Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

kamilecka
5. dec 2008

Ahojte

aj my sa chystame do mesta poobede,teda skor podvecer,uvidime ako bude. Ale skor ano ako nie

monika1
5. dec 2008

no a to vam ani nepisem ze ako tu mam ja v kancli veselo,tma,fuci mi tu cez stare okna...uz len deka a teply caj mi chyba a mam pohodu 😀 😀

kamilecka
5. dec 2008

Monika 😀 😀 😀 vy idete vecer? My pojdeme,nebudeme dlho,popozerame,ukazeme Davidkovi a pojdeme domov.

monika1
5. dec 2008

kami uvidime podla pocasia,ked bude prsat tak isto nejdeme 😒

monika1
5. dec 2008

u nas bol prave pracovny Mikulas 😀 😀

kamilecka
5. dec 2008

A co dobreho si dostala 😀

mimusiacik
5. dec 2008

Ahojte,
opätovne pripominam Turne plodnosti s OZ BOCIAN - dnes o 17 hod v Golden Royal - stretnutie dr.z centier asistovanej reprodukcie,dr.Herman Gyncare,dr.Hredzak zo Splnu,dr.Hrivnak urolog,dr.Bobak z tkanivovej banky,dr.Krcho - neonatolog,p.Priadkova a p.Bertova z BA z OZ Bocian + verejnost oslovena tlacou,rozhlasom,bilbordami - prosim dajte vediet vsetkym ,kt su nedobrovolne bezdetni a chcu s tym nieco urobit...Dakujem

Den a noc plnu sladkych prekvapeni!

zuzana355
5. dec 2008

tak už určite nikam neideme leje a leje no to je december 😝

monika1
5. dec 2008

kami ani sa nepytaj 😀 no zopar euroobalov,prazdne CDcka,gumu,pera,ceruzku,fixky a aby som nezabudla tak aj pracovny kalendar 😀 😀

no zuzka onicom pocasie ☹

janka1874
5. dec 2008

ani my nikam neideme v tomto počasí nehrozí

nezabudka84
5. dec 2008

ahojte deturence, Kami dakujem, ze v tom nie som sama 😀

janka1874
5. dec 2008

jeeej nezabudka ale Vám sa to podarilo skoro rovnako staré máte starších chalanov a skoro rovnako aj teraz budete rodiť supeeeer to ako keby ste sa dohodli 😀 😀 😀 😀

nezabudka84
5. dec 2008

Prve som rodila s Monikou, druhe stihnem mozno s Kami.Ma len o dva dni starsieho a s monikou sme boli vedla seba na sale,len ona to stihla do polnoci a ja nie 😀

nezabudka84
5. dec 2008

Inak, k tomu otvaraniu novej temy, som chcela uz davno, ale som sa vas bala, ci ma nezbabrete 😀 😝 😝

janka1874
5. dec 2008

no teda nezabudka ty sa nás bojíš to je snáď sranda nie 😀 😀 😀

zuzana355
5. dec 2008

no my sme si dobre pospali s malou dve a pol hodinky to my už dávno tak nespala 😕
nezabuda vy ste si to dobre zorgannzovali

kamilecka
5. dec 2008

Nezabudka aj tebe gratulacia 😉 Ja ale budem aj druhe ak vsetko pojde dobre tak rodit na rastislavke

nezabudka84
5. dec 2008

Ale, sak to bola len sranda 😉 .

janka1874
5. dec 2008

veď ja viem 🙂 🙂 🙂 🙂

dea
5. dec 2008

Ahojte.............tak my uz do mesta nejdeme.......boli sme s krstnym od 13.00 do 16.00 a uz teraz sa mi nechce ist do mesta 🙂

tak na predajni som bola 😀 😀 predavacka mi hned ten papier aj podpisala 😀 som jej povedala, ze ked s tym nesuhlasi tak nech to tam napise.........tak napisala ze nesuhlasi s poziadavkou a podpisala 😝 😝
no ale ja som si rano dala tu namahu ze som napisala pekne otvaracie hodiny do 6.januara........tak precitala si to tak narychlo, ale z pohladu bolo vidiet ze bola riadne nastvana 😀 😀

a este som im napisala aj pravidla 😀 napr. na predajni netelefonovat, nejest, s kamosmi sa nerozpravat, nesediet, sefa pocuvat 😀 , prestavku nepredlzovat 😝
a posledne som im napisala:

"DUfam, ze tieto pravvidla budete aj respektovat!Ja si Vas budem pravidelne kontrolovat!
S pozdravom Vasa "sefova" 🙂

takze takto som to vyriesila a riadne si ulavila 😀

norik1
autor
5. dec 2008

Dei tak tebe dneska islo 😀 Dobre si to zvladla, som zvedava, aky ucinok to bude u dotycnej mat 🙂 drzim palce 🙂

Len je smutne ze taketo pravidla sa vobec musia pisat a ze to treba aj kontrolovat.... 😝 😝 😝

My ideme do mesta az zajtra, dufam ze bude krajsie ako dnes... 😀

zuzana355
5. dec 2008

tak vy asi všetky čakate na mikulaša nikde nikto 😕 😕 u nás už bol a pojedla som plno mandariniek 😝 mam pocit že asi prasknem 😀

zuzana355
5. dec 2008

dei dobre si to poriešila si šikulka no som zvedava a mala si ju dat aj na sviatky aby sa náhodou nenudila kočka 😀

andrea.m
6. dec 2008

krásne mikulášske ránko.

dei ty si fajne erdeg šéfka. ale tak treba. ináč by si nemala žiadnú autoritu.

zuzka111111
6. dec 2008

krasneho mikulaska .... lilka mala v topanke aj zemiak :- 😀 😀 a ked ho zbadala tak ze to je pre nelly 😅 opica jedna 😀

janka1874
6. dec 2008

Dobré ránko a krásneho Mikuláša

dea dobre na to ideš sa mi to páči musím už ísť kuknúť do toho tvojho obchodíku ale zas neviem kde to je

zuzi no šikovnica hneď sa vynašla 🙂 🙂 🙂

norik1
autor
6. dec 2008

Bre ranko Mikulášky 😀 My ešte spíme po plávaní, a keĎ Filipko vstane tak dostane hrajúci klavírik, aby mamka prišla dočista o nervy... čoki ešte nemôžme 😀

andrea.m
6. dec 2008

norik tak pebné nervy 😉

fibus
7. dec 2008

prajeme peknu nedelu, a šup na prvu stranu 🙂

kamilecka
7. dec 2008

Ahojte

tak aj my mame Mikulaska uspesne za sebou,boli sme z manzelovej roboty a bolo velmi pekne,Davidko uz potom aj tlieskal a Mikulaska sa vobec nebal 🙂 A cely stastny si niesol ten obrovsky balicek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre