Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
9. jún 2009

adi tak dufam že sme sa vyhli v piatok a aj v sobotu niečo poriešila aj ked len málo ale lepšie ako nič tak som sa tešila jak keby ježiško prišiel 😀 😀
majka tak sa len uč aby ši bula múúúúúúúúdrejšia ale zas nezabudni že to netreba preháňať 😉

andrea.m
9. jún 2009

tak to je dobre. ani tami cez víkend nekakala ale vlastne ani nemala čo lebo nič nejedla kôli tým aftom. ale včra už niečo málo zriešila.

miresta
10. jún 2009

ahojte žienky,

tak veľa tu teda nie ste, málo príspevkov, ale je vonku krásne, tak asi všetky pobehujete, že?

Ja som dlho nebola, mala som toho teraz veľmi veľa na práci, takže som chodila domov večer a uplne zmorená, takže sa mi za pc ani nechcelo. Inač boli sme už na 3D ultrazvuku, tak bábo sa má dobre, krásne rastie a aj srdiečko mu bije o dušu, poviem vám je to zázrak plod v brušku naozaj.

Lovacka - blahoželáme k drobčekovi, tak sa rýchlo zotavte a nech Filipko rastie ako z vody.

janka - ako sa máš?

dea - a ty? máš veľa práce?

andrea.m
10. jún 2009

ahoj miresta...ester čo na to že bude mať súrodenca

ericienka
10. jún 2009

ahojte zenicky kraaassny je dnes dnicek 😀

janka1874
10. jún 2009

Ahojte ja som sa tu tiež dlhšie nedostala chystáme sa totiž na veľké stretko decembroviek

miresta mám sa fajn bruško rastie ináč si ani nepripadám tehotná 😀 😀 😀

a samozrejme vítame aj nové

norik1
autor
10. jún 2009

jeeej baby vy vsetky menite fotky na letnu verziu? ale sumne ste vsetky 🙂

Jani je pravda ze druhe tehu je ine ako to prve? Lebo ja som to prve mala super, tak sa desim, co bude ked sa pustim do druheho....

ssllaavvkkaa
11. jún 2009

ahojte a prajem pekny den 🙂

mam velku prosbu, neviete mi povedat, kde najblizsie je Tesco v Madarsku?

neidete niektora niekedy teraz na nakup do madarska?

dakujem

janka1874
11. jún 2009

Ahojte
norik1 ja som mala prvé tehu úplne super a zatiaľ mi pripadá to druhé presne také isté jedine čo sa mi zmenilo sú chute noč viac a oveľa skôr mi vybehlo bruško ináč vôbec nič ani by som si nepripadala tehotnánebyť bruška

ssllaavvkkaa asi je najbližšie ku Ke Tesco v Miskolci bližšie neviem o žiadnom ale možo sa pletiem

ssllaavvkkaa
11. jún 2009

janka dakujem, nasle som si aj letak-stranku, ale ja neviem po madarsky

http://www.tesco.hu/

ak by to niekto vedel vycitat z tejto stranky, dakujem

janka1874
11. jún 2009

no ja síce po maďarsky moc neviem ale čo Ti treba vyčítať

lenny
11. jún 2009

no co ti treba vycitat? ja ti to vycitam

lenny
11. jún 2009

a ano tesco je v Miskolci, a je tam aj Auchan - to je to iste ako Carrefour, a ten najdes lahko, leb je hned pri vstupe do mesta

lenny
11. jún 2009

Tesco je tusim na druhom konci mesta, to sa tazsie hlada

ssllaavvkkaa
11. jún 2009

dakujem vam, som zvedava kedy sa tam vytrepeme,

vraj sa este tescove plienky oplatia, preto hladam tesco. svokrovci boli cca pred 2 mesiacmi v Metre, tiez dobre pochodili, ale tam ma s malym nepustia.

chodievate este na nakupy do Madarska?

zuzana355
11. jún 2009

ahoj slavka viem že kamoška bola v maďarsku a dokonca v metre aj s malým ju tam v pohode pustili 🙂

monika1
12. jún 2009

Ahojte 🙂
jej janka cakate chlapceka 😵 😵 a ja mam presne take iste pocity ako ty,toto tehu je velmi podobne prvemu az na to ze brusko vyskocilo snad uz v 6 tyzdni 😅 😀 a rastie veeelmi rychlo 😅

a gratulujem lovacke k Filipkovi, je krasny 😵

nezabudka84
12. jún 2009

V madarsku ta v Metre pustia aj s celou pereputou.My sme tak boli 😀 . mimochodom, pekny den

madi
12. jún 2009

ahojte
slavka - metro je aj v Satoraljaujhely - to je hranica Slovenske Nove Mesto....to je nejakych 60 km plus minus... a je hned pred vstupom do mesta.....je sice mensie - nie take big big ako nase hyper ale tak...porovnatelne s tescom na jazere, alebo kus vacsie...

aj ja blahozelam lovacke samozrejme
a tehulkam zelam prijemne tehulkovanie 😉

ideme zajtra prvykrat plavat s malym...tak som zvedava ako to cele vypali 😵
bru noc a krasny vikend celym kosicom 😎

norik1
autor
13. jún 2009

ahojte, nikto nic? Asi vsetky vikendujete o106 😀 mate pravdu, oddychnite si 😉 aj ja idem 😵

zuzana355
13. jún 2009

len oddychuj norik zaslúžiš ked tolko pracuješ 🙂 😉

zuzana355
16. jún 2009

ahojte kočky tak ja som sa načítala 😀 😀 😀 😀 kde ste všetky hmmmmm tak vám prajem aspon pekný dník dufam že bude aj slnečný 😉

andrea.m
16. jún 2009

uffff ale je dnes dusno 😝

zuzana355
16. jún 2009

adi keby len dusno 😀 😀 😀 a kde že sa flákate už ste zdravučký idete na koniec k babke

andrea.m
16. jún 2009

už sme zdraví...u babky sme boli a už sme sa aj vrátili....a sme celé dni vonku,lebo v bloku pod strechou 😀

zuzana355
16. jún 2009

no to aj my vkuse vonku už ma nohy bolia 😀 😀
a nemame už plienky vobec jupiiiiiiiiii 🙂 🙂 teším sa ale mala nam nechce piškať vonku a mam pocit že aj to nekakanie bolo len z toho že sa odnaučala od plienok tak dufam že sa to už bude zlepšovat zatial kakame každý 2až 3 den 😅

monika1
16. jún 2009

zuzka gratulujem k odplienkovaniu 😉 my sme mali ten isty problem ze maly nechcel vonku pisat ale nakoniec sa prekonal a teraz niekedy nechce pred odchodom vonku pisat doma ze on bude pisat vonku na strom 😀 takze bud trpezliva,pride to zo dna na den...ja som mala ale na to nervy lebo mi utekal stale domov ze on ide pisat alebo to v sebe drzal aj dve hodiny 😅

andrea.m
17. jún 2009

mony to tamarka bude držať doma aby mohla vonku do trávičky...kade chodíme tade cikáme 😅 ...hrozne mi to lezie na nervy 😉

zuzka môže byť...niketore deti maju z toho kakania chaos...Tami napr. kaká iba do plienky...normálne ked chce kakať príde si pýtať plienku potom niekde zalezie a ked sa vynorí už rozvoniava 😀

zuzana355
17. jún 2009

adi máte doma zadara CHANEL5 😀 😀 😀 ale simi nechce ani do plienky . 😠

andrea.m
17. jún 2009

nechcem vyzerať ako dementná matka (to síce budem 😅 ) ale čo je chanel5?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre