eciek a su aj take ze sa daju vynosit. nieje to ziadna roba. su letne satenove nadherne. segre padli ako uliate... a kupili sme ich oproti vincentovi. netusim ako sa vola ten butik 😝
@gabika7706 hlasky dobre ale ani jedna neviem co je. hlavne by ma zaujimala trusinky co to?

kvojtanikova
9. aug 2010

caute kocky, ma normalne zaujala tato diskusia o hlaskach...pridavam jednu od nasho mateja: raz telefonoval s babkou a len co prisiel tati domov, maly mu hlasi: "Tati, som volal s babkou" a stary mu na to "Skypom?" (mali sme novo zapojeny internet) Matej sa zamracil a vravi: "Tati, nie S KAJPOM, ale S BABICKOU!!!"

gabika7706
9. aug 2010

@evicka1 trusinky = omrvinky 😀 , fajcilka = cigareta, strielacka = pistol, podopieracka = palicka, kyjak... , zaveska = privesok, fasendy = fešandy, picerník = pizzerman, pingont = pingpong, no a minuly rok, ked zacala chodit do skolky, kazdemu hovorila, ze chodi na Fasárikovu (Šafárikova) ...

sisamato
9. aug 2010

@evicka1 cauko, no tak to ste si vybrali teda rychlo, hlavne ze ste spokojne. Prezradis ulicu kde je ten butik? Nie som povodne z KE 😉 dik.

evicka1
9. aug 2010

@gabika7706 hm niektore by som netipovala ze to ma ten vyznam

@sisamato tusim to je alzbetina

ajka72
9. aug 2010

ahojte dievčatá nemáte náhodou naťahovacie plachty do postielky 120cmx60cm, potrebujem 4ks do školky a ja už nemám kupim za rozumnu cenu ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre