Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lovacka
15. mar 2009

ahojte kosicanky
chcela by som sa opytat ci nema niekto pozicat autosedacku-vajicko alebo lacnu na predaj 😀
dakujem

norik1
autor
15. mar 2009

Baby nepoznate niekto v KE nejakeho dobreho homeopata? 🙂

lenny
15. mar 2009

caute, ako sa mate? uz som tu hrozne davno nebola

andrea.m
15. mar 2009

my chorobne a vy?

lenny
15. mar 2009

my sa mame fajn, teraz mame take hekticke obdobie, predala som byt, museli sme ho vypratat. nasi prisli domov zo zahranicia po 2.5 rokoch, takze kopec veci doniesli. moju tetu sme nastahovali k nim, a my sme isli do jej bytu. No jak stahovnaie narodov. Taka megastahovacka. No a vybavujeme projekty, ideme stavat dom, zhaname stavebny dozor, a dalsich x veci

lenny
15. mar 2009

samozrejme vsetkym detickam prajem skore uzdravenie, je mi luto, ked su deticky tak chore 😖

zuzana355
15. mar 2009

norik v tomto ti nepomožem 😒

norik1
autor
15. mar 2009

☹ 😢

andrea.m
15. mar 2009

no lenny vidím že máš rušný život 😉

andrea.m
16. mar 2009

ahojte. máte nejaké nové správy o janke a malinkej Sendy?

miresta
16. mar 2009

ahojky kočky, my sme boli cez víkend na chate, takže som sa neozývala.

janka je mi ľúto, že maličká je taká chorá. My čo sme boli na odbere, tak mala všetko v poriadku, akurát ma zníženú imunitu. A tie horúčky mala moja z toho že má zápal ušiek. Nasadili nám antibiotiká aj kvapky jej dávam. No je to už lepšie, ale nejako pomaly jej odchádza teplota a stále je malatná, no ale už vidno zmenu.
Tak držím palčeky nech ste čo najskôr zdravé. Myslíme na vás.

zuzka - a čo vy ako? Keď bude aj cez týždeň tak pekne mohli by sme skočiť niekam sa prejsť. Dnes ani zajtra nemôžem, ale v stredu alebo v piatok. Čo ty na to?

andrea - a vy ako už ste zdraví?

norik1
autor
16. mar 2009

Lenny Simonkovi vsetko naj ku dvom rockom!!! Nech vam len samu radost robi 😵

andrea.m
16. mar 2009

jéééj šimonko oslavuje...tak všetko najlepšie 😀

miresta dnes zatiaľ dobre klop,klop. včera k večeru bol veľmi unavený. dnes zase od rána nič ale teraz zaspal čo on už nezvykne cez deň spávať. stravu ma len tekutú takže tak.

všetkým ostatným chorôbkám skore uzdravenie 😉

beadz
16. mar 2009

ahojte kocky. pozna niektora z vas pediatrov zo sidl. tahanovce ?

zuzana355
16. mar 2009

ahojte aj my sa pripájame a prajeme šimonkovi všetko najlepšie k narodeninám.
adi tak som rada že vám je už lepšie a dufam že všetky detičky budú čim skor zdravučké.

beadz nepomožem ti nepoznám tam nikoho 😒

ttina
16. mar 2009

Ahojte Kosicanky 😉
chcela by som poradit, hladam dobreho vseobecneho lekara na KVP...neviete mi poradit?

dakujem krasne vopred

simbbaa
16. mar 2009

ahojte kocky...hladam tu janku 1874....tiez je z mieru... 😉

zuzka111111
16. mar 2009

simbba janka tu chodi ale momentalne je v nemocnici so sendy ☹

beadz ..ja som z tahanoviec no chodim na sever k vojtkovej...ale dnes ku mne pride kamoska ktora chodi na tahanovce k pediatricke a je spokojna tak ti napisem meno ked pride...dufam ze nezabudnem...

simonkovi vsetko najlepsie

vsetkym choruckym skore uzdravenie...

no a janka ....nakoniec vylucili aj zapal moc ciest.... takak bude vsetko dobre zajtra by mohli ist domov ...da sa povedat ze tam sendy trapili zbytocne ...pediatricka ako skoro vsetky pri horsom vysledku hned supnu do nemocky aby mali ciste ruky 😠 😠 😠 preto ja v takychto pripadoch idem este k inemu lekarovi viac nazorov si vypocut 😒

😒 my sme dnes boli tiez lebo ja uz kaslem a hrdlo ma skriame asi tyzden a lilka tiez asi schytala odomna tak vraj ma zaciatok hnisavej anginy .. 😠 tak mame antibiotika dufam ze nelly to nelapne....

tatik nam odisel prec tak k nam pride kamoska spinkat so syncekom tak mame dnes zurku 😀 😀 😀 pri vinku ked deti odspia .. 😅

beadz
16. mar 2009

dakujem zuzi.

andrea.m
16. mar 2009

zuzi tak držím palec aby to nelly nelapla a prajem príjemné žúrkovanie.

ešte dobre že moja pediatrička nerobí zbytočnú paniku z každého horšieho výsledku, lebo to by sme mali ináč v nemocke prechodný pobyt.

ttina
16. mar 2009

zuzka ja som z KVP a tiez chodim na sever ku vojtokovej...som s nou spokojna 😉

majka35
16. mar 2009

ahojte ... Šimonkovi prajeme všeeeeetko najlepšie!!! 🙂

miresta
16. mar 2009

Šimonkovi prajeme aj my všetko najlepšie, nech je hlavne zdravý a robí radosť. 🙂

zuzka- tak príjemné žúrkovanie, len nie že to preženiete, čo keď bude treba vstávať k detičkám.

simbbaa
16. mar 2009

dakujem zuzka..a co je malej ak sa mozem opytat? ☹

yesno22
16. mar 2009

Simonkovi vseeetko najlepsie....

Zuzi..idem ti napisat do IP ohladne Mireny 😉

lenny
16. mar 2009

dakujeme, oslavy robime az cez vikend, objednali sme aj autickovu tortu. Akurat simonkovi je to uplne jedno ze ma narodeniny, vobec to neregistruje, on ma kazdy den super.... 😎

andrea.m
16. mar 2009

naša Tami má narodky vždy ked si spomenie. spravím im tortu za 5 minut a oni s Filipkom fúkaju sviečky odušu.

zuzana355
16. mar 2009

adi ty pečieš každý deň tortu aj ja ta chcem za mamu 😀 😀 😀 a budem fúkať o dušu 😀

dea
16. mar 2009

Ahojte...........

Simonkovi prajeme aj my vsetko naj k narodeninam 🙂

A Sendy prajeme skore uzdravenie ☹ nech su cim skor doma 😉

monika1
17. mar 2009

Ahojte,
Simonkovi vsetko najlepsie k narodeninkam prajeme 😵 😵 lenny odkial si objednavala tu torticku?

a drzim palce janke nech ich dnes uz pustia domov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre