Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
2. feb 2009

maji 😀 😀 😀

zuzana355
2. feb 2009

adi 😀 😀 😀 vy ste dnes plne srandy 😉

majka35
2. feb 2009

adi, ta nemožem zochabic tak, šak normalne tu dumam a dumam i s kolegyňu dumame, čitame, hledame ... a nezname, dze tota pravda ... 🙄

normalne zavolam mojomu slovenčinarovi, co me učil, že jak še hutori, lem neznam či žije, bo to už das tricec roky temu ... 😀 a može buc, že še už veľo pomenilo ... no ta ja glupa, abo co?

andrea.m
2. feb 2009

som sebe mohla mišľec že ty dneška ani spac nebudzeš 😀 niž nepreštuduješ pravidla slovenského pravopisu. aľe jak poradnej vichodňarke by ci to malo bic ukradnuté.

andrea.m
2. feb 2009

naš triedny nás na strednej furt drbal že "nie do lekára ale K lekárovi" ta ja tiš neznam dze tota pravda teraz.

a danka dze zmizla 😠 jak som ju volala na kavej ta zdupkala

andrea.m
2. feb 2009

zuzka mi sebe tu tak z času na čas z majku pripomeňeme našu rodnú reč.

monika1
2. feb 2009

majka ja tak ako ty rozmyslam ale ide mi to tak ako tebe,suhlas s tebou 😀

andrea.m
2. feb 2009

no ta sme dva na dva.dachto še pridajce abo ku majke z moniku abo ku nam z deu a potom povime že väčšina vyhrala a hotovo 😀

majka35
2. feb 2009

no ta ja čekam na trecu osobu co še k nam i s moniku prida ... bo šak to znam, že ne do zubara, alebo do dochtora ... to zname šicke, ale toto, že pri zubarke mi tarha oči ... 😎
a šak dobre ne, šak mame co pisac, šak tu už jak u zomartoho ... a neznam adi, či tote ostatne dzivky nam rozumeju ... ale šak i oni vyhodnarky, ta mali by, ne?
ale ja calu noc neška nespala a zas druhu calu noc nebudzem spac ...? co sce to porobeli?
znace jak muj muž ostrihal moju malu ... mi bula čara hodzinu cvičic a jak mi še vracila, ta mi skoro umarla, jak mi uvidzela moju dzivku ... ja toho mojoho staroho asi ...

monika1
2. feb 2009

boze napisala som to ako hotentot 😀 ale ja som bola u zubarky nie pri nej 😀

andrea.m
2. feb 2009

majka ja bi ho zabila 😠 daj fotku. a nezufaj teraz ešči noši čapku a do leta dorošňu.

majka35
2. feb 2009

monika ... znam, jak ši to dumala a co je doležite, že ši na mojej strane ... 😀

terkaa
2. feb 2009

ahoj kosicanky 😉
potrebujem poradit, kde by som mohla kupit v KE penove puzzle - koberec na zem. da sa, 😠 😠 ale len na nete 😠

andrea.m
2. feb 2009

v dráčiku

majka35
2. feb 2009

adi, ani ju nefotim, bo mi do plaču 😠

majka35
2. feb 2009

a teraz, jak pojdem po malu do jasiel, tak rovno poviem, že to ne ja, ale moj muž sa včera hral na Rochnyaka ... 🙄

kamilecka
2. feb 2009

🙂 Ja neznasam ked niekto povie ze ideme do babky 😀 😀 😀

majka35
2. feb 2009

ja tiež ... 😀 😀 😀 😀

zuzana355
2. feb 2009

no kočky ja sa pridávam k majke a aj k adi ta a teraz čo 😀 😀

majka35
2. feb 2009

zuzi, dobre si to rozmysli ... 😎 😎 😎

terkaa
2. feb 2009

andrea.m, dakujem, manzel vystartuje to kupit 😉 dufam, ze to budu mat 😕 , lebo na nete to v ponuke u nich nieje.

zuzana355
2. feb 2009

no podla toho kto čo ponuka 😉
majka a to už si bola po malu a nemože to vyzerat až tak zle či mangel bol až taký kreatívny no neviem či može byt niekto horší ako rochnyak 😀

kamilecka
2. feb 2009

Zvrtla sa tu tema 🙂

Nemam rada ak niekto povie, ľadnička 😀 A ja stale na to. To nieje ľadnička, to nie ľadi ale chladi 😀

A hovorim k zubarovi 😀

andrea.m
2. feb 2009

no hotovo tak už teraz neviem fakt čo je spravne.zuzka sa pridala na obe strany takže 3:3 ale kami je pri majke podľa všetkého takže blahoželám Michalovce vyhrali 😀

ja používan aj ľadničku v nárečí aj chladničku v slovenčine...som kreatívna 🙂

terkaa ale nech obehne všetky dráčiky v KE pre istotu.

majka35
2. feb 2009

kamilečka .. tu sa rozoberalo, či si bola u zubára, alebo pri zubárovi ... myslím, že ani jedná z nás by tu nepovedala, že ide do zubára, gramatický zádrheľ nám spôsobila až konečná fáza návštevy u zubára ... 😀

andrea.m
2. feb 2009

😀 😀 😀 hlavne že už na dvoch stranách máme o čom kecať 😀

majka35
2. feb 2009

zuzi, vyzerá to hrozne!!! ... ráno sme ju odniesli spolu s mužom, ale teraz idem po ňu sama, tak rovno im to prezradím,, že to bol manžel a nie ja, čo sa takto "vyřádil" ... také krásne vlásky mala moja Barbuška, dlhé, kučeravé, nááádherné ... a teraz? ... ofinu vôbec nemá a po bokoch jej to úplne vystríhal, bez ladu a skladu ... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

majka35
2. feb 2009

adi, šak nedobre tak??? ... šak tu už pomaly živoho človeka nebulo ... 😀

andrea.m
2. feb 2009

majka a prečo ju vôbec strihal? nechceli ste aby mala dlhé vlasy?

andrea.m
2. feb 2009

majka no ja tu furt zakukovala ale ta co budzem písac sebe sama zo sebu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre