Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

gabika7706
2. dec 2011

@zvonkohra urcite je to ine, no nemam s inymi odd skusenost. Detska nemocnica je na ul. Tr. SNP, to je sidlisko Terasa http://www.dfnkosice.sk/

4gubka
7. dec 2011

babyyy nepoznate nejakeho dobreho farara co nerobi problemy, je ochotny pokrstit dieta aj ked nie sme sobaseny par???

4gubka
7. dec 2011

@cukor ahoooj 🙂 vidim ze si zhanala knaza na krst... ja mam podobny problem, nam nechceli kvoli tomu ze este nie sme zosobaseny... a tiez hladam ochotneho knaza... nakoniec mate drobca krsteneho ci nie? ak ano nevedela by si poradit?? dakujemeee 😉

cukor
7. dec 2011

@4gubka .....a bola si sa niekde na fare spýtat či ti ju pokrstia?

4gubka
7. dec 2011

nam mal jeden znamy vybavit ( podotykam svagrov brat- je to knaz), ale nakoniec s nami vybabral, poslal nas na farsky urad a tam povedali ze krsny ktorych sme vybrali nemaju birmovku, nemozu byt a naco ju vlastne chcem krstit ked ja nechodim do kostola a priatel je kalvin... a chceme katolicky krst... a odvtedy nedvihal telefon az raz a to povedal ze ked sme uz tam boli tak on uz nic nemoze... takze vedel co robi ked nas tam posielal... clovek ktoremu mas verit ti podrazi kolena... nechapem... aj kazdy iny by rovno povedal ze nie ale on nas tahal za nos.... ☹

janka1874
7. dec 2011

@4gubka nám krstil farár v Myslave (pred 2 rokmi a netuším či je ešte tam) máme pokrstené obe deti a to nie sme manželia a upozorňujem ja ani nie som veriaca vôbec akurát krstný rodičia museli mať všetko

svetlankat
7. dec 2011

@zvonkohra ahoj my sme sa vcera vratili z nemocky prsne kvoly zapalu mocovych sme tam boli, deti kludne behaju po chodbe, do herne, uplna pohoda. ked sme boli v july ked mala zvrackala, tak sme boli na takom oddeleni, kde nam doporucovali byt na izbe kedze tam boli deticky co zvrackali a hnackovali, nebolo to infekcne ale ze clovek nikdy nevie. Cize by som sa nebala, ze nudete musiet byt na izbe, akurat tie izby ma trosku sokovali, tak sme si zobrali nadstandard, ten lacnejsi.

4gubka
8. dec 2011

@janka1874 dakujem 🙂 pojdeme skusit stastie 🙂

zvonkohra
8. dec 2011

@svetlankat a kolko stoji nadstanadrd izba?kolko vas tam bolo?a ako jedlo?mohlo ist dieta s tebou?ako casto dostavalo inf a ako dlho tiekli?priviazali ti ho?a ako dlho ste boli?prednosta je podracka?ci tak dajako ak nechces pisat tu napis do ip dik za info

4gubka
11. dec 2011

nejde niektora do mesta???? 🙂 🙂 🙂

ewa83
16. dec 2011

ahojte hladam ochotnu mamicku z KE , ktora by mi kupila malicky darcek z OD dargov, k cene pridavam 3eur. velmi by ste mi pomohli

janka1874
16. dec 2011

@4gubka no bola si? daj vedieť ako si dopadla

4gubka
17. dec 2011

@janka1874 myslis krst? nie nebola vraj je u nas jeden ci pokrsti aj bez birmovky ale z ke je to asi 50km takze teraz to pres sviatkami nemam cas ist riesit a behat tam tak sme sa rozhodli ze potom....

adelaida33
17. dec 2011

@ewa83 ahoj, čo potrebuješ z dargova?

janka1874
17. dec 2011

@4gubka aha ja som len bola zvedavá ako ste dopadli

4gubka
17. dec 2011

@ewa83 ja kludne mozem potom ti to asi treba poslat vsak? staci ak potom pridas za postovne... nic viac... len aby som vedela presne o co ide 🙂 chodim tam casto 🙂

cukor
21. dec 2011

ahojte..poradíte mi kde v košiciach kúpim termoprádlo pre mna a manžela?

adelaida33
21. dec 2011

@cukor mne sa zdá, že termobielizeň a všeličo "termo" majú v Hasse (dolné Hasso nedaleko bývalého Slovanu), tam bol minule môj mm, ale nie je teraz v dosahu, aby som to na stopro overila...

viktoria12
21. dec 2011

ahojte najde sa tu nejaka mamicka na spolocne kočikovanie? ja som z ke juh

zfidorka
21. dec 2011

@cukor aj v clematis-e maju termopradlo
http://spodne-pradlo.clematis.sk/sk/Termopradlo
tu maju predajne
Košice
Predajňa Clematis, Hlavná 84
Predajňa Clematis, OD Dargov /prízemie/
Predajňa Clematis Gold Line, AUPARK SC /prízemie - oproti predajni O2 alebo Fax Copy/

cukor
21. dec 2011

@zfidorka ...dik

mona333
21. dec 2011

@cukor ;my sme kúpili včera v obchode oproti OD tesco, myslím,že sa obchod vola BEPON alebo tak nejak

nickiee0
21. dec 2011

Ahojte, je tu nejaká maminka, ktorá nemá s kým chodiť kočíkovať? najlepšie košice sever 🙂

littlebaby
3. jan 2012

@nickiee0 no my chodime po meste tak sa mozte pridat 🙂

mystery7
4. jan 2012

my chodime casto do mesta, mozeme sa niekedy stretnut

kocky neviete mi poradit kde sa cvici aerobic, alebo zumba v meste? aj niekede na skole

gabika7706
5. jan 2012

@mystery7 ak myslis centrum mesta, tak napr. Zumba s Petrou - stredy na Gymnaziu Srobarova 18-19 hod, stvrtok Stara radnica 19-20 hod a Zumba s Tanou na Hotelovej akademii - pondelok o 17 hod a stvrtok o 16.50 hod

mystery7
6. jan 2012

@gabika7706 vdaka, chcem vyskusat 😅

pifina
10. jan 2012

Dovolim si k vam vstupit 🙂
Obcianske zdruzenie Zenske kruhy organizuje 14.1.2012 v KE velmi zaujimavy seminar o Zdravom materstve s licencovanymi porodnymi asistentkami pre samostatnu prax. Bude sa preberat vela zaujimavych veci o tehotenstve, porode a sestonedeli. Je to pre kazdu zienku, ktora by chcela vediet trosku viac o fyziologii tehotenstva, porodu a chcela by sa o svojom tehotenstve a porode rozhodovat informovane. Budu sa preberat u nas pouzivane praktiky v ramci starostlivosti o tehotnu zenu, aj pocas porodu - ich vplyv na priebeh tehotenstva a porodu, ich rizika a benefity pre dieta, sluzby poskytovane zo strany porodnej asistentky. Zacina to o 10:00 v materskom centre Stonozka na Hviezdoslavovej 7. Predpokladany zaver o 17:00. Vstupne 3,5€ na cely den.

evicka1
11. jan 2012

ahojte zienky
prosim was nemate niekoho kto ma na zapozicanie samozrejme za peniazky odsawacku mater. mliecka elektricku? newiete ci sa neda zapoziciat z nejakej nemmocnice porodnice
dakujem

mystery7
16. jan 2012

@evicka1 v porodnici nechcu poziciavat ani tym, co tam porodia 🙄 🙄 jedine ze ti niekto tu pozicia. ja nemam vobec vlastnu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre