Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ivako
22. aug 2010

Prepáčte baby ,že sa Vám tu miešam do diskusie,ale chcem Vás poprosiť o podporu detí s diabetom,pripomienku som podávala za našu organizáciu detských diabetikov v Košiciach,preto som sa aj votrela do témy-košičaniek.

-treba sa tu: https://lt.justice.gov.sk/Public/MassReviewSupp... registrovať a pri prvom prihlásení je treba vyplniť si do profilu údaje,inak sa neda podporiť

-podporuje sa kliknutím na ,,podporiť ,, pod pripomienkou/názov pripomienky-Hromadná pripomienka rodičov diabetických detí/

Je to pre diabetikov veľmi dôležité,potrebujeme min.500 hlasov.
Môžeš aj za viacerých členov rodiny.
Ďakujem.

ajka72
23. aug 2010

ahojte dievčatá, my v stredu odchádzame do chorvátska prichádzame 4.9., a 6.9. idu dievčatá na svoje 3.narodeniny prvykrát do školky, tak sa tu držte, ja sa vám ozvem

dianocka
23. aug 2010

@ajka,tak vam prajem peknu dovolenku a nech si to dievcata uziju.my zajtra odchadzame smer Vieden,Bratislava,Donovaly,Orava,Liptovsky Mikulas a ktovie,kde sa cestou este rozhodneme zakotvit.a kedy prideme domov,tak to este tiez presne nevieme.

sisamato
23. aug 2010

@edusik dakujem za info...takze sa tam zbytocne chystat..inac aj manzelovi ta zastupujuca sestricka povedala ze vraj vysetrenie po porode nie je povinne...to som nechapala...teraz sa uz kvoli tehu neponahlam...

sisamato
23. aug 2010

@ajka72 juj, trocha zavidim...tak si to uzite 😉

sisamato
23. aug 2010

@dianocka vdaka.... 🙂

sisamato
23. aug 2010

a inac zienky, ktore by ste mali cestu okolo Presova tak urcite navstivte kupalisko Sigord, je tam super voda, vela atrakcii pre deti, restauracia, bufety...my sme tam boli vcera a nelutujem, konecne som si aj zaplavala (mama mi malu vzorne zastupila...) 🙂

nelika666
23. aug 2010

@sisamato len pozor pri detskom bazene, bola som svedkom toho ako vtiahlo nozicku asi 4 rocneho dievcatka do odtoku. keby bola mensia, tak sa utopi, nastastie voda vysoka nebola.. ked som videla ako tam to dieta jacalo, mala som zimomriavky po celom tele.. nehovoriac o tom, ako tu nozku vyberali.. nakoniec ju aj vytiahli, nozicku malo to dievcatko modru, opuchnutu a celu porananu... bazen nechali nadalej v prevadzke, to, co na tom odtoku chybalo, tam len ledabolo pripevnili a nechali tak... manzel za tym "hlavnym" panom bol, ci to neplanuju aspon nejak oznacit alebo ohradit alebo tak.. vyjadril sa, ze nie, ze to musia opravit ked bazen vypustia.. a deti sa tam nadalej kupali 😠 😠 😠 leteli sme odtial ako vichor..

edusik
24. aug 2010

@nelika666 my tam sme veeeľmi často (ten hlavný pán je môj švagor) a poviem Ti že som si vôbec nič také nevšimla, žeby tam bola nejaká medzera pre malé nôžky, veď všetky bazény majú rovnaké odtokové systémy - moja má 14 mes. - ale zas mi beháme vo vode po bazéne nie po okraji - to je nebezpečné samo o sebe kvôli šmyku, a ani 4-roč. dieťatko by som sama nenechala pri bazéne aj keď má len 45 cm...

nelika666
24. aug 2010

@edusik nie je tam medzera, ten odtok nebol zakryty a je priblizne v strede bazena.. a ta mala tam sama nebola 😒

edusik
24. aug 2010

@nelika666 no až sa opýtam švagra, že čo to sa tam dialo, zvyčajne pikošky povie sám.. To som fakt netušila, že je tam NIEČO...

nelika666
24. aug 2010

@edusik ono, ja nemam potrebu na niekoho spinit, len sa ma to ako matky strasne dotklo a nevedela - a do teraz neviem - pochopit ako tam mohli deti nechat kupat sa dalej... a nevyprazdnit hned bazen a poriadne to opravit.. ono sa to moze stat asi na akomkolvek kupalisku, mozno o ten kryt niekto zakopol a ten odplaval.. no tu "necinnost" asi neprehryznem... 😒 ked som si predstavila ze sa to mohlo stat mojej Tamarke.. 😖 😖 😖 este teraz mam zimomriavky ☹

sisamato
24. aug 2010

O tom odtoku som nevedela, mala ma len tri meaice takye to budeme riesit o rok...snad sa to fakt poriesi dovtedy ak sa take nieco stalo...

edusik
24. aug 2010

@nelika666 ved ja som nevravela že na niekoho "špiníš", ja len som prekvapená, že som o tom incidente nepočula, a fakt tam trávim veeeľa času...

evicka1
25. aug 2010

ahoj zeny
ako si tu zijete? my sme boli na tri dni za kamoskou v dobsinej a teda poviem vam je to tam nadherne. priroda uzas, a ten brutalne cerstvy vzduch-nas totalne znicil odrovnal dorazil 😅 hugovi sa pacilo boli sme sa kupat v aquacity poprad a ecer buval snad ako nikdy zivote
kraaaasny vecer

janka1874
25. aug 2010

@evicka1 to u koho v dobšinej si bola? my tam máme chatu a veru je tam náááádherne

lienka2
26. aug 2010

ahojte 🙂
chodili ste niektora s babom na plavanie? a kam?

sisamato
26. aug 2010

@lienka2 cauko,
viem o plavani v Saci, od ukonceneho 5.mesiaca...chces kontakt? 😉

evca35
26. aug 2010

@lienka2 aj v Penzióne Barca je plávanie

lienka2
26. aug 2010

@sisamato tel. cislo mam len som chcela nejake info..

edusik
27. aug 2010

@lienka2 osobná skúsenosť Via Vitae - ak chceš niečo vedieť, pýtaj sa

sisamato
27. aug 2010
evicka1
29. aug 2010

ahoj zeny
to je ucast. ako sa tu mate a co mate nove? konecne sa nam vonku ochladilo , no nechcela som az tak vela.taka fajna hnusna zima 😅
denisa tu uz dlho nebola ta urcite vypeka od rana do vecera 😵
na sigor sa chodime kupat no nevsimla som si tam dieru v bazene 😔
a co tehule? ako vam to ubieha? a ajka co vy? ako sa tesia dvojky do skolky a ty medzi ludi? 😉
@janka1874 u liptakovych. byvaju na slnecnej hore pri lesiku. a teda tam je parada zivotik. pohoda klidek akurat plno vela ciernych ludi 😀 😅
prajem vam krasnu pohodovu nedelu

janka1874
29. aug 2010

@evicka1 denisa je na dovolenke som jej volala či nepôjde von tak mi písala sms

evicka1
29. aug 2010

@janka1874 tak to je super.len nech poriadne oddychuje...

gabika7706
29. aug 2010

Caute baby, tak my sme sa dnes vratili z tyzdnovej dovolenky, boli sme v Tatrach, pocasie nam super vyslo, aj sme pochodili trosku s detmi, aj sme sa vykupali 🙂
Denisa este moci labky v mori, joj hned by som s nou menila.

junovka
30. aug 2010

Ahojte baby,
neviete mi niektora poradit, kde robia nabor dievcat od 9 rokov na mazoretky??,Rada by som prihlasila svoju starsiu dceru na skol. rok 2010/11.Vdaka 😉

dianocka
30. aug 2010

@lienka2,ja som chodila s dcerkou na plavanie do Barce a bola som spokojna.Je tam aj sauna,ktoru mozu mamicky s babatkami vyuzit po hodine plavania.

dianocka
30. aug 2010

ahojte,my sme sa vcera vratili domov.som brutalne unavena,ale bol to skvely 5 dnovy vylet.Boli sme vo Viedni,dalsi den v Marchen parku.Marchen park vsetkym doporucujem.Nieco uuuuuuzasne.Treba to vidiet a zazit.Stravili sme tam cely den a isla by som tam opat aj zajtra.Dianke sa o kolotococh a rozpravkovych bytostiach aj snivalo.Treti den sme boli v Blave v Eurovee, v Dinoparku a v ZOO.Stvrty den na Donovaloch na Habakukoch,tiez fantasticke.Dianka dokonca ucinkovala v rozpravke a takisto sme tam stravili cely den.Super ludia,ktori sa uzasne venovali detickam.Posledny den sme boli v Jasnej,na vyhliadkovej lodi na Liptovskej Mare a vo Western city.Fakt uzasnych 5 dni.
@gabika7706,kde ste boli v Tatrach?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre