Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
28. jún 2009

a ako je to vlastne na kupkách s detmi ak má malá 1,5 roka platím za ňu?

zuzana355
29. jún 2009

jani nie ona ma zadarmo 😉

janka1874
29. jún 2009

aspoň že to, ale ináč tie ceny sú des keď to porovnám s maďarskými tak tam aspoň tie služby sú o niečom a podstatne väčší priestor na ležanie a podobne no čo už nedá sa každý deň tam ísť

zuzana355
29. jún 2009

jani no vieš čo každý deň nie ale tak raz dva krát do týždňa by sa dalo zvládnuť.

jeti mňa dnes tak bolí hlava teraz neviem či bude pršať alebo z toho dusna porazí ma 😠

janka1874
29. jún 2009

je 3 rizikový stupeň tak to možno preto ťa bolí hlava

aj 2 krát do týždňa ísť do maďarska mi príde veľa peňazí na benzín a podobne a okrem toho sama tam nepôjdem a cez týždeň sa u nás pracuje 😒

lovacka
30. jún 2009

ahojte
nebude nejake stretko ze by sme sa prisli aj my s Filipkom prejst trosku do mesta alebo na anicku 😉

simka9122008
30. jún 2009

No ja by som bola za, už som nad tým uvažovala

majka35
1. júl 2009

no tu to žije 😕 😕 😕 😀

zuzana355
1. júl 2009

no aj tebe sa tak zdá majka 😀 😀 😀 😀

my sme sa vrátili z chirurgie máme vyvrtnutý a natiahnutý lakeť ale keď sme išli domov tak už sa chcela íst šýkať takže je to v celku OK.
vy sa všetky opekáte 😀 😀

majka35
1. júl 2009

zuzana ... sa mi páči ten slovný zvrat, že sa chcela ísť "šýkať" 😀 chválabohu, že ste OK ...

ja sa neopekám, ja trčím v práci a mám tu aj šéfa 😖

zuzana355
1. júl 2009

chcela som napísať šmýkať to tým teplom ale aspoň nie je nuda 😀 😀

jeane1
1. júl 2009

zuzana..slníííííš ja sa už teším na sobotku kedy asi zasa zájdeme na kupko 😀 len pojdeme až poobede lebo minule sme to s Peťkou trošku prehnali 😒 na ramienkach a bola pritom aj natretá 😖 ale už jej zhnedli tak sa teškám ako keby som mala prázdniny jaaaaaa 😀

zuzana355
1. júl 2009

huraaaaa idete v sobotu aj my by sme išli ale až tak od tej tretej tak dufam že ruka bude ok lebo už poobede na ňu dva krát spadla 😠 😠 už strácam nervy a to sa prázdniny ešte len začali 😀 😀

janka1874
2. júl 2009

my sme boli včera na kupku na Rybe bolo super aspoň teda pre malú kedže ja momentálne keď som tam sama tak si ani zaplávať nemôžem ísť

kamilecka
2. júl 2009

Ahojte

tak my sme doma, po tyzdnoch v nemocnici,konecne nas pustili,teda sme este 2v1 🙂

Lovacka dakujem za sms a blahozelame este raz k Filipkovi,pozerala som foto,zlatucky je 🙂

My uz teraz len cakame kedy to pride 🙂 Uz mam dost,hlavne ked je taaaak teplo.

zuzana355
2. júl 2009

kami a ty si bola v nemocke dufam že ste ok držte sa a davaj na seba pozor aj na malú princezničku 😉

janka1874
2. júl 2009

kami vy ste boli v nemocke? hlavné je že už ste doma tak už len vydržať a babuľka bude čoskoro na svete

zuzana355
2. júl 2009

ahoj jani vy ste boli na rybe včera a nebola tam velmi studená voda lebo po iné roky dost bola ako to je teraz.

kamilecka
2. júl 2009

Ano boli sme 4 tyzdne kli zlym prietokom, teraz sa to zlepsilo tak nas pustili ale asi sa za par dni aj tak vratime 😀 ale snad uz len na porod 🙂

janka1874
2. júl 2009

zuzi neviem ako vo veľkom lebo tam som sa sama pri malej nedostala ale v malom bola celkom príjemná aspoň mne vyhovovala a mojej malej je to šuma fuk ona vodu miluje aj keby mala zamrznúť veď ma aj statočne dokúsala lebo som si dovolila ju vybrať von 😒

kamilecka budeme na Vás myslieť a držať palce nech to máš rýchlo za sebou a aby bolo všetko v poriadku

janka1
2. júl 2009

kami no konecne vas pustili , tak sa drzte snad uz nie nadlho kinderko 😵

monika1
2. júl 2009

Ahojte 🙂
janka a kedy chodite na rybu? ja by som sla niekde s malym ale to slnko ufff neviem si predstavit dlho tam byt 😅 ale aspon by sa poclapkal vo vode 🙂

ahoj janka1 no tebe tie tyzdne teda rychlo naskakuju 😉 ako sa citis?

kamilecka
2. júl 2009

Dakujem zienky🙂

Janka1 no veru,konecne,ja som uz pomaly pocitala s tym ze nas tam nechaju do porodu.

Ja si teraz uzivam chvilky s Davidkom, ani by som neverila ako sa moze dietatko za jeden mesiac velmi zmenit, keby mi niekto hovoril tak ani neuverim.

Monika my to riesime bazenikom na balkone 😀 ja by som na slnku teraz nevydrzala viac ako pol hodku.

janka1
2. júl 2009

monika dakujem mame sa zatial fajn 😉 tak snad to aj takto dalej pojde a tie tt no uz mame peknu 15 😀

kami hlavne, ze si doma a je to uz ok 😉 drzte sa

lovacka
2. júl 2009

ahoj kami
tak dufam ze vam je uz lepsie a ze budete mat super lahky porod 😉
hlavne nech ste zdrave
nas trapia koliky no ale hadam to rychlo prejde ved ani nic take nejem aby ho malo boliet brusko
a co to stretko bude ci nic z toho

nera
2. júl 2009

po neskutočnej dobe som sem nakukla .....Janka - jeeee tie týždne Ti naskakujú....
kamilečka - držím palce, aby všteko už bolo OK...veď o chvíľu to už máš za sebou a budete už krásna štvorka 😵

nezabudka84
2. júl 2009

AHOJTE, NOOO MY ESTE STALE DOMA OBSMRDAME 😎

monika1
2. júl 2009

katka este ste sa s dokinou nedohodli na termine? kedy ma sluzbu?

sasenkat
2. júl 2009

ahojte kocky!
po dlhom case som sa k vam zase dostala, aj som vas docitala :o)

kamilecka, tak sa tesim s tebou ze si uz doma, no o chvilku to budes mat za sebou, tak nech si ta davidko uzije kym ta ma len pre seba 😉

janka , pacilo sa vam so Sendy na rybe, lebo ja som uvazovala ze sa tam tiez niekedy vyberiem

dnes sme boli so Sasenkou na Mestskom kupku a bolo fajne len plno ludi , no sasenka je tiez maly vodnarik , to hovori za vsetko 😀 stale som ju len niekde nahanala, chvilku neobsedela 🙂

nezabudka84
2. júl 2009

Sluzi v sobotu, aj dnes sluzi, tak dufam, ze v sobotu to bude.Mam jej volat v piatok vecer.Ale nejak mi casto tvrdne brucho, ale ziadne bolesti ani nic, tak neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre